Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 2505 razy)

Offline Mocny Świetlik

Powitanie
« dnia: 21 Czerwiec, 2022, 12:34 »
Witam.
Jestem tu nowa. Od 4 lat poza org razem z mężem i synem. Ciekawe tematy tu poruszacie. Np. dzięki temu forum dowiedziałam się o wielu filmach o świadkach, a także wiele tytułów książek. A poza tym jest nas całkiem spora rzesza. Kiedy jest się w org, to się myśli, że tylko świadkowie tworzą wielka rzeszę. A to nie jest prawda. Postanowiłam przyłączyć się do waszych dyskusji.


Offline Opatowianin

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 12:40 »
Witam serdecznie!  :) :) :) :) Rozgość się i czuj się dobrze w naszej gromadce! Poznawaj nasze forum, pisz co Ci leży na sercu i buduj siebie i nas!!! :) :) :)


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 12:51 »
Hej!
Ta rzesza exŚJ w Polsce od roku 1989 jest porównywalna z liczbą ŚJ w naszym kraju na dziś. :)
Żebyś wiedziała ile takich grup jest w necie... :)


Offline Turbulent_Business

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 13:39 »
Dzien dobry!
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Do

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 14:25 »
Hejka,
Pozdrawiam
Do


Offline PoProstuJa

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 14:29 »
Witam.
Jestem tu nowa. Od 4 lat poza org razem z mężem i synem. Ciekawe tematy tu poruszacie. Np. dzięki temu forum dowiedziałam się o wielu filmach o świadkach, a także wiele tytułów książek. A poza tym jest nas całkiem spora rzesza. Kiedy jest się w org, to się myśli, że tylko świadkowie tworzą wielka rzeszę. A to nie jest prawda. Postanowiłam przyłączyć się do waszych dyskusji.

Witaj Mocny Świetliku  :)

Rzeczywiście jesteśmy wielką rzeszą i aspirujemy do liczby większej niż 144 tysiące forumowiczów  ;D
Jak w JW.ORGu będą kolejne afery, to może będzie nas nawet 8,5 miliona?! :D


Offline Mocny Świetlik

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 15:44 »
Witam serdecznie!  :) :) :) :) Rozgość się i czuj się dobrze w naszej gromadce! Poznawaj nasze forum, pisz co Ci leży na sercu i buduj siebie i nas!!! :) :) :)

Dziękuję za przywitanie. :) Ktoś wspomniał, chyba Roszada, że takich grup jest o wiele więcej. Czy chodzi o to, że są jeszcze inne takie fora jak to? To świetnie. Dopiero się tu rozkręcam. O innych nie wiem.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec, 2022, 15:53 wysłana przez Mocny Świetlik »


Offline Fantom

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 16:20 »
Dziękuję za przywitanie. :) Ktoś wspomniał, chyba Roszada, że takich grup jest o wiele więcej. Czy chodzi o to, że są jeszcze inne takie fora jak to? To świetnie. Dopiero się tu rozkręcam. O innych nie wiem.
  Witaj.
 Roszada pisał chyba o grupach na fb. To forum powinno Tobie na początek wystarczyć. Mogę powiedzieć, że jest tu chyba wszystko to, czego potrzebujemy. Na razie nie trać czasu na inne miejsca. Na fb często są powielane tematy z tego forum. Tutaj masz wszystko ładnie uporządkowane w działach tematycznych.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Sinéad

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 16:27 »
Cześć ! 🖐
2018 - p.i.m.o.


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 17:14 »
Dziękuję za przywitanie. :) Ktoś wspomniał, chyba Roszada, że takich grup jest o wiele więcej. Czy chodzi o to, że są jeszcze inne takie fora jak to? To świetnie. Dopiero się tu rozkręcam. O innych nie wiem.
No właśnie - robiliście kiedyś jakieś zestawienie linków (może jest tu na forum?) do miejsc gdzie publikują ex-ŚJ?
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 17:18 »
No właśnie - robiliście kiedyś jakieś zestawienie linków (może jest tu na forum?) do miejsc gdzie publikują ex-ŚJ?
Wejdź do działu Z Kraju i masz tam:
fora
kanały
a gdzie indziej występy medialne
Archiwum publikajcji

strona z artykułami jedna jest, PrzerywamyMilczenie, oddzielny link


Offline Stanisław Klocek

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwiec, 2022, 17:33 »
Czy chodzi o to, że są jeszcze inne takie fora jak to? To świetnie.
Są różne możliwości prócz wymienionych np. są na YouTube filmy (patrz wedłu rady dołączonego załącznika).


Offline Mocny Świetlik

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Czerwiec, 2022, 07:35 »
Są różne możliwości prócz wymienionych np. są na YouTube filmy (patrz wedłu rady dołączonego załącznika).
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i za pomoc. Przejrzę to.


Offline matowa

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Czerwiec, 2022, 16:53 »
Hej! Napisz coś więcej o tym jak odeszliście! To zawsze ciekawe historie :)
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Mocny Świetlik

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Czerwiec, 2022, 23:15 »
Tu jest nasza historia o odejściu. Zaczęło się, jak u wieku osób, od Australii.
https://www.youtube.com/watch?v=3Xr1o3cZgA4&t=1s