Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wznowienie głoszenia a chęci  (Przeczytany 940 razy)

Offline matowa

Wznowienie głoszenia a chęci
« dnia: 14 Czerwiec, 2022, 23:31 »
Hej. Nie wiem czy mi się nie wyświetla czy zle szukam - prosze mnie uświadomić. Czy głoszenie zostało wznowione? Dziś widziałam dwie żeńskie przedstawicielki przy stojaku. Ktoś wie jaki duch panuje w zborze? Dni ostatnie, trzeba znów głosić czy raczej niechęć po takiej przerwie?
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Gostek

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 09:05 »
Też widziałem stojaki rozstawione przy drodze w holenderskiej małej wiosce. Przejeżdżałem tam i z powrotem w odstępach 8godzin i stojaki stały, ale nikogo z braci przy nich nie było... 😉Widocznie jakieś nowe sposoby na zamanifestowanie swojej propagandy. Być może grupa braci ma za zadanie porozstawiać kilka stoisk propagandowych i gdzieś sobie siedzi(pewnie w jakiejś piwnicy.. 😁)


Offline matowa

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 09:44 »
Też widziałem stojaki rozstawione przy drodze w holenderskiej małej wiosce. Przejeżdżałem tam i z powrotem w odstępach 8godzin i stojaki stały, ale nikogo z braci przy nich nie było... 😉Widocznie jakieś nowe sposoby na zamanifestowanie swojej propagandy. Być może grupa braci ma za zadanie porozstawiać kilka stoisk propagandowych i gdzieś sobie siedzi(pewnie w jakiejś piwnicy.. 😁)

A nie, to ja widziałam legitnie 2 siostry. Pod hashtagiem jw na insta też znalazłam radość z powrotu do głoszenia. Pewnie był jakiś list, który przeoczyłam podczas swojej nieobecności tutaj?
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 11:31 »
Beton rzucił  sie na stojaczki, aż furczy... głód godzinek daje o sobie znać...


Offline farlopa

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 12:39 »
Też widziałem stojaki rozstawione przy drodze w holenderskiej małej wiosce. Przejeżdżałem tam i z powrotem w odstępach 8godzin i stojaki stały, ale nikogo z braci przy nich nie było... 😉Widocznie jakieś nowe sposoby na zamanifestowanie swojej propagandy. Być może grupa braci ma za zadanie porozstawiać kilka stoisk propagandowych i gdzieś sobie siedzi(pewnie w jakiejś piwnicy.. na pewno stojaki org?mieszkam tu kilka lat i po wiochach rozstawiają stojaki ale z czymś innym,no ale jeśli widziałeś to nie będę się upierał


Offline Roszada

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 13:27 »
W Gdańsku na ul. Kartuskiej dwie emerytki. Na stojaku Czego nas uczy Biblia? i broszura Już teraz ciesz...


Offline matowa

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 13:30 »
W Gdańsku na ul. Kartuskiej dwie emerytki. Na stojaku Czego nas uczy Biblia? i broszura Już teraz ciesz...

Tutaj było "Pokój - kiedy?"
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Vog

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 17:13 »
Tutaj było "Pokój - kiedy?"
W moim mieście podobnie. Do tego chyba poluzowali zasady, bo jedna siedziała na krześle a druga w spodniach i "po cywilu".


Offline Storczyk

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 18:55 »
Też dziś widziałam stojak. Jedna była w masce, druga bez .
Stały w odległości   od siebie . Nie rozmawiały.
Może to jakieś zalecenia?



Offline karyma

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 20:06 »
co tam stojaki jakchodzą po domach. A chęci Pan miał. Miałem wrażenie że szybko jedzie z tematami bo pewnie uważa że trzeba się spieszyć bo Armaregon lada chwila.


Offline Technolog

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 20:14 »
Też dziś widziałam stojak. Jedna była w masce, druga bez .
Stały w odległości   od siebie . Nie rozmawiały.
Może to jakieś zalecenia?
Nie ma żadnych zaleceń. W liście było, że w służbie każdy sam decyduje o środkach ostrożności.


Offline sawaszi

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Czerwiec, 2022, 22:49 »
Hej. Nie wiem czy mi się nie wyświetla czy zle szukam - prosze mnie uświadomić. Czy głoszenie zostało wznowione? Dziś widziałam dwie żeńskie przedstawicielki przy stojaku. Ktoś wie jaki duch panuje w zborze? Dni ostatnie, trzeba znów głosić czy raczej niechęć po takiej przerwie?


- po pandemii cowida Nastąpiło 'przebudzenie dzwona'  :o
- oto (pomimo) przebytej zarazy "głosiciele" chcą znowu być w "raju duchowym" i 'nadawać swoją interpretację ewangelii  ::)'
- i jo tysz bede głosił swe tezy w "Radio Maryja"  :)


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Czerwiec, 2022, 10:49 »
Wczoraj  na obwodnicy Warszawy korki niemilosierne, wiec pojechalem różnymi zakolami i w godznach 17-18  zobaczylem 4 stojaki w różnych  miejscach. Nikogo z maseczką,, co mnie zasmuciło, bo to straszna lipa, tak lekceważyć zycie innych, ale w sumie to oni ida na rzeź....


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Wznowienie głoszenia a chęci
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Czerwiec, 2022, 22:15 »
Zgłaszam stojak i 3 osoby, małe miasteczko, Anglia. Już drugi dzień z rzędu. Jedna osoba ta sama drugi dzień, dwie pozostałe zmieniły się.
nihilista