Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wyprzedaż książek i czasopism w wydawnictwie Maternus Media w Tychach  (Przeczytany 355 razy)

Offline NNN


    Dowiedziałem się niedawno, iż w wydawnictwie Maternus Media w Tychach trwa od pewnego czasu wyprzedaż, ponieważ Pan dr n. hum. Piotr Tomasz Nowakowski chce się skupić na pracy akademickiej i zawiesza działalność wydawniczą.

Zakupiłem więc ostatnie 18 sztuk ks. " Porównanie nauk świadków Jehowy" Wł. Bednarskiego - po 2 złote za sztukę.
"Pięć lat w sekcie Niebo" - autor, uczestnik tej sekty Sebastian Keller - 20 sztuk po 2 złote.
"Stare kłamstwa Nowej Ery -  przewodnik do pracy z młodzieżą" Dariusz Hryciuk;  20 sztuk- 2 zł/szt.
'Armagedon w 1975 roku "możliwy" czy "prawdopodobny" ' Wł. Bednarski - po 2 zł/szt. - 20 sztuk.

Jakby ktoś potrzebował, to proszę do mnie  w tej sprawie.

Wydawnictwo Maternus ma jeszcze do sprzedaży: około 170 sztuk książki "Armagedon w 1975 roku..." po 2 złote za sztukę.
Kilkadziesiąt egzemplarzy "Stare kłamstwa Nowej Ery"  także po 2 zł/szt.
oraz unikatowe zeszyty (na dobrym papierze i w kolorze, A4, 50 stron każdy) czasopisma "Sekty i fakty" drukowane do 2010 roku- po 50 groszy za sztukę. Tych zeszytów jest jeszcze 32 paczki, a w każdej 50 sztuk różnych wydań).

Przeważnie powtarzają się te numery:

1. Nr 30 1/2007 - miedzy innymi " Scjentologia od podszewki"; terapia; "Jak pomóc rodzinie z problemem sekty"; "Książęta Jehowy" (art. Wł. Bednarskiego- o Beth Sarim); "Pomoc rodzinie  z 'problemem sekty' w ujęciu systemowym'.

2. Nr 32 3/2007 - między innymi - "Joga religia ciała, co naukowcy sądzą o jodze"; "Konsultacja, edukacja interwencja w zakresie sekt"; Problem sekt w Wielkiej Brytanii"; "Świadek Jehowy odmawia krwi i umiera"; "Joga, czy naprawdę dla chrześcijanina";  "Hinduizm"; Szczepionki, transplantacja i transfuzja, czyli o wymysłach Ciała Kierowniczego"- Dariusz Pietrek (śląski punkt infor. o sektach i NRR); PT Nowakowski "Próba typologizacji zagrożeń ze strony sekt".

3. Nr 33 4/2007 -miedzy innymi - "Parę słów o samouzdrawianiu w New Age"; "Fałszywi uzdrowiciele"; "Dlaczego sięgamy po metody niekonwencjonalne"; " Świadkowie Jehowy bliżej Katolicyzmu?" - Wł. Bednarski; "Niby terapia w wykonaniu sekty Niebo" - Kacmajor i Majdan Kozłowiecki -PT Nowakowski; "Byłe Betanki tworzą sektę" -Grzegorz Fels".

4. Nr 35 2/2008 - miedzy innymi -  "Jak sekty werbują"; "Jak z młodzieżą rozmawiać o sektach"; "Czas wolny i sekty"; "Narzędziowe użycie Biblii u świadków Jehowy"- W. Maciej Stabryła;  "Religie i sekty w Kazachstanie"; 'Jonestown: życie i śmierć członków Świątyni Ludu"; " Sekty czarnego chrystianizmu"; 'Zamieszanie na mormońskiej farmie w Teksasie'; 'Charakterystyczne cechy grup kultowych"; "Kontrowersyjna działalność Bractwa Zakonnego Himawanti".

5. Nr 36  3/2008  - miedzy innymi - " O prawie finansowego siania i zbierania";  "Sekty w gospodarce"; "Zabobony w ekonomii"; "Załóż własny Kościół"- G. Fels; "Świadkowie Jehowy i 'ewangelizacja za dolary"; "Scjentologia i finanse"; "Jak bractwo zakonne Himawanti prześladowało koordynatora Śląskiego Centrum Informacji o Sektach i grupach Psychomanipulacyjnych  Dariusza Pietrka;  "Błędy językowe dotyczące sekt"; "Sekty czarnego Islamu"; "Paruzja" według Strażnicy" - Piotr Andryszczak;  "Sekty na światowych dniach Młodzieży'; "Indeks ksiąg zakazanych u Świadków Jehowy"- Wł. Bednarski; "Piorą mózgi, czyszczą konta, i mordują".

 
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 14:45 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Siedemtwarzy

Dzięki za info...


Offline NNN

Ciąg dalszy zeszytów "Sekty i Fakty" do odsprzedania w Maternusie za 50 groszy:

6. Nr 37 4/2008  miedzy innymi - "Czym jest opętanie i egzorcyzm"; "Demonologia Biblijna"; "Ojciec okultyzmu- Aleister Crowley"; "Minęło 10 lat, czyli mały jubileusz kwartalnika Sekty i fakty"; "Zjawisko Nowej Ery"; 'Rodzime sekty Afryki";"Polityczne sekty Afryki"; "Mormoni"; "Uniewinnienie  już na pierwszej rozprawie - sekta nie otrzyma miliona" - (w sprawie Dariusza Pietrka); 

7. Nr 38/39  1/2009 - miedzy innymi - "Postmodernistyczna promocja medycyny alternatywnej"; "Homeopatia - czy rzeczywiście jest bezpieczna"; "homeopatia czyli farmaceutyczne lanie wody";  "Ile jest sekt w Polsce?"; "Jak przeżyć koniec świata?" - traktat kongresowy pod tym tytułem  i książka Armagedon Wł. Bednarskiego; "Jaką postawę przyjąć wobec sekt"-  książka "Sekty- obrona czy tolerancja" - Ireneusz Kamiński, Marek Płodowski.

8. NR 40/41  2/2009 - miedzy innymi - "Kilka reguł automatycznego działania według Roberta Cialdiniego"; "Doskonałe pytania, doskonałe odpowiedzi, czyli techniki manipulacji słowem"; "Czym jest kontrola świadomości?"; "Panorama definicji sekt"; "Stygmatyzacja i społeczne wykluczenie osób należących do grup kultowych - uwarunkowania psychologiczne"; "Kontrowersje związane z posługiwaniem się określeniem - sekta". "Pytania do świadków Jehowy";


Podaję kontakty do Maternus Media:
e-mail: biuro@maternus.pl
Telefon: 604 177 396   (Pan doktor PT Nowakowski często przebywa za granicą lub na uczelni, a to jest numer do niego). Zalecam więc cierpliwość i ponawianie dzwonienia.

Jakby co to można do mnie na priv.


Przeoczyłem  ciekawostkę z roku 2006 z Anglii  ze strony 48 z zeszytu NR30 1/2007  dotyczącą głoszenia przez świadków Jehowy. Tytuł notatki "Czym żywią się czworonogi w Bursledon?"
"Brytyjska policja nakazała 77 - letniej emerytce z Bursledon usuniecie z furtki napisu: "Nasze psy żywią się świadkami Jehowy". Tabliczka wisiała przez blisko 32 lata, tj. od momentu, gdy jej dom zaczęli nawiedzać przedstawiciele Towarzystwa Strażnica".

"Jean Grave i jej mąż Gordon podjęli decyzję, by powiesić napis w 1974 roku. Ich syn Richard wspomina, ze świadkowie Jehowy często do nich przychodzili, choć gospodarze nie życzyli sobie tego. Ojciec rodziny miał już ponoć dość powtarzających się odwiedzin jehowitów, a tym, co przelało czarę goryczy była ich niezapowiedziana wizyta w święta Bożego Narodzenia". 

Jak chcesz wiedzieć jakie były dalsze perypetie mieszkańców domu z taką nietypową tabliczką kup ten  zeszyt "Sekty i Fakty".  Niezamierzałem, a przez przeoczenie wyszła mi nawet reklama.


 
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2022, 15:21 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Roszada

NNN jak zwykle stanąłeś na wysokości zadania.
Brawo za info i inicjatywę! :)