Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... Czy ktoś wybiera się na zgrom. ... SPECJALNE ... 30 kwietnia '22 roku? ...  (Przeczytany 2059 razy)

Offline Estera



   Zgromadzenie specjalne ... 30 kwietnia 2022 roku ...


   W najbliższą sobotę ... 30 kwietnia 2022 roku ... śj organizują w Polsce zgromadzenie specjalne z "generalicją" z samego Warwick.
   Linki utajnione, program będzie dostępny dla tych co nie mogą być, tylko przez dwie godziny po odbytym zgromadzeniu.
   Czy ktoś z Was planuje tam być?
   Jak co, dajcie tu jakieś informacje ...
    ;) ... jak bliski koniec końcówki tego świata?
    ;) ... ilu jeźdźców apokalipsy już galopuje  po świecie?
    ;) ... kto jest "królem północy, kto południa?
    ;) ... jakieś może nowe, następne spojrzenie na spustoszone pokolenie?
    ;) ... no i w ogóle jakieś nowe rozbłyski nowiuteńkich świateł, albo powtórzone stare ...



   Planowałam się na nie wybrać.
   Chętni mile widziani w naszej zborowej sali królestwa.
   Ale doszłam do wniosku, że będę wierna swoim zamysłom.
   I nie będę wchodziła w horyzonty zborowych starszaków i braciaków.
   Zapomnieli o mnie zupełnie, więc się im nie będę na siłę przypominała.
   A poza tym, mogli by sobie jeszcze pomyśleć, że za nimi zatęskniłam.
   A tak w ogóle nie jest, więc nie będę robiła im jakiejkolwiek nadziei na powrót ... "córki marnotrawnej"  :-* :-* ...
   Bo nie planuje już tam powrotu.


   Jak byście mieli coś ciekawego do przekazania z tegoż spotkania.
   To zapraszam tu do dyskusji.
   I wpisania jakichś tam wiadomości.
   Bo zapewne niektórzy, będą musieli z przymusu się tam znaleźć.
   A nie z jakiejś przyjemności.
   Dla żony, dla dzieci, dla rodziny.
   Takim życzę wytrwałości.
   Ja na szczęście, już nic nie muszę, jeśli chodzi o tę organizację.
   I jest mi z tym niesamowicie lekko i przyjemnie.
   Pozdrawiam serdecznie.



  "Estera".
    :-* :-*
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2022, 17:05 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline DreamM@ster

Nie mogę się doczekać!! Już lecę!!  :))


Offline JW

Jak to przez 2 h? Ja dostałem info, że "Przypomnienie. Program sobotniego specjalnego zebrania będzie dostępny do godziny 20.00 następnego dnia."

Także, chyba do niedzieli będzie można obejrzeć.


Offline Warszawa wschodnia

Musiało się coś zmienić. Tez słyszałem dwie godziny a na kolejnym zebraniu ze do niedzieli wieczór.


Offline hashcat

To to ma być zgromadzenie a nie tylko jakieś przemówienie?
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Są już jakieś przecieki co do treści?

Obstawiam ogłoszenie końca pandemii i powrót do pracy pańskiej, ale nie wykluczam, że odpalą jakieś wariactwo ze spełniającym się proroctwem.


Offline Sebastian

rydwan tak przyspiesza, że wyprzedził Cezara :)

gdyż w Polsce owszem, planowane jest zniesienie stanu epidemii, ale (mimo że początkowo minister Niedzielski zapowiedział że zniesie stan epidemii do końca kwietnia czyli do jutra) to jednak zmienił zdanie i postanowił znieść stan epidemii dopiero w połowie maja

po drugie: zniesienie stanu epidemii to nie jest to samo co koniec epidemii...

gdyż Niedzielski zapowiedział że stan epidemii będzie zastąpiony stanem zagrożenia epidemią, a to (upraszczając) oznacza że "jest lepiej niż było ale ciągle jeszcze nie jest dobrze"

a zatem, wygląda na to że Nadarzyn kolejny raz chce złamać zasady z Listu do Rzymian 13 i że nie okazuje pełnego posłuszeństwa władzy świeckiej
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Warszawa wschodnia

Można by zapodać link. Pytanie tylko czy śledzą go. Przypisują do osoby albo co :/
Wtedy do niedzieli każdy może pobrać. Mówili zeby tego nie robić wiec kusi 2x bardziej  8-)


Offline JW

Ogólnie nie ma co się podniecać. Jak zwykle będą flaki z olejem. Nawet jak jakieś nowe światło, to tylko na tym forum będzie ożywienie. Świadkowie przejdą bez myślenia obok tego.


Offline Estera

   A co tam za persona ma się pojawić?
   Ktoś z tej ośmiornicy?  >:D
   Czy raczej jakiś ich pomocnik?
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
   A co tam za persona ma się pojawić?
   Ktoś z tej ośmiornicy?  >:D
   Czy raczej jakiś ich pomocnik?
(mtg): Tak, tak wielka persona (Ww)-  smakosz Whisky   >:D
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2022, 22:45 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Są już jakieś przecieki co do treści?
.
1.) Tfu odstępcy grasują.
2.) Proroctwa się spełniają ale nawet jak się wszystkie spełnią to pamiętajcie że mogą się jeszcze dopełniać 20 lat.
3.) Wyskakiwać z hajsu bo inflacja koszty w górę, dezynfekcje Warwick nas wyczerpały okrutnie finansowo.
4.) Na Ukrainie wojna liczymy na to że wyzwolenie blisko a przy okazji i w Rosji odzyskamy nieruchomości. To że Światusy pomagają to się nie liczy bo my pomagamy lepiej.



Offline Turbulent_Business

1.) Tfu odstępcy grasują.
2.) Proroctwa się spełniają ale nawet jak się wszystkie spełnią to pamiętajcie że mogą się jeszcze dopełniać 20 lat.
3.) Wyskakiwać z hajsu bo inflacja koszty w górę, dezynfekcje Warwick nas wyczerpały okrutnie finansowo.
4.) Na Ukrainie wojna liczymy na to że wyzwolenie blisko a przy okazji i w Rosji odzyskamy nieruchomości. To że Światusy pomagają to się nie liczy bo my pomagamy lepiej.

Przypuszczenia czy fakty są to ?
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline janeczek

1 powiedział o służbie można już w wieku 16 17 lat zostać sługą pomocniczym ogólnie wysilajmy się, drugi to Bugajski ukraina jak biuro oddziału przygotowało się i jak wiele robią dla uchodziców  jw co 2 zdanie i ck. Taka narracja jak cierpią a reszta dzwonią i nie działa sieci, ale przecież nie walczą co mają powiedzieć rodziny żołnierzy. Potrzeby duchowe lepsze czasy zaufanie do jehowy łączą się na zbiurki Wasyl  wygląda jak propaganda bo widać że nie jedyni pomogają, ale oni duchowo
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Legion

Ogólnie pitolenie o tym jak to ofiarnie pomagamy braciom z Ukrainy. Turbo budujące doświadczenia o śpiewaniu pieśni w trakcie bombardowań itp.
Same sukcesy i jak bije miłość i w ogóle, wszyscy zbudowani i promienieją radością.
Jeżeli to pomoże w realnej pomocy Ukraińcom, to ok.
Tylko ta nieżyciowa narracja mnie strasznie irytuje.