Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kontratak w stronę WTS - niemiecki ex zakłada petycję przeciwko sekcie. Podpisz!  (Przeczytany 1107 razy)

Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
W dniu dzisiejszym na profilu fb znanego mi exa pojawił się link do petycji dotyczącej odebrania ŚJ w Niemczech statusu prawnego.
Jak wiecie niemieckie biuro próbuje zniszczyć życie naszych drogich działaczy, którzy ujawnili sekciarskie nadużycia. Teraz komuś to się przelało. Niemcy mogą wkrótce dołączyć do grona krajów - jak i mam nadzieję Polska - w których ŚJ zostaną uznani za grupę niebezpieczną, łamiącą prawa człowieka i stracą swoje przywileje jak i status legalnej grupy. Zapraszam Cię do zapoznania się z tłumaczeniem tej petycji - sama petycja jest po niemiecku - a także do podpisania jej i obserwowania dalszych działań. Jak wiecie w takich działaniach jest ogromna bezwładność - na efekt trzeba czekać długo, a jakikolwiek ruch musi być zainicjowany przez wiele osób jednocześnie. Jednakże skoro już uratowaliśmy każdy kolejny dzień naszego życia, to przyklaśnijmy tym, którzy starają się, aby od pewnego dnia ta mściwa sekta dowodzona przez hipokrytów nie skrzywdziła już ani jednej osoby!

Link do petycji: https://www.change.org/p/kultusministerien-entzug-k%C3%B6perschaftsstatus-f%C3%BCr-zeugen-jehovas

Tłumaczenie na język polski z translate Google:
Świadkowie Jehowy, czyli JW org, niszczą rodziny jako niebezpieczną sektę. Ci, którzy opuszczają sektę lub są wydalani, często z dnia na dzień tracą swoje środowisko społeczne na polecenie przywódców sekty w USA i są ostracyzmowani wraz z członkami rodziny. Oprócz wielu rodzin, które zostały zniszczone, w Republice Federalnej Niemiec niezliczone dzieci znalazły się na poboczu drogi jako ofiary.

Jeszcze kilka lat temu sam byłem członkiem organizacji JW, znanej jako sekta Świadków Jehowy i osobiście byłem świadkiem niszczycielskich skutków reguł sekty, które czasami kończyły się nawet samobójstwami członków sekty.

W 2006 roku berliński Senat przyznał Świadkom Jehowy status „korporacji publicznej” (KödR). A wraz z nim państwowe uznanie i przywileje, takie jak prawo do pobierania podatków czy organizowania wewnętrznych struktur kościelnych według własnych reguł prawnych. Jednak prawo korporacyjne wymaga, aby każdy KodR był zgodny z prawem. Nie można o tym mówić w 2006 roku, a co dopiero w 2022 roku!

Parasądownictwo Świadków Jehowy, zakamuflowane jako „komitet prawny”, często udaremnia postępowanie karne i, poprzez wewnętrzną zasadę dwóch świadków, nie tylko chroni przestępców seksualnych, ale także naraża ofiary/dzieci na dalsze ataki. Niebezpieczna doktryna przywódców sekty o krwi doprowadziła już tysiące dobrodusznych, naiwnych wyznawców do samobójstwa poprzez odmowę transfuzji krwi. Bezbronne dzieci, których rodzice są w sekcie, również straciły życie z powodu tej morderczej doktryny.

Niszczenie rodziny, ostracyzm, zakaz transfuzji krwi: czy to wygląda na przestrzeganie prawa? Ostatnie 16 lat jasno pokazało: ta decyzja była fatalna i musi zostać natychmiast cofnięta!

Jest również całkowicie niedopuszczalne i nielegalne, aby „organ publiczny” utożsamiał homoseksualizm z kazirodztwem i zoofilią!

Nie może być tak, że wolność wyznania stoi ponad art. 1 Ustawy Zasadniczej zgodnie z art. 4. Sekta musi natychmiast przekazać swoim członkom wszystkie nauki o separacji rodzin. Musi natychmiast powstrzymać swoją doktrynę śmiercionośnej krwi i wątpliwą zasadę dwóch świadków.

W tych okolicznościach przywództwo sekty JW org w Niemczech nie może cieszyć się uznaniem i przywilejami rządów prawa!

W imieniu byłych Świadków Jehowy dotkniętych zakazem i wszystkich, którzy podpisali tę petycję domagam się:

Drogi Klausie Lederer, jako szef odpowiedzialnego Departamentu Kultury i Europy Senatu Berlina, proszę NATYCHMIAST wycofaj status korporacji z przywództwa sekty Świadków Jehowy, zanim jeszcze więcej rodzin zostanie zniszczonych przez ostracyzm w naszym kraju, a ludzie będą nadal podżegani do odmówić transfuzji krwi!

* Przedstawieni powyżej przywódcy kultu Świadków Jehowy twierdzą, że zostali wybrani wyłącznie przez Boga jako jedyny przekaz do całej ludzkości.
** Ze względów bezpieczeństwa utworzyłem petycję pod pseudonimem.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


brat_straszny

  • Gość
Zastanów się, czy warto walczyć, bo może się okazać, że zmiecie cię planszy...

Cytuj
Dzieje Apostolskie 5:38-39:
Dlatego teraz wam radzę: Zostawcie tych ludzi w spokoju, nie wtrącajcie się w ich sprawy. Bo jeśli ich zamiary i działania są wymysłem ludzkim, to nic z tego nie wyjdzie, 39  ale jeśli to pochodzi od Boga, nie zdołacie sprawić, że upadnie+. W dodatku może się okazać, że walczycie z Jehową.”


Offline Gremczak

Jeżeli pochodzi od boga(jehowy)to nie upadnie.
Coś takiego niedawno powiedział mi jeden ŚJ.
Ja mu na to.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to religia KrK pochodzi od jehowy,bo jakoś do tej pory nie upadła?


Offline Gostek

Z tym tylko , że władze niemieckich  krajów związkowych  te sprawy skrupulatnie badali przez długie lata zanim podjęli decyzje o nadaniu organizacji w Niemczech statusu instytucji uznanej publicznie.
Zarzuty wymienione w petycji i wiele innych ŚJ skutecznie odparli.
W sądach niemieckich też nie da się za wiele zwojować, bo nie ma pojęcia, pozwów zbiorowych. Oznacza to, że każdą sprawę sąd bada indywidualnie.
W związku z powyższą petycją, śmiem twierdzić, że i tak nic się nie zmieni w najbliższym czasie, bo rządy poszczególnych landów związkowych musiały by przyznać, że się pomyliły. A jest ich w Niemczech aż 16, to wygląda to na absurd.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Widzę, że tu „brat straszny” przyszedł straszyć. Tak wiem - wy byście chcieli wszystkich zmieść z planszy. Ten wasz nieistniejący bożek jechowa nie zgładził jeszcze ludzkości wg waszego straszenia, to chcielibyście wystraszyć jak najwiecej tych, którzy odeszli. Taki z was płynie jad nienawiści. Gorzkie rozczarowanie niespełnioną i chwiejną doktryną musi być tam dla was w biurze nie do zniesienia. Dwulicowi tchórze - kryjecie się za fejkowymi kontami, trzęsiecie tyłkami na myśl o konfrontacji przed kamerami, nie musicie sobie nawet koszul prasować darmozjady. Ale pamiętajcie, że i wy popełnicie niedługo wykroczenie - wykroczycie poza 50. rok życia i skończy się raj. Przez kilka tygodni gościłem takich, których wykroczeniem był wiek i biuro ich zmiotło z planszy. Biedni, kryjący rozczarowanie podstarzali ludzie. Ciebie też to czeka więc nie strasz nie strasz, bo się zesrasz.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Zastanów się, czy warto walczyć, bo może się okazać, że zmiecie cię planszy...
Szczególnie w Polsce zmiatają. Jest powiedzenie: zmiataj stąd i właśnie dlatego polscy ŚJ zmiatają.
Jedni na Zachód, inni poza organizację. :)
Jeszcze parę lat i będzie tyle ich, co w roku 1989 r. ;D