Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Broadcasting - kwiecień 2022  (Przeczytany 1802 razy)

Offline Turbulent_Business

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Kwiecień, 2022, 20:13 »
Ciało Kierownicze od lat promuje Apple

To akurat jest krajowe upodobanie. Będąc w stanach chciałem kupić lokalna kartę sim, Pan obslugant nie miał zielonego pojęcia jak nawigować w androidzie. Tam po prostu 99% społeczeństwa ma iPhone.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Blue

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Kwiecień, 2022, 20:17 »
To akurat jest krajowe upodobanie. Będąc w stanach chciałem kupić lokalna kartę sim, Pan obslugant nie miał zielonego pojęcia jak nawigować w androidzie. Tam po prostu 99% społeczeństwa ma iPhone.

Byłeś kiedyś w Betel w Polsce? :) W większości działów mają Maci. Większość szych ma iPhony.

Nie to żeby naprawdę uważał, że CK reklamuje Apple. Po prostu można zauważyć, że wśród wyższych sfer JW jest to faworyzowany sprzęt.


Offline Turbulent_Business

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Kwiecień, 2022, 21:07 »
Betel to za wysokie progi dla mnie  :)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline foks

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Kwiecień, 2022, 21:28 »
Byłeś kiedyś w Betel w Polsce? :) W większości działów mają Maci. Większość szych ma iPhony.

Nie to żeby naprawdę uważał, że CK reklamuje Apple. Po prostu można zauważyć, że wśród wyższych sfer JW jest to faworyzowany sprzęt.
Centrala dba żeby nie wyrzucać kasy na konkurencje ulubieńców


Offline Technolog

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Kwiecień, 2022, 13:01 »
Byłeś kiedyś w Betel w Polsce? :) W większości działów mają Maci. Większość szych ma iPhony.

Nie to żeby naprawdę uważał, że CK reklamuje Apple. Po prostu można zauważyć, że wśród wyższych sfer JW jest to faworyzowany sprzęt.
A może używają go po prostu dlatego, że działa. Że się nie zawiesza, że jest wspólny i kompatybilny sam ze sobą itp. Z tego co zdążyłem kiedyś zaobserwować ludzie profesjonalnie zajmujący się dźwiękiem, grafiką i wideo używają Maków właśnie z tych powodów - pewności i stabilności działania.


Offline foks

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Kwiecień, 2022, 13:43 »
A może używają go po prostu dlatego, że działa. Że się nie zawiesza, że jest wspólny i kompatybilny sam ze sobą itp. Z tego co zdążyłem kiedyś zaobserwować ludzie profesjonalnie zajmujący się dźwiękiem, grafiką i wideo używają Maków właśnie z tych powodów - pewności i stabilności działania.
Też to słyszałem o macach. Tylko ilu ludzików w Nadarzynie profesjonalnie musi zajmować się audio-video?
Za pieniążki z datków można sobie na wiele pozwolić, podczas gdy większość społeczeństwa z powodzeniem korzysta z kilkukrotnie tańszego sprzętu


Offline Siedemtwarzy

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Kwiecień, 2022, 13:58 »
Widze dyskusja  o produktach Apple. Powiem tak, do otwierania strony jw.org to aż nadto. Do profesjonalnych zastosowań, są za słabe, bo poprostu nie da się ich rozbudowować. Są stabilne, to fakt, ale nie bardziej niz win 10. Mam imaca i wyladował w pokoju  dzieciaków jako sprzet do ogladania bajek i jakis tam prostych  gier, bo na tym nie bardzo sie da pracować, np na  programach do prowadzenia firmy. Ekran słaby, po 3 latach można dostrzec paski. Porownuje z laptopem Asusa z nizszej polki jaki mam od 2 lat, z czego laptop jest o niebo intensywniej uzywany od imaca. I zaskakuje mnie brak awaryjności asusa i lekkie zuzycie.tylko  imac kosztował 5300 a laptopa kupilem za niecale 2 tys na jakiejs przecenie.
Nie wiem czym sie kierują po za modą bracia z Betel, ale to chyba ma tylko pokazac status danej osoby, jako duchowej, bo nie wiem co jeszcze...


Offline Roszada

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Kwiecień, 2022, 18:24 »
Informacja jest w miarę ciekawa, ale nie aż tak ważna, żeby tworzyć dla niej nowy wątek.

Przebudźcie się! 3/2021 - 68 097 000 egz.
Przebudźcie się! 1/2022 - 31 460 000 egz.

Trochę szerzej:

Strażnica

93 281 789 w 2020 r.,
74 210 000 w 2021 r.
36 300 000 w 2022 r.

Przebudźcie się!

93 354 000 w 2020 r. (226 jęz.)
68 097 000 w 2021 r.
31 460 000 w 2022 r. (216 jęz.)


Offline Trinity

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Kwiecień, 2022, 09:27 »
to Elsa jest demoniczna? w którym momencie?
jak śpiewa mam tę moc? 🤔 a to jakieś nowe światło kochany.
u nas w domu a jakże przeżyliśmy krainę lodu i nic nam nie zmąciło
świętego spokoju. ba nawet moja córka kumciała się z dziewczynką z innego
zboru i wtórowały sobie w tym temacie.

ja krainę lodu obejrzałam tylko raz i żadnych demonizmów niedostrzegłam, może
dlatego że już byłam bezbożnikiem?.

wracając do głównego nurtu... chrzest dzieci...
na jednym z kongresów był wielki lobbing chrztu,
jak dziecko chce zrobić prawo jazdy a nie jest po chrzcie to  nu nu
najpierw chrzest później prawko.
słuchałam słuchałam
jak jakiegoś materiału reklamowego produktu.
aż mówca doszedł do obiekcji.
a jakie to można mieć obiekcje przy chrzcie nastolatka?
no używki, niemoralność itp ogólnie podwójne życie..
jak temu zaradzić?
no aż ręce zatarłam z wrażenia że zaraz się dowiem przepisu na coś czego
nie udało się jeszcze nikomu, coś jak przepis na eliksir młodości albo lek na raka...
a mówca powiedział:
rodzicu jeśli boisz się że twój nastolatek po chrzcie fiknie to...
już TWOJA GŁOWA w tym żeby nie fiknął. koniec cytatu.
tak taka była rada!
a że temat był mi bliski spijałam słowa z ust mówcy, a nie był to byle kto, tylko
gość z Nadarzyna

konkluzja była następująca
ty rodzicu zaszantażuj swoje dziecko np. kasą na prawko
dziecko weźmie chrzest zdąbędzie dokument a później
na TWOJEJ GŁOWIE będzie żeby je nie wykluczyli 🤣
to ja mam mało stresów w życiu?! żeby sobie jeszcze to dokładać?
i pomyślałam ZAPOMNIJ orgu o moim dziecku!
i było to przed wybudzeniem się.

na szczęście 2 lata hibernacji zrobiło dobrą robotę
i teraz będzie ciężko zagonić te nastolatki do czegokolwiek.
dla nas 2 lata to pryszcz, ale dla takich 15latków? to dużo tak myślę.

tez mam Asusa i jestem bardzo zadowolona ostatnio mu wgraliśmy dziesiątkę i
śmiga jak nowy
.
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień, 2022, 09:30 wysłana przez Trinity »


Offline Legion

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Kwiecień, 2022, 10:38 »
Byłeś kiedyś w Betel w Polsce? :) W większości działów mają Maci. Większość szych ma iPhony.

Nie to żeby naprawdę uważał, że CK reklamuje Apple. Po prostu można zauważyć, że wśród wyższych sfer JW jest to faworyzowany sprzęt.

A ja bym powiedział, że w wielu przypadkach jest to korporacyjny snobizm, zwłaszcza jeżeli chodzi o osoby, które próbują być blisko ORGa współpracując z działami budowlanymi lub podobnymi.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Kwiecień, 2022, 10:49 »
(mtg): Zauważyć można, ''BRUDcasting'' nie odbiega w żadnym przypadku od programu TV Trwam jak również Radio Maryja, BRUDcasting (Ww) uszczęśliwia i zaspakaja potrzeby moherowych berecików, młode pokolenie nie zważa na taką propagandę, oczywiście są wyjątki ale to śladowe zainteresowanie.


Offline Aliki

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Kwiecień, 2022, 23:45 »
Piekło i szatani...
Jutro mam w planach obejrzeć w tv drugą część. Ciekawe co na to mój biedny self- anointed mąż...
« Ostatnia zmiana: 16 Kwiecień, 2022, 23:48 wysłana przez Aliki »


Offline dziewiatka

Odp: Broadcasting - kwiecień 2022
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Kwiecień, 2022, 10:31 »
Rodzice na dzieci jest recepta,zastosowałem ją wobec moich synów.Z tego powodu że nie grzeszę zasobnym portfelem to w trakcie wakacji starszy syn zapytał czy nie  mogę,mu załatwić pracy w firmie u znajomego.Załatwiłem w efekcie syn powiedział że woli się uczyć ,drugi sam wybrał szkole i musiał odbyć w trzeciej klasie praktyki na kopalni dziś kończy trzeci rok politechniki na wydziale energetycznym.Wychoeziłem zawsze spożyciu ,że moje dzieci nie muszą zapiera..lać jak ja  może im być lepiej.Jedno tylko zespołem pozwoliłem by starszy syn dał się ochrzcić i wielokrotnie wolałem spełniać się jako świadek,starszy a nie jako ojciec. Mimo to mam wiele szczęścia bo mam wspaniałycy synów.