Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ostatni post Admina  (Przeczytany 2525 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty, 2022, 22:53 »
(mtg): post MAV-a
''Ekipa administracyjno-moderacyjna na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj, 2018, 13:13 »

Poniżej przestawiam aktualną listę osób odpowiedzialnych za forum. Osoby te mają pełne uprawnienia do wprowadzania w życie Regulaminu forum i usuwanie fragmentów bądź całych postów, które są z nim niezgodne; mają również wgląd w raporty zgłoszeń postów, które każdy z Was może wysyłać, gdy widzicie na forum coś, co łamie regulamin.

Lista ta będzie aktualizowana na bieżąco w miarę, jak ekipa będzie się zmieniała.

Administratorzy
mav
Nemo
Moderatorzy
P
gerontas

Korzystając z okazji pragnę przywitać P i gerontasa, którzy zgodzili się zostać moderatorami w ostatnim czasie i już pewnie mogliście widzieć ich w działaniu''

https://sjwp.pl/ogolnie-o-forum/ekipa-administracyjno-moderacyjna-na-forum/60/


Offline Roszada

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty, 2022, 22:55 »
Brakuje tu osób, które mają też uprawnienia moderatorskie, choć mniejsze. ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Luty, 2022, 23:04 »
Obojętnie jakby to wyglądało, to wiedzcie, że "Wielki Brat" patrzy.  ;D  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Luty, 2022, 23:05 »
To są moderatorzy, a nie admini.
   To też jakiś rodzaj "władzy" na forum.
   Głównym adminem jest nadal ... Mav ...
   Nie kojarzę sobie żadnej informacji, żeby się Mav zrzekł tej funkcji tu na forum.
   Więc się chyba raczej nic w tej kwestii nie zmieniło.
   Chociaż mniej się udziela niż wcześniej.

Obojętnie jakby to wyglądało, to wiedzcie, że "Wielki Brat" patrzy.
   Mav.
   Ostatnia aktywność: 24 stycznia 2022 roku.
   Więc rzeczywiście tu jednak zagląda.
   ;D ;D ;D
   
« Ostatnia zmiana: 08 Luty, 2022, 23:12 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline uncja

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty, 2022, 01:27 »
Roszada idź się poskarż Gedeonowi. Mav jest dobrym administratorem. Ma duzo autentycznej miłosci do ludzi. Na forum jest spokój. Z reszta czasy się zmieniły i forum jest mniej potrzebne dzis inaczej odchodzi sie z organizacji niż kiedyś.i całe szczęście. Niech ten byt zniknie aw konsekwencji fora takie jak to - czyli te ktorych przyczyną jest JW.org. Co prawda zniknie tez sens twojego zycia Roszada  bo jest nim pisanie o orgu.Dlatego miedzy innymi poruszasz ten temat-nie masz co robic nie jestes doceniany, twój "dorobek" marnieje. Gdybys był autentycznie zainteresowany dobrostanem ludzi w orgu i tych ktorzy z niego wychodzą taka sytuacja cieszyłaby cię. oznaczałoby to ze twoja misja sie dopełnia.
 Jemu znaczy Mavowi  się chyba dzieciątko urodziło i tym sie musi głownie zająć. I niech chłopak będzie szczęśliwy. Forum zajmuje sie na tyle na ile ono go potrzebuje. Inicjować tematów ani pisać postów nie musi. Od tego są użytkownicy


Offline Turbulent_Business

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Luty, 2022, 05:54 »
Tego typu fora powinny być "buforem" I wsparciem pomiędzy wyjściem z bagna a normalnym życiem (oraz jedyna możliwością otwarcia się przez PIMO, tak żeby nie oszaleli) i im szybciej ktoś jest w stanie o nich zapomnieć i zyc normalnie tym lepiej dla niego;)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Roszada

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty, 2022, 08:13 »
Roszada idź się poskarż Gedeonowi. Mav jest dobrym administratorem.
A kto powiedział, że jest złym? Nie ja.
Jest super, szczególnie gdy go nie ma.
A jeszcze lepszy był jak był i różne ciekawostki ze świata przynosił, od swych znajomych z Zachodu.

Przecież w 1 poście napisałem:
Już nawet przyzwyczaiłem się do tego, że bez admina, też dobrze


A co Gedeon ma z tym wspólnego, to nie wiem.
Przecież dawno temu zrezygnował.
Nie mam z nim kontaktu od ponad 2 lat, a może trzech.
Chyba Uncjo nie czytałaś tego, gdy przekazywał forum. Czas nadrobić zaległości. :)
Cytuj
Dlatego miedzy innymi poruszasz ten temat-nie masz co robic nie jestes doceniany, twój "dorobek" marnieje

Mój dorobek jest tu:
https://piotrandryszczak.pl/artykuly-wlodzimierz-bednarski.html

a na forum tu:
https://sjwp.pl/biblioteczka-roszady/

Prócz tego od 2 lat prowadzę swój profil na face dla exŚJ (mam grubo ponad 300 stałych czytelników):
https://www.facebook.com/wlodzimierz.bednarski/?viewas=

I udzielam się na forum exŚJ tu (tu dochodzi do 2000 zarejestrowanych plus niezarejestrowani co też piszą):
https://www.facebook.com/groups/135483300382304

Nic się nie zmarnuje, bo ja sukcesywnie przenoszę swój materiał z tego forum na tamto i na profil. Tak więc nie obawiaj się Uncjo. :)
Jak było jeszcze wcześniejsze forum, to też przeniosłem wszystko co chciałem. No i miałem rację, bo forum Mictlana zniknęło.

Jak to forum zniknie, to mój materiał i tak się zachowa. ;)


Offline Gostek

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Luty, 2022, 10:33 »
Często starsi bywalcy tego Forum sugerują, że kiedyś to Forum było inne.
Nie mogę sobie uzmysłowić, jak ono mogło wyglądać kiedyś.
Chyba głównym czynnikiem było to, że kiedyś było więcej wątków poruszanych przez większą ilość użytkowników..!?
Być może jest to spowodowane tym, że omawiane tematy po prostu, kiedyś się wyczerpują.
A być może, to czy Forum jest żywe, czy powoli zamiera, zależy od Administratorów/Moderatorów tegoż Forum.

Nie wiem, co o tym sądzić. Być może wszystkie te rzeczy mają jakiś tam wpływ.
« Ostatnia zmiana: 09 Luty, 2022, 10:35 wysłana przez Gostek »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Luty, 2022, 11:08 »
Często starsi bywalcy tego Forum sugerują, że kiedyś to Forum było inne.
Nie mogę sobie uzmysłowić, jak ono mogło wyglądać kiedyś.
Chyba głównym czynnikiem było to, że kiedyś było więcej wątków poruszanych przez większą ilość użytkowników..!?
Być może jest to spowodowane tym, że omawiane tematy po prostu, kiedyś się wyczerpują.
A być może, to czy Forum jest żywe, czy powoli zamiera, zależy od Administratorów/Moderatorów tegoż Forum.

Nie wiem, co o tym sądzić. Być może wszystkie te rzeczy mają jakiś tam wpływ.

Kiedyś wszystko było inne, tak było. Najważniejsze, że teraz wszystko jest lepsze.  :)


Offline Estera

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Luty, 2022, 13:56 »
Tego typu fora powinny być "buforem" I wsparciem pomiędzy wyjściem z bagna a normalnym życiem
(oraz jedyna możliwością otwarcia się przez PIMO, tak żeby nie oszaleli) i im szybciej ktoś jest w stanie o nich zapomnieć i zyc normalnie tym lepiej dla niego;)

   Dokładnie strzeliłeś w środek tarczy, również uważam, że dokładnie właśnie tak powinno być  :-* :-* :-*
   I jestem niezmiernie wdzięczna  ... Gedeonowi, Ojcu Założycielowi ...  że takie miejsce dla nas wychodzących stamtąd stworzył.
   Pamiętam jak przeogromną pomocą było ono dla mnie na początku moich odkryć o tej "jedynej, zbawiennej".
   Pomijając to, w jak wielkim szoku byłam w pierwszych miesiącach po ich dokonaniu i odkryciu mnóstwa jeszcze innych szokujących wydarzeń.
   Choć sam fakt podejścia strażnicy do problemu pedofilów w tej organizacji, był jak skok w  ... Rów Mariański ...  bez maski tlenowej  :'(
   Tutaj znalazłam miejsce, w którym mogłam podzielić się swoimi wnioskami, obawami i innym tysiącem odczuć, uczuć i wszelkich rozterek.

   Działało to na mnie jak głęboka, wspaniała terapia grupowa, w której doznawałam oczyszczania się z tej toksycznej doktryny głoszonych bzdur przez CK jw. org.
   Bo bardzo szybko okazało się, że w zborze rozmówców do tego tematu nie ma, choć była pierwsza myśl, by iść z tym do starszych.
   Ale po głębszej analizie bardzo szybko ją porzuciłam, dochodząc do wniosku, że to nie będą odpowiednie osoby.
   I oby to miejsce trwało jak najdłużej.
   Myślę, że ... Mav ...  będzie wiedział jak o to zadbać, choć nie ma na to zbyt wiele czasu.
   Bo nie wątpię w to, że jeszcze wielu tu znajdzie dla siebie pomoc i wsparcie, a to jest najważniejsze.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Luty, 2022, 14:50 »
witam , a ktoś za mną tęskni ?? :D :D :D

oto co dziś  znalazłam, wiem , że trzeba to przenieść ale może ktoś to zrobi ?  :)
Wrzucam bo to słuchowisko dowodzi ,że  wielu jeszcze wyjdzie

https://www.youtube.com/watch?v=kuGcHuxpQw4

pozdrawiam Was wszystkich !!!

Jeżeli autor jest na forum a uczestnicy słyszeli to sorki
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Luty, 2022, 15:43 »
dzis inaczej odchodzi sie z organizacji niż kiedyś

Co masz na myśli?


Offline Matylda

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Luty, 2022, 18:40 »
Często starsi bywalcy tego Forum sugerują, że kiedyś to Forum było inne.
Nie mogę sobie uzmysłowić, jak ono mogło wyglądać kiedyś.
Chyba głównym czynnikiem było to, że kiedyś było więcej wątków poruszanych przez większą ilość użytkowników..!?
Być może jest to spowodowane tym, że omawiane tematy po prostu, kiedyś się wyczerpują.
A być może, to czy Forum jest żywe, czy powoli zamiera, zależy od Administratorów/Moderatorów tegoż Forum.

Nie wiem, co o tym sądzić. Być może wszystkie te rzeczy mają jakiś tam wpływ.
Kiedyś na tym forum hulał czat, na którym żywo i z wypiekami na pysku dyskutowalismy. Byla między nami jakąś interakcja. W mojej subiektywnej ocenie kiedyś na tym forum byli w przewadze ludzie którzy ze świadków odeszli. Kiedyś większość była sobie znana. Ludzie się spotykali, organizowali zloty z odchrztami, co kolwiek to znaczy. Kiedyś skladalismy się na basen żeby w nim moczyć odstepcze tyłki. Kiedyś byi tu ludzie z haryzmą i dobitnym piórem.
Jeszcze bardziej kiedyś było jeszcze starsze forum.Tam był żywy wątek z przepisami, poradami. Nie wiele było bieżącej świadkowizny.  Nie przypominam sobie żeby tam ktoś, poza Roszadą, analizował strażnicę.   Tam żyły swoim życiem historie, przejmujące historie ludzi którzy życie poświęcili dla tego jehoskiego syfu,  siedzieli za wojsko. Byli starsi, nadzorcy, ich żony Wszystkich łączyło jedno. System nas wypluł. Były złoty, spotkania, wspólne piwka. Były nawet afery w stylu że jakiś zlot miał się szansę skończyć wymianą partnerów a w cieście były 👀zioła.
Działo się, było wesoło. Szkoda.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Luty, 2022, 21:55 »
witam , a ktoś za mną tęskni ?? :D :D :D

oto co dziś  znalazłam, wiem , że trzeba to przenieść ale może ktoś to zrobi ?  :)
Wrzucam bo to słuchowisko dowodzi ,że  wielu jeszcze wyjdzie

https://www.youtube.com/watch?v=kuGcHuxpQw4

pozdrawiam Was wszystkich !!!

Jeżeli autor jest na forum a uczestnicy słyszeli to sorki
[/b][/size]

No grubo, zwłaszcza list bardzo poruszający!!!

https://docs.google.com/document/d/1SoDfPGHKETZ-juAXxOXjmyGAmNuJyiusoVlaYEFvIis/edit
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gostek

Odp: Ostatni post Admina
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Luty, 2022, 22:19 »
Kiedyś na tym forum hulał czat, na którym żywo i z wypiekami na pysku dyskutowalismy. Byla między nami jakąś interakcja. W mojej subiektywnej ocenie kiedyś na tym forum byli w przewadze ludzie którzy ze świadków odeszli. Kiedyś większość była sobie znana. Ludzie się spotykali, organizowali zloty z odchrztami, co kolwiek to znaczy. Kiedyś skladalismy się na basen żeby w nim moczyć odstepcze tyłki. Kiedyś byi tu ludzie z haryzmą i dobitnym piórem.
Jeszcze bardziej kiedyś było jeszcze starsze forum.Tam był żywy wątek z przepisami, poradami. Nie wiele było bieżącej świadkowizny.  Nie przypominam sobie żeby tam ktoś, poza Roszadą, analizował strażnicę.   Tam żyły swoim życiem historie, przejmujące historie ludzi którzy życie poświęcili dla tego jehoskiego syfu,  siedzieli za wojsko. Byli starsi, nadzorcy, ich żony Wszystkich łączyło jedno. System nas wypluł. Były złoty, spotkania, wspólne piwka. Były nawet afery w stylu że jakiś zlot miał się szansę skończyć wymianą partnerów a w cieście były 👀zioła.
Działo się, było wesoło. Szkoda.
Czyli ten przykład pokazuje, że wszędzie jest podobnie, czy to u świadków, czy w świecie. Coś się rozwija, coś dojrzewa, ciśnienie wzrasta, potem następuje szczytowanie, niczym orgazm a następnie wszystko co miłe, co przyjemne szybko się kończy. 😘
Szkoda tylko, że tych najlepszych chwil nie można na dłużej zachować...