Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Załóż sobie sektę!  (Przeczytany 1726 razy)

Offline Sebastian

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Styczeń, 2022, 22:30 »
Ja bym Cię wzięła na pomocnika piszącego pokrzepiającą literaturę...
taki pomagier guru.. może być?!  ;D
tak w ramach autoprezentacji, czy nadaję się na pomagiera guru...

skoro Ciało Kierownicze ma swoją naukę o podporządkowaniu kobiety jej mężowi, to nasza sekta nie może być gorsza i także musimy zainspirować się ponadczasowymi rozkminami Szawła z Tarsu :)

nieomylne słowo Boże w 1 Kor 11:6 nieomylnie naucza: "hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona", a zatem (drogie siostry) od dzisiaj każda z was zapuszcza długie włosy, które docelowo będą sięgały do końca pośladków :) oczywiście na chwałę Bożą ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline PoProstuJa

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Styczeń, 2022, 23:22 »


 Pomysł mom taki ; żadnych składek od wspólnoty i darmowe rozgrzeszenie od samego prezesa  :)
Po Prostu będzie wam psychologiem i duszpasterzem a Sebastian waszym księgowym i doradcą podatkowym
W tej nowej sekcie nie będzie poniżania ni ostracyzmu a każdy członek zazna przyjacielskiej miłości i serdeczności prawdziwej , nikt nie zazna upokorzenia ni smutku i tę społeczność nową będą znać narody jako szczęśliwą  :)
TO STATUS tej ewentualnej wspólnoty
Co Wy na to ?

Do takiej sekty od razu bym się zapisała! W niej miałoby być jak w raju!
Czyli Twoja obietnica przekonała mnie!  :)

Szkoda, że ten raj jest niestety nierealny...
Znaczy jest możliwy gdyby to była mała przyjacielska grupka, ale gdy zacznie się powiększać, to nie da się już tego raju utrzymać... Zawsze między owce wkradnie się jakiś wilk, który będzie chciał namieszać. Będziemy musieli wykluczyć wilka i idea braku ostracyzmu niestety upadnie!
Ale tak ogólnie to fajnie by było... miłość, przyjaźń, szacunek i szczerość bez chęci wykorzystania drugiej osoby :)

tak w ramach autoprezentacji, czy nadaję się na pomagiera guru...

skoro Ciało Kierownicze ma swoją naukę o podporządkowaniu kobiety jej mężowi, to nasza sekta nie może być gorsza i także musimy zainspirować się ponadczasowymi rozkminami Szawła z Tarsu :)

nieomylne słowo Boże w 1 Kor 11:6 nieomylnie naucza: "hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona", a zatem (drogie siostry) od dzisiaj każda z was zapuszcza długie włosy, które docelowo będą sięgały do końca pośladków :) oczywiście na chwałę Bożą ;)

Sebastianie... jeśli nasza sekta ma przetrwać, to nie możemy już na starcie zacząć od wykluczania łysych i ogolonych... W każdej sekcie kobiety są szczególnie cenne, zwłaszcza, że  często zajmują się mało rozchwytywanymi przez mężczyzn zajęciami takimi jak gotowanie czy sprzątanie.
Ogólnie to mamy XXI wiek... Jak "wyskoczysz" z tymi wersetami, to Cię kobiety zjedzą.
Faktycznie jeszcze się zastanowię czy funkcja pisarza byłaby dla Ciebie właściwa....  ;D
Lepiej by chyba było gdybyś zajmował się liczeniem datków (zakładam oczywiście, że będziesz w tym sumienny i uczciwy  ;D )

--------------------
Dodam Wam jeszcze kolejną ciekawostkę.
Otóż pewien znany youtuber , który tworzył ciekawe wywiady z celebrytami, postanowił dokonać zmian w swoim życiu. Przestać tak w życiu pędzić i zacząć medytować. I w końcu wpadł na pomysł, że można innych ludzi też tej medytacji uczyć i robić im takie kursy - szkolenia przez internet (w końcu pandemia jest, więc ludzie masowo szkolą się on-line)... Stworzył przepiękną reklamę swojego kursu... która od razu mnie przekonała.
Powiedzmy, ze obiecał w niej szybkie, skuteczne efekty........... no taki raj!
A że chciałam go poznać, to zapisałam się na ten (internetowy) kurs. Zapłaciłam parę stówek za chyba 7 spotkań on - line (każde po godzinie a może 1,5 godz?).
No i mam mieszane uczucia.
Z jednej strony było fajnie, ciekawie... podobało mi się, czegoś się nauczyłam. A z drugiej strony... no nie było spektakularnych efektów... nie było tego raju.

Ale to doświadczenie pokazało mi, że będąc znanym można zarabiać niezłą kasę nie ruszając się z domu.
Jak nadmieniłam... kurs kosztował parę stówek, a w tej edycji zapisało się na niego ponad 700 osób! Bardzo możliwe, że na kolejne edycje zapisało się jeszcze więcej osób.
A zatem... kto ma uszy niech słucha, a kto ma kalkulator... niech liczy! Z tego interesu da się żyć! I to jak pączuś w maśle! Facio powoli (moim zdaniem) staje się guru, choć nie wiem czy ma takie zamiary żeby nim zostać... Przy czym inni zaczynają go prawie tak traktować... jako swojego duchowego mistrza...

...............
A tak w ogóle to jak się nazywa kobieta-guru...? Górka?  ;D
Może bym kandydowała na to stanowisko?!  ;D


Offline Sebastian

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Styczeń, 2022, 13:12 »
A tak w ogóle to jak się nazywa kobieta-guru...? Górka?  ;D
góralka :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Styczeń, 2022, 13:47 »
Ogólnie to mamy XXI wiek... Jak "wyskoczysz" z tymi wersetami, to Cię kobiety zjedzą.
kontynuując, bezosobowy duch święty objawił mi że zgodne z wolą Najwyższego jest farbowanie włosów przez kobietę na kolor rudy... i tutaj mam prośbę do wszystkich współwyznawców :) doradźcie mi, na jakie wersety mógłbym powołać się... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline farlopa

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Styczeń, 2022, 15:39 »
kontynuując, bezosobowy duch święty objawił mi że zgodne z wolą Najwyższego jest farbowanie włosów przez kobietę na kolor rudy... i tutaj mam prośbę do wszystkich współwyznawców :) doradźcie mi, na jakie wersety mógłbym powołać się... :)
rudy?podobno Judasz był...


Offline Sebastian

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Styczeń, 2022, 16:26 »
nie ma wersetu który mówiłby wprost, jakiego koloru włosy miał Juda z miasta Kariot, ale... faktycznie, w ikonografii Judasz i Dalila przedstawiani są (jako postacie negatywne) z rudymi włosami...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline spawarka noego

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Styczeń, 2022, 17:41 »
nie ma wersetu który mówiłby wprost, jakiego koloru włosy miał Juda z miasta Kariot, ale... faktycznie, w ikonografii Judasz i Dalila przedstawiani są (jako postacie negatywne) z rudymi włosami...

Rude włosy mieli:
- Ezaw (ten gorszy syn Izaaka)
- Dina (ta, co wpadła w kłopoty)
- jedna z córek Lota (ta gorsza, zakładam)
- i oczywiście... (werble) Jezebel!

Ryży był jeszcze Dawid (jako wyjątek potwierdzający regułę).

Wszystkie ww informacje posiadają ugruntowane podstawy biblijne.
Tak było. Nie zmyślam.


Offline Sebastian

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Styczeń, 2022, 17:58 »
Wszystkie ww informacje posiadają ugruntowane podstawy biblijne.
a teraz wymyślmy wspólnie "podstawę biblijną" :) zalecającą współczesnej chrześcijance (rodzaju żeńskiego) aby farbowała swoje włosy na rudy kolor...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Styczeń, 2022, 21:36 »
Rude włosy mieli:
- Ezaw (ten gorszy syn Izaaka)
- Dina (ta, co wpadła w kłopoty)
- jedna z córek Lota (ta gorsza, zakładam)
- i oczywiście... (werble) Jezebel!

Ryży był jeszcze Dawid (jako wyjątek potwierdzający regułę).

Wszystkie ww informacje posiadają ugruntowane podstawy biblijne.
Tak było. Nie zmyślam.


Jo mom rude włosy na nogach i pod pachami  :-[
- czy to znaczy ze jesdem z rodu Dawida ?
A cha - ponoć Jezus z Nazaretu i Maria Magdalena też mają (mieli) złociste włosy na ciele  :o
To co to znaczy ?
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2022, 21:47 wysłana przez sawaszi »


Offline Sebastian

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Styczeń, 2022, 21:54 »
- czy to znaczy ze jesdem z rodu Dawida ?
zapewne jesteś z rodu Dawida, ale NIE pochodzisz od Batszeby :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline spawarka noego

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Styczeń, 2022, 22:51 »

A cha - ponoć Jezus z Nazaretu i Maria Magdalena też mają (mieli) złociste włosy na ciele  :o
To co to znaczy ?

Nie wiem jak Maria Magdalena, ale oczywistym się wydaje, iż Jezus nie mógł mieć rudych włosów.
Inaczej chrześcijanie mylili by go z rudym Judaszem.
Logika wskazuje, że włosy Jezusa miały zapobiegawczo inny kolor. ;)


Offline PoProstuJa

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Styczeń, 2022, 19:46 »
Co Wy tak z tym rudym?

Na świecie pandemia, wojna idzie... a Wy o rudym!  ;D

Dodam, że dla guru to idealne czasy, żeby założyć sektę.
Ludzie żyją w niepewności. Boją się o zdrowie, o swoje bezpieczeństwo, o to czy nie stracą pracy.
Inflacja, drożyzna, koronawirus. Idealne warunki do tego żeby ludzie chcieli się jednoczyć, szukać pociechy.
W sumie największy wzrost liczby Świadków był w Polsce w 1989 roku. Przypadek?!


Offline Gremczak

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Styczeń, 2022, 20:01 »
To jest najgorszy czas aby wstępować do sekty.
Bądź wiązać się jakąś religią.
Trzeba uruchomić myślenie.
W sekcie czy w jakiejkolwiek religii tego nie znajdziemy.


Offline Roszada

Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Styczeń, 2022, 20:11 »
W sumie największy wzrost liczby Świadków był w Polsce w 1989 roku. Przypadek?!
Liczbowy czy procentowy? ;)
Czy aby na pewno rok 1989? ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń, 2022, 23:26 wysłana przez Roszada »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Załóż sobie sektę!
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Styczeń, 2022, 23:34 »
Co Wy tak z tym rudym?

Na świecie pandemia, wojna idzie... a Wy o rudym!  ;D

(...)


Rudy na wojnę jak znalazł...
a najlepiej Rudy 102  ;)