Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Znalezione  (Przeczytany 592424 razy)

Offline sawaszi

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3120 dnia: 28 Luty, 2022, 22:00 »
Rzeczywiście nawiedzony. :)


Tawarisz lejtnant nie trawisz żartów maich ?
- napij sie więcej piwa "napoju bogów'  :D
- lub samogonu i Twaje mózgowie bediet znowu w pariadkie  ;D
A cha ; pozdrawiam Cię i dobrego zdrowia Ci życzę  :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3121 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:30 »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3122 dnia: 08 Marzec, 2022, 22:34 »
Eee nieprawda: "wina nie mają", powiedziała kobieta biblijna. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3123 dnia: 08 Marzec, 2022, 22:56 »
Eee nieprawda: "wina nie mają", powiedziała kobieta biblijna. :)
Z tym, że opis wesela w Kanie to narracja.  ;D
Podobno w niebie nie ma kobiet. Ap8:1
" A gdy otworzył pieczęć siódmą,
zapanowała w niebie cisza jakby na pół godziny."  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3124 dnia: 09 Marzec, 2022, 08:01 »
A Niewiasta z Ap 12:1? :)


Offline Stanisław Klocek

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3125 dnia: 09 Marzec, 2022, 12:39 »
Wierzący, aby się nie zgorszyć, niech zakończą na tej kropce -->.
Podobno w niebie nie ma kobiet. Ap8:1
To prawda, ale w starym niebie, gdzie jest Bóg, serafy, cheruby i dalsze klasy aniołów.


Natomiast
A Niewiasta z Ap 12:1? :)
Też prawda, ale bajerant Piotr oświadczył: Oczekujemy jednak, według obietnicy, nowego nieba (2 Pi 3:13). Później mitoman Jan łgał następująco:  I ujrzałem niebo nowe (Ap 21:1). Zatem mamy dwa nieba, stare i nowe, a to już nie to samo tak, jak stary dom różni się od nowego, który jest w innym miejscu i z nowymi lokatorami. Wobec zasady: "nowego jaśniejszego światła" (Prz 4:18) i szerszego kontekstu, należy przyjąć, że w nowe niebo jest tożsame z rajem, w którym będą też kobiety i to jakie?
Ale po kolei.
W nowym niebie, czyli raju będą tam samobójcy, na czele z Jezusem, który zabił siebie rękoma innych, nakazując Judaszowi zawiadomić katów w którym miejscu się znajduje, aby ułatwić schwytanie i zamordowanie. Następnymi samobójcami w raju będą, "bohaterowie" islamscy dokonujący samobójczych zamachów na niewiernych, którzy w nagrodę otrzymają raj, a w nim każdy z nich 72 hurys, --> coś w tym rodzaju. Ponadto inne łotry jak owi --> (Łuk 23:43)



Offline Roszada

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3126 dnia: 09 Marzec, 2022, 13:55 »
Klocku nie na temat bajdurzysz. My o kobietach, ty o niebie.
To widzę zostało ci jeszcze ze świadkowania i nie wyszło z ciebie. ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 16:48 wysłana przez Roszada »


Offline Gostek

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3127 dnia: 09 Marzec, 2022, 13:58 »
Tak, tak, już nie raz słyszałem podobne fanaberie.., np.że być może nawet będziemy na nowej ziemi  samego Hitlera czy innego Dzingishana witać🤔, bo to przecież byli ludzie psychicznie chorzy. A po za tym, śmierć zmazuje wszystkie grzechy i występki..,a rajskie życie, należy im się jak psu buda. 👍😉
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 13:59 wysłana przez Gostek »


Offline sawaszi

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3128 dnia: 09 Marzec, 2022, 15:59 »
Tak, tak, już nie raz słyszałem podobne fanaberie.., np.że być może nawet będziemy na nowej ziemi  samego Hitlera czy innego Dzingishana witać🤔, bo to przecież byli ludzie psychicznie chorzy. A po za tym, śmierć zmazuje wszystkie grzechy i występki..,a rajskie życie, należy im się jak psu buda. 👍😉


A dobrobyt i kasa z euro "jak psu zupa"  :P


Offline Stanisław Klocek

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3129 dnia: 09 Marzec, 2022, 16:30 »
Klocku nie na temat bajdurzysz.
Czy nie na temat? Proszę zauważyć, że jest to w dziale: TOWARZYSKIE POGADUCHY, którego tematem jest: NA WESOŁO, a w nim 'Nemo' założył wątek: ,,Znaleźione". Zapoczątkował pokazując tu tablicę z humorystycznym napisem, raczej nie religijną treścia. Przy tym nie określił granic czego ma to dotyczyć. W związku z tym pozwoliłem sobie bajdurzyć to co znalazłem w Biblii ustosunkowując się do Twego postu.
My o kobietach to [ty] o niebie.
A Niewiasta z Ap 12:1
W związku z Twymi powyższym pozwoliłem sobie znaleźć zgodnie z wątkiem, że jest "nowe niebo", w którym znajduje się "Maria zawsze dziewica" wg. Tomasza z Akwinu św.  KK.
Bóg nie umarł on Twitter: "Ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta  obleczona w słońce, i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z  gwiazd dwunastu. (Ap 12, 1) #Wniebowzięcie #
To widzę zostało ci jeszcze ze świadkowania i nie wyszło z ciebie. ;D
Gdybym pisał coś po świadkowsku to, bym pisał o raju na ziemi, a tego nie pisałem. Tymczasem ŚJ nie jestem zgodnie z moją wolą,  co też publicznie ogłoszono. Trzymaj się faktów, a fakty są następujące: Ochrzczono mnie bez mej wiedzy i wtłoczono sakrament bierzmowania w KRzK, a one nie mogą być unieważnione, o czym powinieneś wiedzieć.  A co z tych religii mi pozostało to, raczej  chciejstwo Twej potrzeby do dyskusji, ale ok. niech Ci będzie. Tak czy inaczej dla mnie to wesoła satyra odnośnie Maryi w nowym niebie tożsamym z rajem wśród islamskich hurys. Ciekawe czy one wszystkie jeszcze dziewice  ;) ? Moje może być bajdurzeniem, ponieważ jest niezgodne z Twymi przekonaniami. Tymczasem moje są znaleźione, w większości z pokazanymi źródłami. Kończę znalezione na wesoło :o :P

« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 16:37 wysłana przez Stanisław Klocek »


Offline Panter

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3130 dnia: 21 Marzec, 2022, 21:53 »
Podobno cała zawierucha jaka rozpętała się na Ukrainie miała taki niewinny początek ...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3131 dnia: 31 Marzec, 2022, 22:45 »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3132 dnia: 11 Kwiecień, 2022, 11:51 »
(mtg): niedługo święta  >:D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3133 dnia: 14 Maj, 2022, 11:50 »
(mtg):  >:D


Offline Panter

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #3134 dnia: 14 Maj, 2022, 13:05 »
Albo takie "vs"