BIBLIOTEKA > TEKSTY NNN (niewierny nieroztropny niewolnik)

Polemika z tekstem NNN "Książka "Paście trzodę Bożą" a instytucjonalne seksu..."

<< < (9/9)

NNN:

--- Cytat: Lovely w 05 Grudzień, 2021, 07:29 ---                        (...)

Nie rozumiem słowa: "wyściełania" wnuka.

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka
--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: dziewiatka w 04 Grudzień, 2021, 12:47 ---                                                       (...)

 Choć nauczka mu się należała ,bo wyściełania wnuka lub wnuczki na przywitanie a nawet pocałowanie to jedno podobne zachowanie do obcych dzieci może budzić uzasadnione wątpliwości.

--- Koniec cytatu ---

Lowely, według mnie to zdanie Dziewiątki brzmi:

 "Choć nauczka mu się należała, bo wyściskanie wnuka lub wnuczki na przywitanie, a nawet pocałowanie to jedno, podobne zachowania do obcych dzieci może budzić uzasadnione wątpliwości."
 
 Ja też miałem z początku trudności ze zrozumieniem tego zdania, dlatego warto dochowywać staranności w pisowni.

Blu, właśnie siedzę nad suplementem do "Paście" i cieszę się, że obydwaj niezależnie zauważamy te same tendencje w biurze oddziału. Chodzi o to, że wykorzystują przepisy dotyczące Związków Wyznaniowych, "sakramentu spowiedzi", zakonów, duchowieństwa, aby nie zgłaszać pedofilii. Dlatego wpisali sobie do Statutu, że niby u świadków to wszystko funkcjonuje.Ty co prawda zauważasz to w USA, ja się skupiam na Polsce, ale oni jednakowe zalecenia mają na cały świat. I nie tylko to mogą być luki w prawie, oni do perfekcji opanowali  żonglowanie prawem dla swoich korzyści.

Powodzenia.

dziewiatka:
Przepraszam piszę na wirtualnej klawiaturze i nie zawsze czytam a właściwie kontroluję jak  napisałem .  To co w rozumieniu tego człowieka wydawało się normalne i było wyrazem serdeczności, w odczuciu dziecka mogło być czymś obrzydliwym.Właściwie kilkanaście lat obserwacji przekonało mnie że to żaden pedofil. Mając dwóch synów wiem jak małe dzieci reagują na serdeczności starszych osób. Dorosły nic nie powie, a dziecko bez wahania, że wujek śmierdzi i jest wstrętny. Z tego co zaobserwowałem to delikwent nie miał podobnych przygód, dodatkowo miał pełną kontrolę czy nie kontaktuje się z dziećmi.

Lovely:
NNN, dzięki
Dziewiatka, jasne. Dzieci czasem wyolbrzymiają, to naturalne. Mogą nie chcieć się z kimś uściskać i mają prawo odmówić. Dorośli nawet przymuszeni sytuacją lepiej sobie radzą. Ale nie o takie sytuacje mi chodziło.

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej