Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby  (Przeczytany 1337 razy)

piter1953

  • Gość
Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« dnia: 02 Listopad, 2021, 09:35 »
BR+A Towarzystwo Inżynierów Konsultantów Strażnica Towarzystwo Biblijne i Traktatowe Rozwój kampusu nowej siedziby 1 listopada 2021 21 budynków, 2,1 miliona stóp kwadratowych na 249 zalesionych akrach. Kampus na żywo, praca, zabawa ma biura, studio produkcji AV, centrum wydarzeń, 10 średnich budynków mieszkalnych i udogodnienia, w tym centrum fitness. Oczekuje się, że kampus będzie przyjmował około 1300 odwiedzających dziennie. Campus Events Center będzie serwować śniadania i lunche dla całej populacji kampusu. Dowiedz się więcej na BRPlusA …

Źródło: https://www.brplusa.com/projects/watchtower-bible-tract-society-new-headquarters-campus-development


Offline Panter

Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad, 2021, 11:35 »
Nie przypominam sobie aby w jakiśm Brodcastingu poza informacją, że budują nowe centrum Audio/Video (chyba kiedyś zakupione obiekty do zaadaptowania pod ten cel) była informacja o zupełnie nowej inwestycji porównywalnej z rozmachem z wcześniejszą budową WHQ w Warwick.

To oficjalna strona projektu Sterling Mine Road 155

Co do Ramapo znalazłem ciekawe info na stronie forum
Cytuj
Posiadłość Ramapo została zakupiona w celu budowy WHQ - ale Ramapo i hrabstwo Rockland nie udzieliły pozwolenia. Nie chcieli, żeby cała ta ziemia zniknęła z list podatkowych. To jest powód, dla którego zakupiono nieruchomość Warwick i zbudowano WHQ tam, gdzie jest.

 

Po tym, jak Ramapo i Rockland County zobaczyli, ile osób przyjechało i odwiedziło, oraz dochód, jaki Tuxedo osiągnął dzięki obecności WHQ, zmienili zdanie. Ponieważ posiadaliśmy już nieruchomość, podjęto decyzję o budowie na niej działu A?V. Planowali wykorzystać nieruchomość Mt Ebo do A/V - i najprawdopodobniej nadal będą odgrywać rolę w produkcji, zwłaszcza podczas projektu budowlanego.

 

Z tego, co mi powiedziano, ze względu na bliskie sąsiedztwo Warwick WHQ i posiadłości Ramapo, będziemy mogli połączyć te dwie nieruchomości „bezpośrednią siecią kablową”.

A tu Lloyd Evans omawia projekt w Ramapo


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad, 2021, 20:03 »
No to dzisiejsze zebranie chyba pięknie pokazuje że nie ma biedy. Takie obiekty musze kosztować fortune. Aż zaniemoglem jak zobaczyłem wizualizacje.


Offline spawarka noego

Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopad, 2021, 09:00 »
Budowa w technologii tradycyjnej, żaden tam armageddon-proof.
Znaczy się CK ma klepnięte odroczenie terminu zakończenia starego systemu rzeczy minimum do terminu ukończenia inwestycji (koniec 2026).
Niezłe „Pulp fiction”
Vincent… We happy?  ;)


Offline Estera

Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopad, 2021, 09:22 »
Budowa w technologii tradycyjnej, żaden tam armageddon-proof.
Znaczy się CK ma klepnięte odroczenie terminu zakończenia starego systemu rzeczy minimum do terminu ukończenia inwestycji (koniec 2026).
   A nawet dalszy termin jest zaklepany - bo 2034 rok.
   To w jakimś filmie propagandowym nt. zazębiających się pokoleń, któraś ich ekranowa "gwiazda" o tym mówiła.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Opatowianin

Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopad, 2021, 13:10 »
   A nawet dalszy termin jest zaklepany - bo 2034 rok.

No tak... Od "niezwykłego" roku 1914 musi jeszcze minąć okres "dni Noego" (120 lat)  ;D ;D ;D


Offline spawarka noego

Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Listopad, 2021, 13:38 »
Dni Noego… Masz!

Sugerujecie dyskretnie i nienachalnie, że moje objawienie tutaj nie jest przypadkowe?  :o
I mam tu 13 lat wytrzymać…

To składa w jedną logiczną całość! Aż mi się sierść zjeżyła na przedramieniu! :P


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Towarzystwo Strażnica Rozwój kampusu nowej siedziby
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Listopad, 2021, 13:46 »
Dni Noego… Masz!

Sugerujecie dyskretnie i nienachalnie, że moje objawienie tutaj nie jest przypadkowe?  :o
I mam tu 13 lat wytrzymać…

To składa w jedną logiczną całość! Aż mi się sierść zjeżyła na przedramieniu! :P

Nie lękaj się, albowiem musi się tak dziać... a to dopiero początek boleści. Nastaną bowiem czasy gdy sierść się będzie jeżyć nie tylko na przedramieniu, ale i na twarzy a nawet na języku. A to i tak dopiero początek boleści.  >:D