Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dalsze instrukcje dla starszych c.d  (Przeczytany 498 razy)

piter1953

  • Gość
Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« dnia: 29 Październik, 2021, 10:30 »
Dalsze instrukcje dla starszych w związku z pandemią Covid-19 28. października 2021

Wątpliwe jest, czy to pisanie tak zwanych listów zeznań oddaje pośpiech pracy, wygląda raczej na rodzaj terapii zajęciowej. Wydawcy i pionierzy również są życzliwie doceniani , Cytat:

    „Ciało Kierownicze rozumie tę trudną sytuację i nie chce, aby ci wierni słudzy czuli się pod presją, by osiągnąć cel godzinowy. Dlatego na razie od pionierów ogólnych, specjalistycznych i misjonarzy nie oczekuje się osiągnięcia określonego celu godzinowego.

Jak hojni od „klasy niewolników”, nie chcą wywierać żadnej presji. Czy nie przyznaje pośrednio, że robiła to w przeszłości? I buduj je z ich groźbą „…kto nie przestrzega środków, jest winny krwi…” , czy ty też nie wywierasz presji? A oto kolejne stwierdzenie, o którym można tylko potrząsnąć głową ze zdumienia, podtemat:

„ Możliwość zgłoszenia mniej niż 15 minut służby w terenie:

    „Zborowy komitet służby potrzebuje aż do odwołania” nie do ustalenia jacy wydawcy są uprawnieni złożyć sprawozdanie ze służby polowej w jednostkach 15-minutowych (sfl 22:14).”

Ach, komisja służby nie musi ustalać, kto jest upoważniony do składania sprawozdań ze służby polowej w jednostkach 15-minutowych? Czy to znaczy znowu? Do tej pory starsi i chorzy głosiciele mieli możliwość zgłaszania się przez 15 minut, aby nie zostać uznani za bezczynnych. „Kochająca instytucja” niewolnika lojalnego i roztropnego. Celem było danie starszym i chorym poczucia, że ​​wciąż są potrzebni w dziele Bożym.

Ale kto ma prawo skorzystać z zasady 15 minut, ustaliła komisja służbowa. Ale teraz każdy, młody czy stary, starszy czy sługa pomocniczy, może skorzystać z tej zasady, cytuję:

    „Jeśli głosiciel spędza w służbie polowej mniej niż godzinę w miesiącu, nawet jeśli jest to mniej niż 15 minut sekretarz na karcie meldunkowej wydawcy (S-21) powinien opublikować specjalistę Tych głosicieli nie należy pytać, ile minut spędzili w służbie polowej. W miesięcznym raporcie do Biura Oddziału wydawca jest dodawany do łącznej liczby aktywnych głosicieli”.

To, co LA sprzedaje tutaj jako hojny gest, jest wykorzystywane wyłącznie do statystyk organizacyjnych - liczba wydawców musi być odpowiednia. Spadek byłby zły dla organizacji. Czy „pandemia” naprawdę nie oferuje żadnej innej opcji niż napisanie nieskutecznych listów ze świadectwem za głoszenie „dobrych wiadomości” lub 15 minut na pozdrowienie na arkuszu raportu? Tak, te możliwości dla niektórych już istnieją.

Targi i inne imprezy plenerowe są zatwierdzane przez władze bez większych ograniczeń. Nie wyobrażam sobie, by nawet w tych okolicznościach Paweł lub pierwsi ewangelizatorzy chrześcijańscy nie skorzystali z okazji, by głosić dobrą nowinę publicznie i na targach.

Ale tak zwana usługa trolejbusów na drogach publicznych jest nadal zabroniona. Jeśli służba polowa jest tak samo ważna, jak głoszono w przeszłości, a ryzyko poniesienia winy krwi przez jej zaniedbanie było naprawdę tak wielkie, dlaczego przynajmniej służba trolejbusowa nie jest jedną

Cóż, niektórzy Świadkowie Jehowy wydają się mieć coś takiego z poczucia odpowiedzialności córka Obsługa wózka wprowadzone, ale bez zgody Ciała Kierowniczego. Bardzo złe i niebezpieczne w oczach namaszczonych braci Chrystusa, którzy otrzymali od Chrystusa odpowiedzialność za dzieło głoszenia. Nieautoryzowane działania na ogół nie są zatwierdzane, nawet jeśli mają dobre intencje. Cytując z instrukcji dla starszych:

    „ W ostatnim czasie niektórzy wydawcy korzystali z wirtualnych wózków. Rozumiemy, że jest to dobre intencje. Jednak te wózki nie są dostarczane przez lojalnego i dyskretnego niewolnika. Ponadto wózki te można modyfikować tak, aby kierować ludzi na strony zawierające szkodliwe treści. Dlatego nie należy używać takich wózków ”.

Tak więc, czy ta usługa „córki” może kierować ludzi na strony ze szkodliwą treścią? Niezależnie od tego, co WTS może uznać za szkodliwą witrynę internetową, zawsze istnieje wirtualne niebezpieczeństwo podczas korzystania z takich narzędzi, jak telefony komórkowe lub tablety dla ministerstwa. Ale czy nie powinno się używać wirtualnych wózków? Kto rozumie tę logikę?

Ale LK nie jest jeszcze na końcu swojego szaleństwa rządów. Nie tylko „święte nabożeństwo kaznodziejskie” podlega szaleństwu reguł, nie, regulowane jest również życie prywatne świadków, np. miejsce pracy czy kontakt z członkami rodziny. Cytat:

    „Możesz też być mniej czujny, jeśli chodzi o niezbędne kontakty z członkami rodziny i przyjaciółmi spoza własnego gospodarstwa domowego. Warto więc pamiętać, jak ważne jest, aby przez cały czas podejmować środki ostrożności. Należą do nich noszenie maski na usta i nos, utrzymywanie dystansu i częste mycie rąk. Jeśli ktoś ma objawy przypominające przeziębienie lub grypę, najlepiej jest zostać w domu i skontaktować się z lekarzem ”.

WTG idzie w ich ślady również w tym obszarze chętnie „rządzi szaleństwem władz państwowych” i może być pewien uznania władz, taki układ władz leży poniekąd w interesie organizacji. W przypadku ograniczeń w kontaktach, zarówno w rodzinie, jak i wśród współpracowników cytuję:

    „Podejmuj środki ostrożności, gdy masz kontakt z innymi ludźmi podczas robienia ważnych interesów w miejscach publicznych, np. B. w pracy, w szkole, na wizytach u lekarza, na zakupach lub załatwianiu ważnych spraw osobistych .

Ludzie są zmuszeni do izolowania się i postrzegania swoich bliźnich, przyjaciół lub członków rodziny, a nawet współwyznawców jako zagrożenie lub miotacza wirusów. A jeśli nie da się tego uniknąć, proszę tylko krótko i z maską. Oczywiście zawsze jest to przydatne i przydatne Przestrzegaj przepisów dotyczących zdrowia i higieny, a także Częste mycie rąk wodą z mydłem, unikanie zatłoczonych miejsc i etykietek „kaszel i kichanie”. Aby to zrozumieć, nie potrzeba wersetów biblijnych, takich jak tekst z Księgi Przysłów 3:21 cytowany przez WTS w tym liście i całkowicie nieodpowiedni w kontekście:

    „Synu mój, nie zapomnij mojej nauki, zachowaj moje przykazania w swoim sercu! Bo wydłużają dni i lata twojego życia / i przynoszą pomyślność. Miłość i lojalność nigdy nie powinny cię opuszczać; / zawiąż je sobie na szyi / napisz na tablicy serca ”!

A także tekst z Rzym. 13:1, w związku z nawiedzoną notatką: „Wszyscy powinni stosować się do aktualnych informacji władz”, jest więcej niż nieodpowiednie. Ale jak się okazuje, WTG idzie jeszcze dalej. Z posłuszeństwem z góry nawet ich do tego zachęca, cytuję:

    „Nawet jeśli władze zniosą ograniczenia dotyczące pewnych czynności, każdy wydawca powinien dokładnie rozważyć, co to oznacza w jego codziennym życiu. Ogólnie rzecz biorąc, musimy być bardziej ostrożni niż agencje rządowe i inni ludzie niektóre z nich chcą usunąć ograniczenia ze względów ekonomicznych ”.

Świadkowie Jehowy są jeszcze bardziej ostrożni niż ludzie na świecie, którzy chcą znieść ograniczenia tylko ze względów ekonomicznych. Tutaj również tekst biblijny Pred. 7:12:

    „Bo tak jak pieniądze chronią, tak też chroni mądrość; Ale wiedza zyskuje mądrość i daje życie tym, którzy ją mają ”.

I jeszcze jedna wątpliwa instrukcja, o to chodzi Przekazywanie potwierdzonych przypadków Covid-19, cytat:

    „ Aby w każdej chwili śledzić obecną sytuację w naszym Biurze, starsi są proszeni o informowanie Biura Oddziału o następujących rzeczach. Liczba potwierdzonych przypadków wydawców zarażonych koronawirusem. Liczba zmarłych wydawców związanych z Covid-19.”

Ze względu na obecne rozluźnione zasady ochrony danych i środki mające na celu powstrzymanie pandemii koronowej pojawia się wiele pytań dotyczących zakresu, w jakim dozwolone jest przetwarzanie niektórych danych. Na przykład dane osobowe mogą być gromadzone i przekazywane. Niemniej jednak gromadzenie danych osobowych jest obszarem, w którym nie można wykluczyć nadużycia danych.

Tak, oficjalnie wybiła godzina starszych, którzy zawsze lubili pracować jako policjanci pomocniczy. Jeśli WTG pozwala starszemu działać jako rodzaj policjanta ds. zdrowia dla rządów, to ochrona danych wydaje się odgrywać tylko podrzędną rolę dla WTG.

Takie instrukcje nie wydobywają z ludzi tego, co najlepsze, zawsze tak było. Ale każdy, kto myśli, że wirus jest dobrym nauczycielem, jeśli chodzi o względy i sympatię, tolerancję i dobroczynność, mógł przeczytać trochę za dużo Rosamunde Pilcher. Nie tylko zakupy chomików i wykluczenie seniorów, w stylu zielonego burmistrza Tybingi Borisa Palmera czy nieszczepionych rówieśników, pozwala spojrzeć głęboko. Nawet z dnia na dzień wzrost liczby samozwańczych funkcjonariuszy organów ścigania w służbie zdrowia budzi obawy o najgorsze.

Powszechnie wiadomo, że zwłaszcza Niemcy mają „obsesję na punkcie zasad”, a z mojego doświadczenia wynika, że ​​Świadkowie Jehowy nie są wyjątkiem. W artykule w „New York Times” czytamy:

    „Każdy, kto kiedykolwiek przebywał w Niemczech w okresie Korony, jest zdumiony refleksyjnym przestrzeganiem zasad, nieskazitelnym porządkiem wielu małych miast”.

Ci, którzy cenią zasady, zwykle nie tylko dbają o ich przestrzeganie, ale także zwracają uwagę, aby inni to robili. Już teraz wśród Świadków Jehowy można zauważyć, że jeśli chodzi o przepisy zdrowotne, należy się obawiać złych rzeczy.https://www-bruderinfo--aktuell-org.translate.goog/weitere-anweisungen-fuer-die-aeltestenschaften-in-verbindung-mit-der-covid-19-pandemie/?_x_tr_sl=fr&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,elem,sc


Offline sawaszi

Odp: Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik, 2021, 14:02 »
Witam całe BO z Nadarzyna  :)


Offline NNN

Odp: Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik, 2021, 14:27 »
Bardzo Was wszystkich przepraszam, to moja wina.
Tydzień temu lub dwa zachęciłem pewnego mojego znajomego z sieci, aby jak ma jakieś cenne wiadomości, to żeby to umieszczał na forum. Wczoraj jak zobaczyłem jak się rozpędza, wieczorem ze dwie godziny tłumaczyłem, jak ma to robić, a on dzisiaj to samo. Już do niego dzwoniłem, bo mnie zaalarmowała  jedna z forumowiczek.
W każdym razie nie jest to najazd Nadarzyna. Wy sia nie bujta, tylko forumujta!
To jest były świadek, wyrzucony za działalność odstępczą. Zaręczam za niego.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2021, 14:29 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Sebastian

Odp: Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik, 2021, 14:31 »
początkowo myślałem ze to robota DPT jako specjalisty od zajmowania się robotami :)

tzn. myślałem że DPT skonstrował jakiegoś antyświadkowego bota będącego sztuczną inteligencją :)

ale skoro NNN zapewnia że to żywy człowiek, to wierzę NNN na słowo :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik, 2021, 14:34 »
Dzięki Bogu to nie roboty ale człowiek  :)


Offline NNN

Odp: Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Październik, 2021, 14:38 »
Dzięki łaskawco!  (to do Sebastiana).
Ale przyznacie, że przydał by się temu forum taki porządny kop do przodu. Ja jak zobaczyłem na wieczór wczoraj tyle nowych wątków i wpisów, to zgłupiałem. On mnie nie powiadomił o tym, że zaczyna tutaj pisać. Sam nie wiedziałem kto to. Myślałem, że org. zaczęła wyrzucać antyszczepionkowców.  :)) Już się ucieszyłem, że mamy wsparcie. Trochę szkoda. Przydały by się nowe siły.


Piter 1953 poszedł od razu z kopyta, ale jeszcze nie za bardzo zna tajniki forum. Umówieni jesteśmy, że będę go wspierał. On też tak zrobił, jak dowiedział się wszystkiego o organizacji. Natychmiast zaczął działać jawnie w swojej okolicy, aż staruszkowie nie wytrzymali i  w te i we fte pędy go usunęli poza.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik, 2021, 14:46 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Lovely

Odp: Dalsze instrukcje dla starszych c.d
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Październik, 2021, 17:54 »
Dobrze, że się wyjaśniło, bo na początku czytałam wątki, ale później zaczęłam omijać.
Witamy Pitera na forum

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka