Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie  (Przeczytany 675 razy)


Offline Światus

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik, 2021, 20:47 »
Jak by nie patrzeć, d... z tyłu.
Przyznając, że zgłaszali przypadki pedofilii (to słowo nie pada w art.), przyznają, że takie zdarzenia miały miejsce.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Vog

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik, 2021, 22:51 »
Jak by nie patrzeć, d... z tyłu.
Przyznając, że zgłaszali przypadki pedofilii (to słowo nie pada w art.), przyznają, że takie zdarzenia miały miejsce.
Słuszna uwaga.
Swoją drogą to zadziwiająca wybiórczość ze strony organizacji.
W tym samym kraju przegrali sprawę w sądzie (chodziło o nienawiść względem eksów) a artykułu na ten temat próżno szukać na jworg, czy też na portalu Roztocze - który jest znany z artykułów pochlebnych świadkom.


Offline Światus

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Październik, 2021, 23:40 »
Mnie dziwi amatorszczyzna tego art.
Wygląda jak wrzucony w tłumacza Google.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Vog

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Październik, 2021, 12:43 »
Nasz znajomy Trampek głosi pod artykułem:
"Zastanawia mnie co ma na celu walka ze świadkami Jehowy ? Komu na tym zależy ? Świadkowie wierzą w prawdziwego Boga, nie zabijają na wojnach, są porządnymi obywatelami a mimo to cały czas idzie potężny atak na nich ? Może faktycznie powoli opisywany w Biblii Armageddon zbliża się ? Patrząc co dzieje się na świecie zaczynam coraz bardziej wierzyć temu co głoszą świadkowie Jehowy. Pocieszające jest to, że na nowej ziemi nie będzie miejsca dla tych którzy walczą z Jehową. Ci na zawsze do piachu - to jest fajne. Pozdrawiam wszystkich odstępców, wasz koniec jest już bliski."
Piękne świadectwo  :)


Offline zona_abrahama

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Październik, 2021, 12:43 »
1. Artykuł został dostarczony przez: W imieniu Biura Informacji Publicznej Świadków Jehowy

Robert Warda Lokalny Rzecznik Prasowy Świadków Jehowy

2. Rozmawiałam ostatnio z dziennikarką (nie z tego portalu) i powiedziała, że dostają dużo takich artykułów na maila z prośbą o opublikowanie. Pewnie większość portali i gazet to zlewa :) Ale akurat ten się skusił, albo mają zatrudnionego świadka i po znajomości poszło :D


Offline Sebastian

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Październik, 2021, 13:01 »
Pozdrawiam wszystkich odstępców, wasz koniec jest już bliski.
aż mi się szkoda zrobiło naszego trampka :) pozdrowił odstępców, a więc złamał zakaz z biblijnego listu apostoła jana i będzie musiał z woli Jehowy zginąć razem z nami odstępcami :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Vog

Odp: Świadkowie Jehowy chwalą sie wygraną w sądzie
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Październik, 2021, 14:45 »
Ale akurat ten się skusił, albo mają zatrudnionego świadka i po znajomości poszło :D
Swego czasu portal Roztocze (z tego co pamiętam) proponował reklamę w formie artykułu sponsorowanego już od 50zł netto.
Byłby to dobry patent na głoszenie. Bracia mogliby rozsyłać zainteresowanym pochlebny artykuł argumentując, że nawet redaktor wypowiada się dobrze o nich.
Dobry motyw akurat na tę kampanię listopadową, o której tak naprawdę niewiele wiadomo. Podejrzewam, że skończy się większą katastrofą niż ostatnia.