Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa  (Przeczytany 907 razy)

Offline Estera



                  STARANNIE PRZYGOTOWANA APOKALIPSA !!!!!
                                                                  Wykład Ernsta Wolffa


   Apokalipsa dla całego świata, by rządzić całą ludzkością.
   Mieć ludzi w absolutnym posłuszeństwie i pod całkowitą kontrolą.
   Utrata pracy.
   Pandemia.
   Locdown.
   Izolacja.
   Cyfrowy pieniądz.

   Okazuje się, że ktoś precyzyjnie pociąga za sznurki, dokładnie tak, jak zaplanowano.
   Ciekawy wykład Ernsta Wolffa, wybitnego eksperta finansowego, dziennikarza, autora książek.

      https://www.youtube.com/watch?v=hNapcB0tSl0&t=21s

   Niby nic, ale bardzo zastanawiające.
   Czyli to co się obecnie dzieje, to wcale nie przypadek.
   To dokładnie wyreżyserowany scenariusz na nowy porządek świata przez elity świata.
   Ciekawe jak to się zakończy?
   Ciekawe.

   Zapraszam do dyskusji.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
« Ostatnia zmiana: 21 Październik, 2021, 00:13 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Październik, 2021, 00:54 »
   Utrata pracy.
   Pandemia.
   Locdown.
   Izolacja.
   Cyfrowy pieniądz.

A ci bankierzy to pod kontrolą też Rosję i Chiny mają, że realizują podobną politykę pandemiczną co reszta świata? Jak mają, to znaczy, że nie ma się czego bać, bo ani wojna o Tajwan i konfrontacja z USA nie wybuchnie, ani Ruscy nie wkroczą na Ukrainę, nie zajmą Białorusi ani państw bałtyckich, ani wojna handlowa się nie rozpędzi, bo pieniądz lubi porządek i unifikację, produkcję fanatycznych konsumentów, a nie żołnierzy ( chyba że zbrojeniówka, ale to przemysł, nie bankowość). Jak bankierzy mają plan globalny, to pewnie wiedzą co robią i mają dostęp do najbardziej kompleksowych informacji, tym samym koniec konfliktów narodowych. Wszyscy straszyli wojną z Chinami w którą mogą wejść Rosja, Japonia, Indie, a tu się okazuje, że bankierzy jak będą chcieli to ich utemperują i uratują miliony istnień przed śmiercią na froncie, nędzą i przełamaniem łańcuchów dostaw.

Spoko opcja, nie będzie trzeba ginąć w imieniu aspiracji państw narodowych, globalne ocieplenie też się powinno wspólnym wysiłkiem w takim scenariuszu ogarnąć, bo to wymaga dyscypliny i przemodelowania konsumenckich zwyczajów.

Dynastia bankierów to nie jest nic specjalnie różnego od dynastii polityków, wojskowych, duchownych i innych rodzajów współczesnych monarchii. Lud to może sobie realnie rządził w krótkich okresach przejściowych gdy upadały monarchie francuskie czy rosyjskie, potem już i tak zawsze do władzy dobierają się te czy inne elity.
« Ostatnia zmiana: 21 Październik, 2021, 01:09 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Październik, 2021, 06:19 »
Nie ma się czym podniecać. Historia uczy nas o ciągłych zmianach, czy to społecznych, czy politycznych, czy ekonomicznych, czy religijnych... Zawsze jest jakiś New World Order. Każda epoka, każde pokolenie przeżywa jakąś swoją Apokalipsę.  >:D i zawsze jest jakaś Dobra Nowina, będzie dobrze, po prostu będzie...  ;)


Offline Sebastian

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Październik, 2021, 09:17 »
dla mnie jest zabawne, gdy nie ogarniający świata w którym żyje bezradny staruszek Jarek Kaczyński palnie coś głupiego, zrobi jakiś chaotyczny ruch, itd. itp., ale zarówno jego zwolennicy jak i przeciwnicy myślą że "to geniusz i realizuje genialny plan" (wg zwolenników zbawienny dla Polski, wg przeciwników szkodliwy dla Polski)

w całej pandemii widzę więcej chaosu niż uporządkowania i precyzji, masę głupich działań, które wcale nie budują zaufania do władzy ani nie budują posłuszeństwa w narodzie - itd. itp.

ale nie wykluczam, że ktoś wyskoczy z wykładem i będzie wykładał jakie to genialne i precyzyjne, że Morawiecki wiosną 2020 zamknął lasy, a Szumowski wyśmiewał noszenie maseczek.

wg mnie, sytuacja jest dynamiczna i zaskakująca dla wszystkich, z rządzącymi włącznie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Październik, 2021, 18:22 »
(...) każde pokolenie przeżywa jakąś swoją Apokalipsę (...)
   Nie każde pokolenie ma taki zaszczyt.
   Zobaczyć taki swoisty "koniec świata", człowieczeństwa i zastąpienie człowieka sztuczną inteligencją, o której wspomina Wolff.
   To co się obecnie dzieje i na taką skalę i w takiej formie, to uważam nie zdarzyło się w przeszłości.
   Aczkolwiek historii dobrze nie znam, to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu  ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Blue

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Październik, 2021, 18:47 »
   Nie każde pokolenie ma taki zaszczyt.
   Zobaczyć taki swoisty "koniec świata", człowieczeństwa i zastąpienie człowieka sztuczną inteligencją, o której wspomina Wolff.
   To co się obecnie dzieje i na taką skalę i w takiej formie, to uważam nie zdarzyło się w przeszłości.
   Aczkolwiek historii dobrze nie znam, to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu  ;)

Ehhh… Droga Estero. Uwierz mi - z perspektywy informatyka - do hipotetycznego zastąpienia człowieka przez A. I. dzielą nas stulecia nie dekady.


Offline Estera

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Październik, 2021, 19:01 »
Ehhh… Droga Estero. Uwierz mi - z perspektywy informatyka -
do hipotetycznego zastąpienia człowieka przez A. I. dzielą nas stulecia nie dekady.
   To mi bardzo pasuje.
   Bo liczę jednak na to, że jednak człowieka nie zastąpi szybko żaden sztuczny twór.
   Jakby nie patrzeć, jesteśmy jednak cudem.
   :)) :)) :))
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Październik, 2021, 19:13 »
całkowite zastąpienie człowieka maszynami pewnie nie nastąpi za mojego życia, ale wiele zawodów stanie się zbędnych, wg mnie np. za dwie dekady 99% tej pracy którą wykonują dzisiaj księgowi będzie wykonywała sztuczna inteligencja.

oczywiście zawód księgowego nie zaniknie zupełnie (ktoś musi stworzyć tzw. politykę rachunkowości czyli ustalić co będzie księgowane na którym koncie oraz musi wytłumaczyć informatykowi jakie wymogi musi spełniać program komputerowy itd.) ale na pewno nie trzeba będzie aż tylu pracowników biurowych co obecnie.

oczywiście to normalny bieg dziejów: obecnie nikt nie żałuje producentów dyliżansów, bo każdy woli podróżować samochodem a nie dyliżansem.

Nad pracownikami biurowymi także nie ma co płakać.

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Światus

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Październik, 2021, 19:15 »
"Nie mogę przedstawić zweryfikowanych dokumentów ani dowodów, ale dogłębnie zbadałem temat".
Słyszałem, że Świadkowie Jehowy mają ocaleć...
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline sawaszi

Odp: ... Starannie przygotowana ... APOKALIPSA ... wykład Ernsta Wolffa
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Październik, 2021, 20:47 »
"Nie mogę przedstawić zweryfikowanych dokumentów ani dowodów, ale dogłębnie zbadałem temat".
Słyszałem, że Świadkowie Jehowy mają ocaleć...


Jak podpisali układ z masonerią i "UFO"  ;)
 To w "nowym systemie rzeczy" będą  sługami i wolontariatem dla zwierzchnictwa odgórnego
- tak jak WTS przygotowywało i wychowywało od początku nauczania swego , bazując na słowach ; "całe pismo jest natchnione do wychowania i pouczania , aby człowiek był przygotowany na wszelkie dzieło" - ' dla panów ich i będą nam służyć po wieczne czasy'  :)
Czy to historia spiskowa ? , nie wim  :-[