DYSKUSJE DOKTRYNALNE > SEKSUALNOŚĆ WG ŚWIADKÓW JEHOWY

Transseksualizm

(1/5) > >>

Helleboris:
Hejka :) Czy ktoś z Was drodzy forumowicze wie może coś więcej na temat stosunku ŚJ do transseksualizmu? Czy w ogóle gdziekolwiek o tym wspominali?

Legion:
site:jw.org Transseksualizm

Właściwie to tutaj można pokierować:
https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1200275915

DeepPinkTool:
Organizacja ubolewa głównie nad tym, że mężczyznom, którzy chcieli być kobietami, mimo poddaniu się terapii hormonalnej dalej rośnie broda, toteż przez całe lata konieczne jest bolesne usuwanie włosków.  ;)
... ta troska wynika pewnie z tego, że Jehowa tuż prze śmiercią też stała się kobietą  >:D
... z długą siwą brodą  :))

Matylda:

--- Cytat: DeepPinkTool w 12 Wrzesień, 2021, 01:14 ---Organizacja ubolewa głównie nad tym, że mężczyznom, którzy chcieli być kobietami, mimo poddaniu się terapii hormonalnej dalej rośnie broda, toteż przez całe lata konieczne jest bolesne usuwanie włosków.  ;)
... ta troska wynika pewnie z tego, że Jehowa tuż prze śmiercią też stała się kobietą  >:D
... z długą siwą brodą  :))

--- Koniec cytatu ---
👍👍👍👍👍🤣🤣🤣
DPT ty masz jakiś kanał porozumienia z moim Jaśkiem? On też twierdzi po"wnikiwych badaniach "że jehowy jest kobietą. Nawet mnie swego czasu denerwowal tą swoją typową katolicką prześmiewczością, bo wydawało mi się to coś w stylu, kociej wiary. Co to nikt nie wie skąd takie porównanie. Teraz już akceptuje jehowe jako kobietę😜😎 a tu wychodzi że to może nawet i transseksualista 👀👀👀 
😆

Safari:
Ja pamietam jedna transseksualna osobe. Ona stala sie Nim. Pamietam ze to byl "wstydliwy" temat dla jego swiadkowskiej rodziny. W koncu on odszedl od "prawdy". Co sie stalo dalej, nie wiem.

Raczej transsexualne osoby nie SA mile widziane, ale mozliwe ze sie myle 🙂

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej