DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Marka 9:46

<< < (4/6) > >>

sawaszi:

--- Cytat: Gremczak w 26 Sierpień, 2021, 15:56 ---Na przestrzeni lat nie jedno już usuwali dodawali lub zmieniali.
Nadal nazywają Słowo Boże.

To zapewne jest efekt spisku masonerii z UFO  ;)
Łoj - temat ten zaiste jest dość intrygujący i zajmujący nie tylko naukowców  :)
--- Koniec cytatu ---

hashcat:
Dzięki za odpowiedzi. Też mnie z kolei zastanowiło niedawno usunięcie z najnowszego przekładu NŚ fragmentu pierwszych 11 wersetów z 8 rozdziału Jana. Nie będę się na siłę doszukiwać spisków, natomiast opisana tam postawa Jezusa wobec 'cudzołożnicy' (gdzie powiedział jej po wszystkim tylko ~ "Idź i nie grzesz więcej") stanowi ciekawy kontrast do dzisiejszego postępowania komitetu sądowniczego w podobnych sytuacjach. Ja się pytam gdzie wówczas dogłębne "dochodzenie" w sprawie i porządne kazanie wobec grzesznicy?  :P No ale to pewnie dlatego, że Jezus czytał w sercach a dzisiaj bracia już bez tego daru muszą inaczej do spraw takowych podchodzić  >:D

sawaszi:
Co wyczytałem z ewangelii ; Magdalena była najlepszą uczennicą Jezusa z Nazaretu a potem rada biskupów już katolickich zrobiła z tej umiłowanej kobiety przez Jezusa - prostytutkę !
 A co ciekawsze CK także rozpowszechniło te brednie w swych publikacjach

Gremczak:

--- Cytat: hashcat w 26 Sierpień, 2021, 21:10 ---Dzięki za odpowiedzi. Też mnie z kolei zastanowiło niedawno usunięcie z najnowszego przekładu NŚ fragmentu pierwszych 11 wersetów z 8 rozdziału Jana. Nie będę się na siłę doszukiwać spisków, natomiast opisana tam postawa Jezusa wobec 'cudzołożnicy' (gdzie powiedział jej po wszystkim tylko ~ "Idź i nie grzesz więcej") stanowi ciekawy kontrast do dzisiejszego postępowania komitetu sądowniczego w podobnych sytuacjach. Ja się pytam gdzie wówczas dogłębne "dochodzenie" w sprawie i porządne kazanie wobec grzesznicy?  :P No ale to pewnie dlatego, że Jezus czytał w sercach a dzisiaj bracia już bez tego daru muszą inaczej do spraw takowych podchodzić  >:D

--- Koniec cytatu ---

Ale przecież duch św. w takich sytuacjach pomaga.

sawaszi:

--- Cytat: Gremczak w 26 Sierpień, 2021, 21:49 ---
Ale przecież duch św. w takich sytuacjach pomaga.

--- Koniec cytatu ---


Zapewne ta parareligijna sekta zwana się "WTS" NIE  kieruje się naukami Jezusa a Boga i Ducha mają za kolegów do wiski  :P - a baranki i owieczki ich słuchają owych szarlatanów jak trzoda  :(
Być może za ostro opisałem tą 'fajną i specyficzną org-anizacyje' - wybaczcie mi urażeni tymi słowami .
P ozdrawiam wszystkich ciężko doświadczonych paluchem tej paranormalnej sekty .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej