Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Exodus i emigracja masowa ludności do UE  (Przeczytany 4527 razy)

Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Wrzesień, 2021, 22:12 »
Obiektywnie rzec biorąc to prawdy nie ma nigdzie a jest manipulacja wszędzie i taki ten świat (troszkę ciulowy)_
A cha - oglądałem dziś w Polsat News przemówienie Szymona Hołowni
 Za prawdę powiadam wam ; on jest lepszy w przemówieniach od naszego Prezydenta
Módlmy się więc za to - aby dobre życzenia Szymona dla Polaków , choć w części się spełniły  :)
Bo obietnice (dla wybranych) - to już znamy  ::) - czas dla polityków aby zadowolić wszystkich ?
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień, 2021, 22:32 wysłana przez sawaszi »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Wrzesień, 2021, 22:32 »
Oczywiście że w mediach nie ma informacji tylko dezinformacja i manipulacja. Może 5% tego co jest w mediach jest coś warte, głównie prognozy pogody. Reszta to propaganda mająca nas urabiać w ramach wojny o serca i umysły która się toczy 24/365.

Wiedza (prawdziwa wiedza) to władza. Nikt się nią nie dzieli dobrowolnie, ona jest w rękach tych do którch ma należeć. Pamiętajmy o tym oglądając wiadomości. Ja kiedyś słuchałem tego co mówią w telewizjach i dawno temu przestałem.
nihilista


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Wrzesień, 2021, 22:41 »
(mtg): władza, władza i bezwzględna WŁADZA, Maria Antonina odpowiedziała głodnemu motłochowi poprzez strażnika '' nie mają chleba niech jedzą ciastka''


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Wrzesień, 2021, 22:59 »
(mtg): władza, władza i bezwzględna WŁADZA, Maria Antonina odpowiedziała głodnemu motłochowi poprzez strażnika '' nie mają chleba niech jedzą ciastka''


No i po tych słowach wybuchła rewolucja we Francji i władzę przejęła "komuna Paryska" i poleciały głowy (na gilotynie) - a komisarze pod władzą nowej demokracji napisali konstytucje i hymn Marsyliankę


Offline dziewiatka

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Wrzesień, 2021, 01:03 »
Może ja już za stary jestem ale pamiętam jak starszego Morawiec kiego służby pakowały do samolotu by pozbyć się go z kraju i chyba bidulek nie błąkał się po lotnisku. Tak samo jak około milion Polaków prysnął na zachód w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.Tylko jedno można powiedzieć zapomniał wół jak cielęciem był.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Wrzesień, 2021, 11:48 »
Podobno w tym okresie łatwo było dostać paszport.
Dziadek też dostał i wyjechał do Austrii, marzył o RPA.
Kariery w Austrii nie zrobił i wrócił do Polski na stare lata.

Umożliwiono wyjazd ludziom, przede wszystkim tym bardziej rzutkim ,
żeby spuścić ciśnienie przed dokręceniem śruby.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Wrzesień, 2021, 18:49 »
Dziś po wysłuchaniu w tv. Wiadomości , Wydarzenia i FAKTY - na temat działań ; Zapad
Przypomniała mi się stara  piosenka , której uczyła nas przedszkolanka ; " stary niedzwieć mocno śpi , my się go boimy ,na palcach chodzimy (w kółeczku) jak się zbudzi to nas zje " = i strach się nawet bać tego złego niedzwiedza  :o
A sąsiad (katolik) przejęty jest bardzo "trzecią tajemnicą Fatimską" i boi się się już bliskiego "końca świata" i trzeciej wojny światowej  :( ..
Ech - no  w ciekawych  czasach  przyszło nam żyć (tak mu rzekłem) .
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2021, 19:10 wysłana przez sawaszi »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 11:07 »
Spragnionych obcych kultur zapraszam na wycieczkę do Filadelfii 150 km od Nowego Jorku.


Jutro zaproszę was na zachodnie wybrzeże. 8-)


Offline Gostek

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 12:48 »
Ja mam takich przybyszy w sąsiedztwie. Najgorsi moim zdaniem, są przybysze że Sri Lanki. Bo, ci to nawet są tak leniwi, że nie chce im się ze śmieciami wychodzić na zewnątrz i czasami wyrzucają je przez okno. 🙃
Jednak nie mam nic przeciwko ludziom z innych krajów, bo np. wśród lekarzy i całego personelu medycznego w Niemczech stanowią około połowę wszystkich zatrudnionych.
Niestety, ale chyba większość z tych ludzi to ludzie bardzo prości, w większości to dobrzy ludzie, tylko standarty europejskie są im obce i długo muszą się uczyć, żeby je stosować w życiu. Rządy tych ludzi masowo przyjmują i nawet nadają im obywatelstwo(najczęściej po 5 latach pobytu) bo liczą, że oni  i ich dzieci wesprą rynek pracy.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 13:08 »
Witaj NZP:
Wstrząsające społeczeństwo na filmiku, czy zamknąć takich w rezerwacie...?, taka patologia jest  trudna do zrozumienia- to człowiecze ZOMBI z przerażeniem oglądnąłem, choć w naszym kraju jest również taki widok.
 


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 13:43 »
Witaj NZP:
Wstrząsające społeczeństwo na filmiku, czy zamknąć takich w rezerwacie...?, taka patologia jest  trudna do zrozumienia- to człowiecze ZOMBI z przerażeniem oglądnąłem, choć w naszym kraju jest również taki widok.

Nie wiem skąd jesteś ale w Szczecinie ani w okolicznych miastach nie jestem w stanie zrobić takich ujęć.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 14:43 »
NZP: jestem z południa, miasto Gród Kraka, na yt można znaleźć w Krakowie usunięto bezdomnych czy cyganów z głównych miejsc: Śródmieście, Stare Miasta (to dzielnice), jednak pojawił się kolejny problem w tych okolicach- podsyłam link
https://dziennikpolski24.pl/pijani-brytyjczycy-zmora-na-ulicach-w-centrum-krakowa-zdjecia/ar/c1-14020649


Offline Lovely

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 21:21 »
Spragnionych obcych kultur zapraszam na wycieczkę do Filadelfii 150 km od Nowego Jorku.
Narkotyki to zło dla każdej narodowości.


Offline Matylda

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Wrzesień, 2021, 22:29 »
Nie wiem skąd jesteś ale w Szczecinie ani w okolicznych miastach nie jestem w stanie zrobić takich ujęć.
Jak to nie? Wystarczy że podskoczysz do Shwetd, Bernau, Eberswalde o Berlinie nie mówiąc i masz co chcesz,matrony w czadorach, brązowych fircyków w białych skarpetkach z wypasionymi smartfonami w garści w samo południe, kiedy każdy porządny Niemiec jest w robocie, spacerujacych po ulicach i centrach handlowych. 
Na każdym kroku smród arabskich przypraw. Widok araba który o godzinie 13 prowadzi swoje 4 pociechy że szkoły, jest na porządku dziennym.
To są naprawdę okoliczne dla Szczecina miasta.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Wrzesień, 2021, 20:29 »
Obiecana wycieczka na wschodnie wybrzeże  i plaża tam gdzie biegała Pamela Anderson

.

Tym razem z polskim przewodnikiem.