Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji  (Przeczytany 1763 razy)

Offline Aliki

Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« dnia: 08 Sierpień, 2021, 11:25 »

Niestety tylko w języku angielskim. Ale warto obejrzeć.


Offline Fantom

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień, 2021, 12:24 »
W ustawieniu można wybrać j.polski(napisy).
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień, 2021, 15:20 »
Obejrzałem. Jest merytoryczny. Wyjaśnia powód histerycznego ataku na materiały ex-JW w internecie.Oni naprawdę mają problem-my niestety żyjemy w zaścianku informacyjnym-dobrze ,że inni mając możliwości wyciągają im brudy. Polecam.


Offline janeczek

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień, 2021, 19:39 »
Niestety z tymi napisami jest problem że pojawiają się dopiero w drugim kroku trzeba sobie zdawać sprawę że nie każdy potrafi szukać wyjścia, najpierw klikamy w kółko zębate pojawią się napisy wygenerowane automatycznie angielskie wybieramy, następnie myszką lewym klawiszem klikamy w wygenerowane automatycznie i dopiero wtedy wyskakuje opcja tłumacz automatycznie wybieramy polskie, nie trzeba się zrażać jak za 1 razem nie wyskoczy tłumacz automatycznie nieraz trzeba przeglądarkę zrestartować na telefonach nieraz nie dział trzeba w aplikacji zmieniać ustawienia ale na komputerze zawsze tłumaczy choć nieraz za 2 czy 3 razem jak nie ma automatycznych napisów to na polski nie przetłumaczy ale tu są
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień, 2021, 12:26 »
Ten zalinkowany film ma dosyć mało wyświetleń i nie mogę znaleźć tego materiału na kanale VICE, nie wiecie co się z nim stało?
nihilista


Offline Leszard

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sierpień, 2021, 19:26 »
Jestem w trakcie tłumaczenia. Jak skończę to udostępnie.


Offline Leszard

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Sierpień, 2021, 14:49 »

Udało mi się nareszcie skończyć tłumaczenie na język polski. Polskie napisy możecie włączyć w odtwarzaczu, klikając w link, który udostępniłem powyżej.

Co do samego filmu to bardzo gorąco zachęcam, żeby zapoznał się z nim każdy forumowicz. Bardzo dobrze poprowadzona narracja, wyjątkowo ciekawe historie osób, które postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami, a przede wszystkim rzetelne informacje o niewyobrażalnej wręcz skali problemu, jakim jest seksualne wykorzystywanie dzieci w Organizacji Świadków Jehowy. Z filmu dowiecie się wielu ciekawych informacji, np. skąd się wzięła ogromna baza danych o pedofilach, którą Strażnica za wszelką cenę chcę ukryć. Oprócz tego są poruszone i dobrze wyjaśnione kwestie odnośnie psychomanipulacji czy szkodliwych doktryn. Wg opinii osób wypowiadających się w tym filmie, mamy do czynienia dopiero z wierzchołkiem góry lodowej. Wiele wskazuje na to, że w ciągu kilku kolejnych lat będziemy świadkami zdemaskowania największego i zinstytucjonowanego tuszowania seksualnego wykorzystywania dzieci. Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia w wolnej chwili i udostępnienia dalej.

Proszę administrację, żeby jakoś wyróżniła ten post.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2021, 15:08 wysłana przez Leszard »


Offline Storczyk

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Sierpień, 2021, 21:45 »
Ostry dokument, przyczyni się do wielu przebudzeń  !!!




Offline Lovely

Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Sierpień, 2021, 22:23 »
Obejrzałam i zastanawia mnie czy baza niebieskich kopert nie została już zniszczona a po drugie dlaczego władza świecka nie wejdzie z nakazem i nie przeszuka siedziby ŚJ?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Crusaders Dokumentacja o ukrywaniu pedofilii w organizacji
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sierpień, 2021, 23:06 »
Obejrzałem.
Mocny dobry dokument.
Oby spełniła się przepowiednia o wylaniu się ,,większego szamba" niż to udokumentowane w Australii.

Niejednemu Świadkowi Jehowy ,oby naszym bliskim, otworzą się oczy.