BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

czy "służba Szatanowi" jest opłacalna?! :)

<< < (3/4) > >>

sawaszi:

--- Cytat: Nadaszyniak w 17 Sierpień, 2021, 21:40 ---Witaj Sawaszi: Zastanawiam się czy żyjesz w matriksie czy w rzeczywistości pisząc powyższy post ???

--- Koniec cytatu ---

 
I co chciałbyś usłyszeć w tym czasie o de mnie ?
Otóż widzę cząstkę Boga w Tobie  :) i masz dary wszelkie i do każdego dzieła przysposobiony Jesteś  :)
A pro po ; wszyscy my jesteśmy utworzeni z prochu ; "gwiezdnego pyłu" i to zawsze miej na uwadze .
Pozdrawiam

NieZnaPrawdy:

--- Cytat: Nadaszyniak w 17 Sierpień, 2021, 21:29 ---Witaj Storczyk: Nie zaspokoję Twojej Ciekawości w ty temacie, bo jeżeli te dwa twory istnieją to tylko w dziedzinie duchowej natomiast człowiek nie jest wstanie tego sprawdzić oraz zrozumieć czy pojąć, podam pewne porównanie-  to tak  jakby ptak chciałby się ożenić z rybą - to przyznasz pewien absurd. Tak dla człowieka pojęcie Boga i Szatana!? ...

--- Koniec cytatu ---

Pewien ożenek ptaka z rybą istnieje.
Ptaki potrafią zjeść ikrę i wydalić pewną część nie strawioną nad innymi wodami.
W ten naturalny sposób są zarybiane izolowane zbiorniki wodne.

sawaszi:

--- Cytat: NieZnaPrawdy w 17 Sierpień, 2021, 22:39 ---Pewien ożenek ptaka z rybą istnieje.
Ptaki potrafią zjeść ikrę i wydalić pewną część nie strawioną nad innymi wodami.
W ten naturalny sposób są zarybiane izolowane zbiorniki wodne.

--- Koniec cytatu ---

Jesteś wędkarzem ? - bo ja też lubię czasem powędkować i martwi mnie to , że stawy rybne wysychają w drastycznym tempie  :-X
- co za politycy , że za nasze podatki tak nam klimat zepsuli  :(

NieZnaPrawdy:

--- Cytat: sawaszi w 17 Sierpień, 2021, 23:09 ---Jesteś wędkarzem ? - bo ja też lubię czasem powędkować i martwi mnie to , że stawy rybne wysychają w drastycznym tempie  :-X
- co za politycy , że za nasze podatki tak nam klimat zepsuli  :(

--- Koniec cytatu ---

Wolę produkty wędkowania a szczególnie morskiego.
Szwagier to zapalony wędkarz ale nasza więź zerwała się niczym cienka żyłka podczas wyciągania szczupaka.

Sebastian:
widzę że Nadarzyniak zaczął (ze strachu?!) zbaczać z tematu, a następni dyskutanci kontynuują ten "zboczony" :) kurs, bo chwycili haczyk, jak złowiona ryba... :)

a tym czasem wątek dotyczy tego, jak nastolatka uratowała swoje życie rodzinne przed wykąpaniem w basenie... Powiedziała _dla_żartu_ że służy Szatanowi i dzięki temu uniknęła wielu kłopotów w życiu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej