BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

ŚJ straszy mnie sądem za mój kanał na YT

<< < (6/7) > >>

NNN:

--- Cytat: Blue w 20 Lipiec, 2021, 11:53 ---NNN, ja jestem na forum dopiero tak gdzieś od roku i w ogóle nie wiem o czym piszesz i jak ma się to do tematu... Wyjaśnisz coś więcej?

--- Koniec cytatu ---
  Blue, starsi forumowicze wiedzą o co biega, poza tym zapewniam Cię, że luźno bo luźno, ale powiązane jest z tematem. Ale ten mój poprzedni wpis to jest z mojej strony dygresja obliczona na pewną refleksję forumowiczów w poruszanym temacie. Chodzi o samo życie, o rzeczywiste praktyki stosowania się do niektórych przepisów czy też nie. Oczywiście sam nie oczekuję, by watek skręcił w tę stronę, bo też nie dysponuję takim zapasem czasu by mu poświęcić uwagę. Nie trzeba więc na moją dygresje odpowiadać, rozumiem, że trzeba uszanować założyciela tego wątku.  Proszę potraktować moje poprzednie pytania jako retoryczne.

hello_him:
Ja tam blokuje na kanale takich straszycieli. Ich najbardziej podnieca ze Cię postraszą. Chciałby złożyć to by to zrobił bez „chwalenia” się bogactwem itp. Psy szczekają a karawana jedzie dalej, rob swoje i się nie przejmuj. Pozdrawiam !!

zero1:
Czy autor tych komentarzy - a kont fałszywych zakładają oni wiele - to np. m.in. niejaki tomuś borecki? Tuza intelektu, która i na moim kanale się pojawiła? Niestety biuro nie może nam nic zrobić za mówienie prawdy o ich przekłamaniach, które demaskują także naukowcy, więc pozostaje im straszyć i sprawdzać co zrobimy. No cóż ... tak się dzieje, że gdy bozia chce kogoś ukarać, to najpierw mu odbiera rozum i tak samo jest w przypadku znudzonych życiem i oszukanych młodych ludzi, którzy dają sobie wmówić piękno amerykańskich obietnic w zamian za miskę strawy i uprasowaną koszulę, a gdy skończą 50 lat ich kariera w biurze oddziału się skończy, bo popełnią wykroczenie wiekowe - otóż tak starzy będą już tam zbędni, ale póki co szaleją. Wychodzi z nich cała toksyczność i fundamentalizm religijny.

hello_him:
Do mnie tez pisał zablokowałem idiotę i już. Jak ktoś chce iść do sądu to się nie odgraża tylko powie a potem idzie. Bogaty to on jest ale w wybujałą wyobraźnię.

Jak strażnica krytykowała duchowieństwo i wszelkie religie i ich nauki to jest ok, ale jak powiesz słowo na jw to już przestępstwo. Banda hipokrytów.

Nie czeka na Jehowe tylko do diabelskiego sądu chce iść? 😂

zero1:
Dokładnie! Posty i komentarze śmierdzące nadarzyńską bandą hipokrytów idzie wyczuć na odległość miliona pikseli od monitora!
Jak to mówią "nie strasz nie strasz, bo się zesrasz".
A najciekawsze jest to, że ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Otóż teraz tacy młodzi Michałkowie i inni służą im posłusznie za miskę ryżu i uprasowaną koszulę, ale za kilkanaście lat gdy przyjdzie 50-tka, skończy się ich 'przydatność' i zostaną wydaleni z betelu. Nikt im nie pozwoli zostać. Będą musieli zabrać pudełeczko swoich rzeczy, z którymi przed laty przyjechali i na własny koszt wrócić do ... do czego? Rodzice umrą, mieszkanie pójdzie w darowiźnie do amerykańskiej korporacji...startuj od zera w nędzy. Takie to życie tych co składali gorliwie 'śluby ubóstwa'. Ślub odbyty w betelu, ubóstwo przyjdzie jak cię wyrzucą.
I co Michałku, jak się czujesz gdy to czytasz? Czy tatuś, który cię awansował w ołbinie na 'strasznego' zostawi ci coś?
Dawaj szybko, żeby o tym nie myśleć - zakładaj kolejne konto 'tego, który ukrywa kim jest' i trolluj.
Pozdrawiam cię dawny 'przyjacielu'.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej