DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Modlitwa

<< < (9/11) > >>

donadams:

--- Cytat: Sebastian w 21 Lipiec, 2021, 19:22 ---mam pytanie: czujesz się wysłuchiwany?

--- Koniec cytatu ---

Tak, czuję się wysłuchiwany.

Widziałem też zaczepkę od jednego z naczelnych forumowych ateistów, ale na to już nie chce mi się odpowiadać - choć odpowiedź jest banalnie prosta, ale wszyscy wiemy, że na tej odpowiedzi zaczepki się nie skończą ;)

NieZnaPrawdy:
Kto jako rodzic oczekuje, że dziecko będzie dziękowało za posiłek?
Mi wystarcz że dzieciakowi smakowało i że jest najedzony.
Wiem, że moi rodzicie mieli podobnie.

A więc po co Ojcu Niebiańskiemu składać podziękowania za posiłek?

Gremczak:

--- Cytat: donadams w 24 Lipiec, 2021, 19:41 ---Tak, czuję się wysłuchiwany.

Widziałem też zaczepkę od jednego z naczelnych forumowych ateistów, ale na to już nie chce mi się odpowiadać - choć odpowiedź jest banalnie prosta, ale wszyscy wiemy, że na tej odpowiedzi zaczepki się nie skończą ;)

--- Koniec cytatu ---
To nic dziwnego ,że czujesz się wysłuchiwany.
Bo w to wierzysz.
Nie jednemu tak się wydawało.
Masz rację ,że na jednej odpowiedzi się nie skończy ,bo świat nie jest zero jedynkowy.
Jeśli chodzi o ateistów to mam wrażenie ,że nie bardzo wiesz kogo tak możemy nazywać.

sawaszi:
Ateistą był Engels i Marks
- a ten Marks to nawet napisał swoją biblię ; "Dzieła Marksa" i na tych dziełach uczył się Ilicz L. - potem Sakaszfili (batko St.....) i Fidel C.  :P

Sebastian:

--- Cytat: donadams w 24 Lipiec, 2021, 19:41 ---Tak, czuję się wysłuchiwany.
--- Koniec cytatu ---
dziękuję za odpowiedź.

Wg mnie, w dziedzinie modlitwy wszystko jest bardzo subiektywne.

Pamiętam, że gdy mocno wierzyłem w Boga, także czułem że jestem wysłuchiwany. Teraz, gdy nie wierzę w Boga, uważam za oczywiste, że podmiot nieistniejący nikogo wysłuchać nie może.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej