Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".  (Przeczytany 3698 razy)

Offline Estera

... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« dnia: 03 Lipiec, 2021, 13:39 »

              ... Kongresy świadków Jehowy w 2021 roku ...
                           "SILNI DZIĘKI WIERZE!"



   Szukałam działu gdzie to zamieścić.
   I ten wydał mi się najodpowiedniejszy.
   Dostałam kilka informacji, że od dziś zaczyna się zgromadzenie świadków Jehowy w Polsce.
   Niżej zwiastun do programu tegorocznego spotkania no i dostęp do programu sesji piątkowej.
   https://www.jw.org/pl/świadkowie-jehowy/kongresy/2021-kongres-film/
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/categories/2021Convention

   Odbiór przez zooma.
   Dostałam parę fotek, jak ludzie ubrani na galowo, z plakietkami na piersi siedzą przy odbiorze tegoż pokarmu duchowego.
   W pieleszach domowych, no ale poczucie istnienia grupy zapewne jest odczuwalne.
   Może wyłuskacie jakieś ciekawe "rodzynki" z tych treści.
   Jeśli tak to podzielcie się nimi tutaj.

   Mnie uderzyła już początkowa myśl zawarta w zwiastunie zgromadzenia, że wiara musi opierać się na prawdzie.
   I nie jest łatwowiernością.
   Jaką prawdę mają na myśli śj, skoro wielu tu z nas odkryło ich kłamstwa i manipulacje?
   Jaką prawdę mają na myśli śj, skoro za zadawanie wnikliwych pytań, zostajemy wyrzucani poza zbór?
   Nikt tam nie chce tłumaczyć, dlaczego np., wyprzedaje się tyle sal królestwa?
   Co dzieje się z pieniędzmi za ich wyprzedaż?
   Nie wspomnę o pytaniach dotyczących ukrywanej pedofilii, przemocy w rodzinach, zdrad małżeńskich itd.
   Skrupulatnie przed owieczkami ukrywanymi faktami zamiatanymi pod dywan?

   JAKĄ PRAWDĘ ONI MAJĄ NA MYŚLI?
   Może ktoś mnie oświeci.

   Pozdrawiam.
   Estera.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec, 2021, 13:57 »
Witaj NK-Estero
Z Twojego postu o Kongresie zmanipulowanych ''... Kongresy świadków Jehowy w 2021 roku ..."SILNI DZIĘKI WIERZE!"
Tak, silni i zaślepieni w wierze co pierdyknie ośmiu masonów za wielkiej wody jest święte dla szaraków, co tu tłumaczyć - każdy kto był w tej sekciarskiej instytucji, to ck(Ww) było, jest ponad BOGA i nadal uzurpują sobie ów mniemanie a naiwni im przyklaskują, dziś moja hrabina poszła na zbiórkę i pisała tam listy- o czym? - cholera wie ?!?!
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2021, 13:58 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Sebastian

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec, 2021, 16:11 »
   JAKĄ PRAWDĘ ONI MAJĄ NA MYŚLI?
   Może ktoś mnie oświeci.
mają na myśli _trzecio_ prawdo górolsko :)

swoją drogą, może w tym przedsiębiorstwie wodociągowym, wróć: w tym "kanale", pracuje jakiś mentalny odstępca? I może tak układa program, aby niektórzy wybudzili się?! :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline janeczek

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec, 2021, 17:52 »
Możesz mieć rację  Sebastian pooglądałem trochę na małym ekranie robiąc coś innego tylko z napisami bo bełkot mnie drażni, a jak czytam to mnie nie rozprasza może tam być odstępca lub wierzący co w sumie na jedno wychodzi bo kasy nie kocha, a to ich chyba tylko interesuje szukałem czegoś o odstępcach a tu nic tylko to znalazłem kpią sobie czy o drogę pytają
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline josh82

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec, 2021, 20:29 »
Na screenie z Geritem są cytowane wersety z pierwszego zdjęcia, czy o co chodzi?


Offline sawaszi

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec, 2021, 01:06 »
              ... Kongresy świadków Jehowy w 2021 roku ...
                           "SILNI DZIĘKI WIERZE!"



   

   JAKĄ PRAWDĘ ONI MAJĄ NA MYŚLI?
   Może ktoś mnie oświeci.

   Pozdrawiam.
   Estera.

Ciało (KC} by chciało od owieczek wiary w ich obietnice życia w raju za 1000 lat  :o-" NA WIARE" - w ich przewodnictwo duchowe i wspomożenie wiernych (pionierów , starszych i usługującym  w tym wszystkim  :-*, :P , ::) , >:( >:( itd ..
- w dobrowolnych datkach  w walucie USD (bądz w obligacjach ,darowiznach i przekazaniu majątku na cześć dzieła jak to było za czasów "Dzieje Apostolskie" ..
Pomijając fakt , że obecnie mamy AD XXI w. i czas się zmienił w poglądach i przyrodzie gatunku ludzkiego
i nawet myśliwemu trudno ustrzelić jelenia  a owcy przyprawić rogi barana  :o
Wedle mnie CK powinno się zweryfikować i oddać władzę młodszym i bardziej postępowym  aktywistą  :) :)
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2021, 01:24 wysłana przez sawaszi »


Offline Estera

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lipiec, 2021, 12:46 »
   Noooooooo, oczywiście, nie byliby to świadkowie Jehowy, gdyby się sami przed światem nie pochwalili.
   I nie rozdmuchali do rozmiarów entych, jak to się wspaniale "on line" zorganizowali z przeprowadzeniem tegoż religijnego zdarzenia.
   I jak to cudownie im wychodzi, zjednoczyć w silnej wierze ludzi na całym świecie.
   I jakie to znów historyczne zdarzenie, drugi rok z rzędu.

  "Zebranie tysięcy ludzi w różnych miastach świata wciąż wiąże się z ryzykiem,
   dlatego Świadkowie Jehowy już drugi rok z rzędu zdecydowali się na wydarzenie wirtualne.
   Nie stłumiło to jednak entuzjazmu dla tej dorocznej uroczystości.
   Zbory na całym świecie zapraszają osoby postronne, by razem z nimi uczestniczyły w tym historycznym wydarzeniu."

  „Dzięki wierze nasza ogólnoświatowa społeczność braterska rozkwita nawet w czasie pandemii” —
   powiedział Robert Warda Lokalny Rzecznik Świadków Jehowy.
  „Wiara będzie nas dalej jednoczyć w wielbieniu Boga — również wirtualnie —
   kiedy, razem z milionami innych, zbierzemy się w prywatnych domach na całym świecie,
   żeby rozkoszować się znakomitym, inspirującym programem duchowym”.
   I tu włączmy mały STOP!

   Można by tu zadać pytanie panu Robertowi, jak rozkwita ta społeczność w czasie pandemii?
   Skoro dane statystyczne z ubiegłego roku służbowego mówią o 3% spadku w Polsce głosicieli?
                                                                                              I około 1% w skali świata??
   A z minionego 2020/2021 roku służbowego może się to przedstawiać jeszcze gorzej?
   Ciekawy, ciekawy jest ten ich rozkwit.
   Coraz mniej ludzi na zoomach w czasie zebrań.
   Coraz mniej ludzi na zoomwych zbiórkach.
   I w innych tych tzw., zajęciach teokratycznych.
   Literatura, już zaplanowano tylko dwa egzemplarze (po jednym strażnicy i przebudźcie się) w następnym roku.
   Do wydrukowania dla ludzi.
   Reszta to jakieś stare przedruki starszych egzemplarzy.
   Rotacji nadzorców nie będzie.
   Więc taki kit o rozkwicie tej organizacji, to chyba można tylko wcisnąć zupełnie niezorientowanym ludziom w tej materii.
   Ciekawa bym bardzo była, jak w/w rzecznik odpowiedziałby na tak zadane pytania.
   
   Gdzie i w którym kierunku następuje ten rozkwit?  ;D ;D ;D

   https://tulublin.pl/index.php/2021/07/06/kongres-swiadkow-jehowy-silni-dzieki-wierze-najwieksze-zgromadzenie-on-line-w-polsce/

   Taka myśl mi się nasunęła w związku z tą informacją w tym serwisie.
   Jakoś świadkom Jehowy nie przeszkadza umieszczanie takich samochwalnych informacji w świeckich serwisach.
   Chociaż według ich doktryny, wszystko co w świecie, będzie zniszczone przez Jehowę w Armagedonie.
   Pozdrawiam.
   Estera.
   
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2021, 12:53 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lipiec, 2021, 13:06 »
zgadzam się z panem niedorzecznikiem, że "wiara rozkwita"... :)
szkoda tylko, że chodzi o wiarę w zakłamane statystyki...

Specjalnie zdjęto wymóg świadczenia chociaż jednej godziny (wystarczy na pytanie: "czy głosiłeś" odpowiedzieć TAK) aby zakłamać statystykę, a mimo to mają spadki.

To oznacza że wielu ŚJ nie głosiło ANI MINUTY i dlatego wypadli ze statystyki.

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Vog

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lipiec, 2021, 02:18 »
Gdyby nie reklama na lokalnych portalach, to nikt nie zauważył by ich uczty duchowej. Przezornie wybierają portale bez możliwości komentowania, bo ludzie szybko wyjaśnili by co sądzą o ich miłości i trosce na pokaz przed światusami.


Offline Siedemtwarzy

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Lipiec, 2021, 07:30 »
To jeszcze to trwa? Znaczy się ten kongres? Ładnie im wakacje rozjebali. Na każdy weekend zbioreczka z powtórka kongresu plus niedziela z kawałkiem zgromadzenia. I siedzą notują zdjęcia na statusy wrzucają. Mają zajęcie, artykuł pochwalny się ukazał jest git!!


Offline janekkowalski

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lipiec, 2021, 14:17 »
Nie no hit, plakiety przed TV…..  8-)


Offline Lovely

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Lipiec, 2021, 16:15 »


To jeszcze to trwa? Znaczy się ten kongres? Ładnie im wakacje rozjebali.

Podobno ma to trwać 2 miesiące. Jak dla mnie masakra.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Technolog

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Lipiec, 2021, 21:57 »

Podobno ma to trwać 2 miesiące. Jak dla mnie masakra.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Nie taka masakra, co niedzielę do obejrzenia 3h programu, na zasadach vod, możesz obejrzeć sobie w tygodniu w drodze do pracy, zebranie skrócone. Po zebr można przebrać się w krótkie spodnie i koszulkę i na luzaku oglądać. Tak zrobiłem, to mi kobita zwróciła uwagę, że zgromadzenie jest i czy w takim ubraniu przyszedłbym na kongres. Odpowiedziałem, że jestem u siebie. Po 30 min sama poszła się przebrać z luźne ciuchy.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2021, 22:50 wysłana przez Technolog »


Offline kochanek

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lipiec, 2021, 10:21 »
Mnie najbardziej fascynują bracia na kamerce z przypietą plakietka  :))


Offline Lovely

Odp: ... Kongres śj 2021 r. ... "SILNI DZIĘKI WIERZE".
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Lipiec, 2021, 12:06 »
VOD powiadasz. Znam ten temat, zaryzykowałabym stwierdzieniem, że mogłabym polecić 100 ciekawszych pozycji niż kongres, ale obawiam się, że złapiesz mnie za słowo, więc się ograniczę do 50
W taka pogodę to chociaż na chwilę trzeba wyjść na podwórko

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka