Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.  (Przeczytany 3252 razy)

Offline Sebastian

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Lipiec, 2021, 21:42 »
Mniej niż jednego numeru rocznie nie będzie musi, więc dalszego spadku w tej dziedzinie nie przewiduję.
o ludu małej wiary... :) zaprawdę zaprawdę powiadam Ci, jeszcze w latach dwudziestych XXI wieku nadejdzie rok dobrej woli ze strony Jehowy w którym NIE zostanie wydany ani jeden nr strażnicy i ani jeden numer Przebudźcie się ...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Lipiec, 2021, 18:33 »
Ciekawe jak będzie wyglądał roczny tom oprawny Strażnica 2022.
Będzie tak cienki, że będzie można przez niego zobaczyć Nowy Świat  ;D


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Lipiec, 2021, 07:59 »
Ktoś zna reakcje świadków na to , że nie będzie nowych Strażnic w tym roku ?
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Gostek

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Lipiec, 2021, 08:34 »
Większość odpowiada z uporem maniaka, że koniec musi być już bardzo blisko. ☝️😲


Offline Sebastian

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Lipiec, 2021, 10:36 »
Większość odpowiada z uporem maniaka, że koniec musi być już bardzo blisko. ☝️😲
i słusznie :) albowiem koniec _działalności_wydawniczej_ sekty JEST bardzo blisko...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Blue

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Lipiec, 2021, 11:17 »
Ktoś zna reakcje świadków na to , że nie będzie nowych Strażnic w tym roku ?

Ja mogę Ci powiedzieć o reakcjach wielu starszych:
"Jak to dobrze, że organizacja uprasza naszą służbę!"


Offline Gostek

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Lipiec, 2021, 12:00 »
Pewnie, miało być,, upraszcza,, naszą służbę.

Ja zauważyłem, że już od dłuższego czasu, wielu ŚJ sami zaczęli tę    jakże świętą służbę, sobie upraszczać....!
Pionieży chodzą  już tak wolno spacerkiem, że wolniej się już chyba nie da.
(można ich łatwo namierzyć w tłumie..)
Inni zjawiali się tylko na zbiórkach, żeby pokazać się przed starszymi i innymi mającymi jakąś władzę w zborze. A po zbiórce ulatniali się szybko do innych zajęć.
W tej organizacji wszyscy nauczyli się jednego perfekcyjnie - oszukiwania się wzajemnie.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Lipiec, 2021, 12:05 »
Ja mogę Ci powiedzieć o reakcjach wielu starszych:
"Jak to dobrze, że organizacja uprasza naszą służbę!"

Czyli co, to znaczy że ta służba przedtem była niepotrzebnie skomplikowana?
Pamiętam kiedy był szczyt skomplikowania: 2 x Strażnica + 2 x Przebudźcie się! na miesiąc, każde po 32 strony, do tego NSK, codziennie tekst dzienny z książeczki, do samodzielnego przeanalizowania i fragment z książki do cotygodniowego studium książki. Po co tyle tego? Kto to wszystko czytał? Kto to wszystko pisał? Gdzie ci ludzie są teraz?
A jeszcze poza przeczytaniem tę makulaturę trzeba było rozprowadzać wśród ludzi...
nihilista


Offline Gostek

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Lipiec, 2021, 12:37 »
I jeszcze 3x po dwie godziny biczowanie się pokarmem na czas słuszny, razem z przygotowaniem, dojazdem i odjazdem, jakieś 12 godz w tygodniu. Do tego jeszcze co najmniej 3x zbiórki. Oj było tego sporo. Młodzi nam nie uwierzą, jak będziemy im o tym, kiedyś opowiadać.


Offline furional

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Lipiec, 2021, 16:28 »
W tej organizacji wszyscy nauczyli się jednego perfekcyjnie - oszukiwania się wzajemnie.

Oj to prawda :) U mnie łączą się na zbiórki tylko po to żeby powiedzieć, że już się pomysły skończyły.
I tak siedzą bez pomysłu przez godzinę lub dwie....


Offline janeczek

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia - 2021 Lipiec S-147 ver. Ang.
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Lipiec, 2021, 20:43 »
Nie odczytał na zoom o tym wspaniałym uproszczeniu 1 strażnica 1 przebicie na rok reszta staroć, za to po 1 niedzieli z kongresem pretensje że w transmisji na zoom była 1 osoba i to z wyłączoną kamerką a było paru zainteresowanych i słabo wyglądało, podobno paru miało się poświęcić i z plakietkami siedzieć żeby przed zainteresowanymi jako tako wyglądało, musi być strasznie słabo ze zbiórkami na zoom że taką gadkę walnął nie wiem to byłby już skrajny masochizm żebym próbował zbiórki oglądać, mają problem braterstwo skrajnie się rozpuściło że nikt nie chce siedzieć i słuchać żeby wyglądało przed zainteresowanymi, rozwiązanie pionierzy będą mieli dowiezione plakietki i mają siedzieć i na zoom słuchać jak to się wszystkim spodobało domowe oglądanie, skrócona strażnica i luz w niedzielę a wysłuchać można w drodze do pracy albo jak nic lepszego i tak nie ma         
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2021, 20:45 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się