Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna  (Przeczytany 2566 razy)

Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Lipiec, 2021, 20:22 »
NNN oj dawno nie czytałeś nowych nauk. Toć przecież nie ma piekła, nawet po armagedonie ;D
Zdziwisz się, ale jestem na bieżąco. A nawet najbardziej na bieżąco, bo czytam wykład najnowszego światła, serwowany przez jednego z pomocników braci króla  o wdzięcznym nazwisku Światus.  Tenże uduchowiony człeczyna wykłada właśnie Strażnicę z października 2021, a więc to jest najnowsze papusianie tak trochę spod  duchowego stołu (zawsze coś ze stołu pańskiego spadnie i tym się żywią trędowaci), jeszcze nie skonsumowane przez zbory. I z tego wszystkiego wynika, iż znowu Niewolnik się myli i popełnia błędy organizacyjne i doktrynalne. A ponieważ, iż, gdyż, pan Niewolnik nigdy nie wskazuje, konkretnie co  jest jego błędem, to ja sobie wynotowałem wszystko to co się nie spełniło z jego papu. Zapisuję już drugą rolkę  papieru toaletowego, bo to jest najtrwalszy nośnik z czasów PRL aż do teraz. Z tego wszystkiego wynika, że jest piekło Armagedonowe.   >:D
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Lipiec, 2021, 20:32 »
Zdziwisz się, ale jestem na bieżąco. A nawet najbardziej na bieżąco, bo czytam wykład najnowszego światła, serwowany przez jednego z pomocników braci króla  o wdzięcznym nazwisku Światus.  Tenże uduchowiony człeczyna wykłada właśnie Strażnicę z października 2021, a więc to jest najnowsze papusianie tak trochę spod  duchowego stołu (zawsze coś ze stołu pańskiego spadnie i tym się żywią trędowaci), jeszcze nie skonsumowane przez zbory. I z tego wszystkiego wynika, iż znowu Niewolnik się myli i popełnia błędy organizacyjne i doktrynalne. A ponieważ, iż, gdyż, pan Niewolnik nigdy nie wskazuje, konkretnie co  jest jego błędem, to ja sobie wynotowałem wszystko to co się nie spełniło z jego papu. Zapisuję już drugą rolkę  papieru toaletowego, bo to jest najtrwalszy nośnik z czasów PRL aż do teraz. Z tego wszystkiego wynika, że jest piekło Armagedonowe.   >:D
[/b][/size]

Oj, oj, aż oplułem się ze śmiechu ;) No cóż, ja nie jestem na bieżąco i napiszę: dobrze mi z tym. Nie chcę słuchać, ani wiedzieć :D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Lipiec, 2021, 20:48 »


Oj, oj, aż oplułem się ze śmiechu ;) No cóż, ja nie jestem na bieżąco i napiszę: dobrze mi z tym. Nie chcę słuchać, ani wiedzieć :D
Jak nie słuchasz i nie wiesz, to się  nie mylisz i dlatego nie nadajesz się ani na brata króla, ani nawet na jego pomocnika. Bo  przecież masz się wzorować na tych bratach króla Made in  usa. Oni się mylą to i ty się myl. Dlatego generalnie Świadkowie Jehowy się mylą. Taki jest trend. Zawsze moda przychodzi do nas ze Stanów Złajdaczonych, no a czasem nawet z Wielkiej Brytwanny.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipiec, 2021, 22:23 »
- Zapomniałem, że przecież moda przychodzi też często z nad Sekswanny.  Ale chyba nie ta świadkowa. Ta prawdziwa.
No ale dość tych śmichów- chichów.
Ludzie ciężko harują  pomagając Niewolnikowi w jego odpowiedzialnej pracy  uświadamiania całego świata, że go Jezus ustanowił. W ustach Jezusa nie było kłamstwa, a Niewolnik co skłamie, to mówi, że się tylko myli.

- No to jeszcze dwa zdjęcia z pracy na niniwie  :)) Pańskiej, jaką wykonują tak zwani trędowaci, czyli pomocnicy braci Króla pośledniej kategorii. To i tak nieźle, że bracia Króla nie wymagają od nas ciągłego wołania: "jestem trędowaty, jestem trędowaty" co się wykłada na : jestem odstępcą, jestem odstępcą, mogę zarazić każdego Żyda, znaczy się świadka.

Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Vog

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Sierpień, 2021, 16:55 »
- "Raz w roku w Skiroławkach"  :-\   (a tam; takie luźne skojarzenie) i w innych miejscowościach na 26 lipca.
To zdjęcie z napisem "SPRZEDAM" oraz ulotkami to świetna ilustracja upadku orga. Rewelacyjne świadectwo dla postronnych.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Sierpień, 2021, 10:07 »
  -    Tak się składa, że od ponad roku mam kontakt z panem, który związany jest z uczelnią- Papieskim Wydziałem Teologicznym i Diecezjalnym Seminarium Duchownym. W tym roku ten pan z własnej inicjatywy wziął udział w obchodach Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy. W tym celu rozmawiał z seminarzystami o roli sekt destrukcyjnych na podstawie naszych materiałów, które mu wcześniej dostarczyłem, także kontaktował się z paroma księżmi proboszczami. Wszystkich oczywiście informował o takim święcie, jak Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy przekazując przy tym odpowiednie plakaty i ulotki jakie otrzymał ode mnie. Zostały mu udostępnione gabloty zarówno w seminarium jak i przykościelne, gdzie umieścił odpowiednie plakaty o 26 lipca.   

   Jakieś dwa tygodnie temu ten pan opowiedział mnie, że uczelnia ma przerwę wakacyjną i wykładowcy jak i inne osoby cywilne wyjechali, ale wielu seminarzystów, którzy są zakonnikami pozostają na miejscu i zapytał mnie, czy nie miałbym jakiś książek w temacie okołoświadkowym, aby mogli w tym czasie  zgłębić tajemnice WTSu. Książki później pozostałyby w bibliotece diecezjalnej. Powiedział, że chodzi o to, by było  po kilka egzemplarzy z każdego tytułu, bowiem seminarzystów jest wielu, a przerwa wakacyjna nie za długa, aby w jednym czasie wielu mogło zapoznać się z tymi samymi sprawami.

Tutaj przydał się mój domowy magazyn, bowiem zgromadziłem od pewnego czasu wiele tytułów.  W sumie dostali około 60 książek, po dwa do czterech egzemplarzy jednego tytułu. Dostali więc "Kryzys sumienia", "Niegodna", "Czekając na Armagedon", "Byliśmy ofiarami ofiar","Fałszywi nauczyciele sekty dzisiaj", "Manipulacje Biblią", "Czy świadkowie Jehowy są kompetentni w orzekaniu w kwestii krwi", "Biuletyn Dominikańskiego Centrum Info o NRR i Sektach", a dla bardziej dociekliwych "Jak w Tow. Strażnica rodziła się koncepcja niewidzialnego przyjścia Chrystusa i nauka o roku 1914", "Lata 1914-1922 w oczekiwaniu organizacji świadków Jehowy" jak również "Przewodnik po sprzecznościach i manipulacjach w nauce świadków Jehowy".  Przepraszam autorów tych książek, że nie wymieniam ich nazwisk, ale mam ograniczony czas, a myślę, że dla nas są oni znani.

- Mam nadzieję, że seminarzyści po zakończeniu nauki w seminarium, zabiorą wiedzę z tych książek do wielu miejsc, gdzie zostaną skierowani.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2021, 10:10 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Światus

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Wrzesień, 2021, 16:02 »
Mam nadzieję, że Dzień Pamięci uda się nagłośnić do tego stopnia, by informacje o nim ukazały się w głównych wydaniach wiadomości TV. A tymczasem wespół w zespół róbmy wszystko, aby docierać z tą wiedzą do ludzi "ze świata".
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień, 2021, 16:04 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Światus

Odp: 26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Wrzesień, 2021, 20:47 »
Kolejne zdjęcia z akcji plakatowania.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2021, 20:48 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.