FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna

<< < (4/5) > >>

NNN:

--- Cytat: Gandalf Szary w 31 Lipiec, 2021, 19:53 ---NNN oj dawno nie czytałeś nowych nauk. Toć przecież nie ma piekła, nawet po armagedonie ;D

--- Koniec cytatu ---
Zdziwisz się, ale jestem na bieżąco. A nawet najbardziej na bieżąco, bo czytam wykład najnowszego światła, serwowany przez jednego z pomocników braci króla  o wdzięcznym nazwisku Światus.  Tenże uduchowiony człeczyna wykłada właśnie Strażnicę z października 2021, a więc to jest najnowsze papusianie tak trochę spod  duchowego stołu (zawsze coś ze stołu pańskiego spadnie i tym się żywią trędowaci), jeszcze nie skonsumowane przez zbory. I z tego wszystkiego wynika, iż znowu Niewolnik się myli i popełnia błędy organizacyjne i doktrynalne. A ponieważ, iż, gdyż, pan Niewolnik nigdy nie wskazuje, konkretnie co  jest jego błędem, to ja sobie wynotowałem wszystko to co się nie spełniło z jego papu. Zapisuję już drugą rolkę  papieru toaletowego, bo to jest najtrwalszy nośnik z czasów PRL aż do teraz. Z tego wszystkiego wynika, że jest piekło Armagedonowe.   >:D

Gandalf Szary:

--- Cytat: NNN w 31 Lipiec, 2021, 20:22 ---Zdziwisz się, ale jestem na bieżąco. A nawet najbardziej na bieżąco, bo czytam wykład najnowszego światła, serwowany przez jednego z pomocników braci króla  o wdzięcznym nazwisku Światus.  Tenże uduchowiony człeczyna wykłada właśnie Strażnicę z października 2021, a więc to jest najnowsze papusianie tak trochę spod  duchowego stołu (zawsze coś ze stołu pańskiego spadnie i tym się żywią trędowaci), jeszcze nie skonsumowane przez zbory. I z tego wszystkiego wynika, iż znowu Niewolnik się myli i popełnia błędy organizacyjne i doktrynalne. A ponieważ, iż, gdyż, pan Niewolnik nigdy nie wskazuje, konkretnie co  jest jego błędem, to ja sobie wynotowałem wszystko to co się nie spełniło z jego papu. Zapisuję już drugą rolkę  papieru toaletowego, bo to jest najtrwalszy nośnik z czasów PRL aż do teraz. Z tego wszystkiego wynika, że jest piekło Armagedonowe.   >:D

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]

Oj, oj, aż oplułem się ze śmiechu ;) No cóż, ja nie jestem na bieżąco i napiszę: dobrze mi z tym. Nie chcę słuchać, ani wiedzieć :D

NNN:

--- Cytat: Gandalf Szary w 31 Lipiec, 2021, 20:32 ---

Oj, oj, aż oplułem się ze śmiechu ;) No cóż, ja nie jestem na bieżąco i napiszę: dobrze mi z tym. Nie chcę słuchać, ani wiedzieć :D

--- Koniec cytatu ---
Jak nie słuchasz i nie wiesz, to się  nie mylisz i dlatego nie nadajesz się ani na brata króla, ani nawet na jego pomocnika. Bo  przecież masz się wzorować na tych bratach króla Made in  usa. Oni się mylą to i ty się myl. Dlatego generalnie Świadkowie Jehowy się mylą. Taki jest trend. Zawsze moda przychodzi do nas ze Stanów Złajdaczonych, no a czasem nawet z Wielkiej Brytwanny.

NNN:
- Zapomniałem, że przecież moda przychodzi też często z nad Sekswanny.  Ale chyba nie ta świadkowa. Ta prawdziwa.
No ale dość tych śmichów- chichów.
Ludzie ciężko harują  pomagając Niewolnikowi w jego odpowiedzialnej pracy  uświadamiania całego świata, że go Jezus ustanowił. W ustach Jezusa nie było kłamstwa, a Niewolnik co skłamie, to mówi, że się tylko myli.

- No to jeszcze dwa zdjęcia z pracy na niniwie  :)) Pańskiej, jaką wykonują tak zwani trędowaci, czyli pomocnicy braci Króla pośledniej kategorii. To i tak nieźle, że bracia Króla nie wymagają od nas ciągłego wołania: "jestem trędowaty, jestem trędowaty" co się wykłada na : jestem odstępcą, jestem odstępcą, mogę zarazić każdego Żyda, znaczy się świadka.

Vog:

--- Cytat: NNN w 31 Lipiec, 2021, 17:50 ---- "Raz w roku w Skiroławkach"  :-\   (a tam; takie luźne skojarzenie) i w innych miejscowościach na 26 lipca.

--- Koniec cytatu ---
To zdjęcie z napisem "SPRZEDAM" oraz ulotkami to świetna ilustracja upadku orga. Rewelacyjne świadectwo dla postronnych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej