FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

26 lipca 2021 Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - akcja informacyjna

(1/5) > >>

kormoran:
Zostały dwa miesiące do kolejnej rocznicy pamięci Ofiar Strażnicy.

W ramach projektu „KOCHAMY WAS – Ogólnopolska Kampania Przeciw Ostracyzmowi” chcemy prosić Was o pomoc.

Szykujemy akcję informacyjną skierowaną do mediów w Polsce, dotyczącą praktyk Strażnicy m.in, przemocy fizycznej, zakazowi transfuzji krwi, ukrywania pedofilii.
Akcję również będziemy prowadzić w social mediach.

Do tego potrzebujemy Waszej pomocy:
- potrzebne są osoby do wysyłania maili do agencji informacyjnych (prasa, radio i telewizja szczególnie media lokalne)
- potrzebne osoby do uzupełnienia i stworzenia treści na stronę www
- potrzebne przykłady z życia dotyczące praktyk Strażnicy - zapewniamy pełną anonimowość

Dodatkowo mamy przygotowane plansze do wykorzystania podczas połączenia zoom, potrzebne są dane do logowania na zebranie. Jeśli są osoby mogące udostępnić "konto zainteresowanego" prosimy o kontakt.

Macie inne pomysły - wyślij maila kontakt@kochamywas.pl

Razem możemy więcej.


Siedemtwarzy:
Plansze na zoombraniu? Świetny pomysł. Mogę udostępnić link..

NNN:

Może to się przyda:

https://sjwp.pl/teksty-nnn-(niewierny-nieroztropny-niewolnik)/moja-druga-corka-wychodzi-za-maz/

Mogę ewentualnie dodać jeszcze coś od siebie, jak trudne jest życie seniorów - byłych świadków, którzy nie mogą liczyć na starość na pomoc swoich dzieci, które są świadkami Jehowy.

A poza tym, to zdaje się, że Światusy będą znać parę osób srogo pokrzywdzonych przez śjotów.

Kleryk:

--- Cytat: NNN w 28 Maj, 2021, 14:28 ---Może to się przyda:

https://sjwp.pl/teksty-nnn-(niewierny-nieroztropny-niewolnik)/moja-druga-corka-wychodzi-za-maz/

Mogę ewentualnie dodać jeszcze coś od siebie, jak trudne jest życie seniorów - byłych świadków, którzy nie mogą liczyć na starość na pomoc swoich dzieci, które są świadkami Jehowy.

A poza tym, to zdaje się, że Światusy będą znać parę osób srogo pokrzywdzonych przez śjotów.

--- Koniec cytatu ---

Przygotowuje obecnie dział na stronie: "Nasze historie"
Będą tam opisane konkretne przykłady ostracyzmu.
Gdybyś miał jeszcze jakieś przykłady to będę wdzięczny

Warszawa wschodnia:
W mojej ocenie akcja spoko do momentu plansz na zoomie.
Malo kto zobaczy i tylko moze wzmóc wiarę ze święta organizacja jest atakowana przez odstępców.
Troche jak pikiety pod stadionem. Do dzisiaj wspominają ataki szatana i dziewczyny palące papierosy w przerwie od noszenia ulotek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej