Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 2482 razy)

Offline Bożena

Powitanie
« dnia: 22 Kwiecień, 2021, 15:28 »
Dzień dobry ;))
Chciałam się przywitać i napisać Wam, że 3.04.21r napisałam i wysłałam drogą elektroniczną list że nie chcę być dłużej ŚJ.
Oficjalny komunikat był na zebraniu 7.03. Troje z czwórki moich dzieci zerwało ze mną kontakt. Najmłodszy 19l. wyprowadził się w weekend  10-11.04 do starszej córki, która nota bene mieszka też w moim drugim mieszkaniu na tym samym piętrze, co ja. Młodsza córka zrobiła to samo, co ja( list)
Znalazłam tą grupę chwilę temu. Cieszę się, że mogę mieć z Wami kontakt, bo ostracyzm widoczny i odczuwalny.
Pozdrawiam Was cieplutko 😊
"Jeśli NAPRAWDĘ pokochasz samego siebie, nie będziesz w stanie zranić drugiej osoby"❤️


Offline Sebastian

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 15:33 »
witamy :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 15:43 »
Dzień dobry ;))
Troje z czwórki moich dzieci zerwało ze mną kontakt. (...) Cieszę się, że mogę mieć z Wami kontakt, bo ostracyzm widoczny i odczuwalny.
Pozdrawiam Was cieplutko 😊
Dzień dobry,
nie wiem na ile jesteś na bieżąco, ale w Belgii jest właśnie sprawa w sądzie przeciwko Org o podżeganie swoich członków do nienawiści, unikania i dyskryminacji byłych członków. Jest o tym wątek na forum.


Offline Natan

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 15:52 »
Witam Cię serdecznie,

To są bolesne i rozdzierające serce przeżycia. Trzeba ponieść pewną cenę, gdy chce się postąpić zgodnie z sumieniem. Bardzo Ci współczuję.

Osobiście dla mnie największą próbą przy odłączaniu się od organizacji była utrata większości dotychczasowych przyjaciół. Ale Bóg dał mi w miejsce ich nawet lepszych przyjaciół i znajomych. Nade wszystko cieszę się z poznania Boga jako Ojca i poznania Chrystusa.

Pozdrowienia ze wschodniej części Mazowsza.





Offline Sinéad

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 16:56 »
Witaj Bożenko. Jeszcze będzie dobrze, zobaczysz. Daj sobie na to czas.
2018 - p.i.m.o.


Offline Do

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 17:53 »
Witaj na forum i czuj się tu dobrze, jesteś w śród swoich.
Gratuluje odważnej i jak najbardziej trafnej decyzji.
Pozdrawiam
Do


Offline klenczon

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 17:53 »
Witamy cieplutko.
Czasem musimy zostawić coś za sobą by zrobić miejsce czemuś lepszemu,
tego Tobie życzę .  K
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline Nikt

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 18:06 »
Bożenko z całego serca życzę cierpliwości i pogody ducha mimo tych strasznych przeżyć pamiętaj nie jesteś sama .
Powodzenia i gratuluję odwagi .
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 19:15 »
Witaj Bożenka
Znajdziesz u Nas pocieszenie, współczucie i dobre słowo, nie jeden z Nas przeszedł ciernistą drogę (Ww)
Miej maksymę : ''Zawsze miej wiarę w siebie, rozważać trzeba wiele razy, postanawiać raz'' - pozdrawiam oraz niski ukłon z odważnej decyzji  :) :) :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 19:47 »
Witaj wśród nas. Czuj się tutaj jak najlepiej, korzystaj z wiedzy tu zawartej ile chcesz, pisz, czytaj i baw się dobrze.
Pozdrawiam z kujawsko-pomorskiego.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Trinity

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 20:19 »
 :-*helou Bożenko południe PL pięknie się kłania 🙋‍♀️
współczuję ci dzieci że tak zrobiły, ale rozumiem że jako
matka rozumiesz ich. każdy z nas inaczej to przeżywa, fajnie że
do  nas trafiłaś. jestem ciekawa co było twoim kamyczkiem który rozwalił twój kopiec wiary? 🤔zwłaszcza że nie znałaś forum wcześniej. uwierz mi, to kopalnia wiedzy i cudownych ludzi którzy nie jednemu pomogli wstać z kolan.
ściskam mocno
fajnie że masz choć córcie po swojej stronie. Narazie 😄
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień, 2021, 21:06 wysłana przez Trinity »


Offline Safari

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 20:36 »
Sciskam Cie mocno Bozenko!

Wspolczuje reakcji dzieci :(

Czesc mojej rodziny nie rozmawia ze mna. Moja rodzona siostra nie zamienila ze mna slowa od 5lat. :(
Wytrwalosci zycze. Moze zmienia nastawienie.

Witaj na forum.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 20:37 »
Gratuluję odwagi. Życzę z całego serca ,żeby kiedyś (pewnie nie jutro,może za tydzień,rok) mogła usiąść z całą rodziną przy stole do obiadu.
Pozdrowienia z Wiązownej koło Warszawy (w zasadzie powinno być odwrotnie)


Offline Siedemtwarzy

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 20:49 »
Witam serdecznie. Twoja odwaga jest godna podziwu, że miałaś siłę wyjść z tej organizacji. Szkoda reakcji dzieci, ale być może za tęsknią za maminymi uczuciami i zrozumieją swoje postępowanie...


Offline Vog

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Kwiecień, 2021, 21:03 »
Witaj,gratuluję opuszczenia tej toksycznej grupy religijnej  :)
Eksów jest coraz więcej, znajdziesz tutaj wielu w podobnej sytuacji, ale też tych, którzy ten rozdział mają za sobą. Choć odrzucenie przez najbliższych boli, to opuszczenie organizacji nie jest takie, jak przedstawiają to liderzy. Będzie dobrze  :)