Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!  (Przeczytany 7065 razy)

Offline hashcat

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Sierpień, 2021, 20:37 »
Jeśli chodzi o film o Danielu, to bez grama sarkazmu, byłem pod dużym wrażeniem.

Zgadzam się, ja podobnie. Chyba jedyny fragment zgromadzenia, który mnie w jakiś sposób ujął. Ale zdecydowanie lepiej brzmi w wersji oryginalnej niż z polskim dubbingiem, bo to ten jak zwykle leży  :P
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline sawaszi

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Sierpień, 2021, 21:35 »
Zgadzam się, ja podobnie. Chyba jedyny fragment zgromadzenia, który mnie w jakiś sposób ujął. Ale zdecydowanie lepiej brzmi w wersji oryginalnej niż z polskim dubbingiem, bo to ten jak zwykle leży  :P

Daniel to gatunek jeleniowatych , który dba o swoje łanie , w Polsce ten gatunek jest pod ścisłą ochroną
Obecnie na świecie najbardziej zagrożonym wyginięciem jest gatunek "WTS"  :-\
PROPONUJĘ wesprzeć ich rodziny poszkodowane darmowym datkiem -WSPÓŁCZUJE  :P
- to sarkazm mój i nie żart .


Offline Nikt

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Sierpień, 2021, 00:30 »
A ja wam powiem tak moje każdorazowe podejscie do oglądania tego gówna kończy się odruchem wymiotnym i od razu psuje mi humor . Moja pani dalej uporczywie walczy o wiarę zarówno moja jak i swoją i dzieci.
Natomiast film o Danielu to długie niepotrzebne flaki z olejem nawet efekty mnie nie pochłonęły bardziej wciągnęło mnie oglądanie fb .
Jednocześnie natchnela mnie myśl że można by to oglądać po swojemu i wszytsko co mówią o innych przekładać na nich samych i w ten sposób mało się nie posikalem ze śmiechu podczas jednego z filmów w sobotę przed południem np wypisz wymaluj cała prawda o WTS i nie trzeba nawet żadnego youtubera ani innego odstępcy.  Apropos odstępcy i wykluczonych lub tych co chcieli ale się nie polali to musi być strasznie krucho skoro tak mocny nacisk jest położony by ze wszystkimi rozmawiać i budować w nich wiarę nawet jeśli tego nie chcą.  Pali się pod portami. ....
Scenki jak zwykle dretwe jedyne co mają opanowane to przykłady co chwile tylko słyszę ochy i ach jaki to wspaniały przykład ....
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!

Ale to już każdy sam sobie zdecyduje chociaż większość w betel i zdecydowana większość w całej owczarni juz obejrzała także tego. Sami dobrowolnie zdecydujcie.
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Legion

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Wrzesień, 2021, 21:31 »
To ciekawe, że będąc niby aktywnym ŚJ, to ten temat na forum zmotywował mnie aby zobaczyć kawałek zgromadzenia.
Normalnie, tyle co się nasłuchałem o was jacy to jesteście źli i niedobrzy - chyba usunę konto... 🤣🤣🤣


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Wrzesień, 2021, 21:34 »
Witaj Legion:Czy chcesz abym zawału dostał i zasiadł jako brat króla w niebiosach koło łucznika na koniku-Garbusku?


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Wrzesień, 2021, 21:39 »
To ciekawe, że będąc niby aktywnym ŚJ, to ten temat na forum zmotywował mnie aby zobaczyć kawałek zgromadzenia.
Normalnie, tyle co się nasłuchałem o was jacy to jesteście źli i niedobrzy - chyba usunę konto... 🤣🤣🤣
[/b][/size]

Mówisz za siebie czy za wszystkich, bo jest Was wielu??? >:D >:D >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Wrzesień, 2021, 21:48 »
Witaj GSZ: Robi przecież tu ''pisanki'' a TY na poważnie  >:D


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #52 dnia: 07 Wrzesień, 2021, 22:06 »
Witaj GSZ: Robi przecież tu ''pisanki'' a TY na poważnie  >:D
[/b][/size]
Jak pisze sam to ich niewielu, ale jako Legion to liczy się po wielokroć >:D Statystyki nam rosną  :o
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline sawaszi

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Wrzesień, 2021, 22:39 »
Legion to tysiąc nowych i tu zarejestrowanych na tym forum dyskusyjnym osób poszkodowanych fizycznie i psychicznie przez "WTS"  :-[

Pozdrawiam tysiące wchodzących tu na to forum i powiem więcej ; "nie obawiajcie się , albowiem poznacie prawdę i ta was wyzwoli"  :) .