BIBLIOTEKA > LISTY I DOKUMENTY NADASZYNIAKA

Pamiątka sJ w dobie Covidu

(1/7) > >>

Nadaszyniak:
(mtg:  >:D >:D >:D

Technolog:
Trudno poszukać odpowiedni dział na forum do takich obrazków?
Nie jesteś tu od dzisiaj, żeby tego nie wiedzieć, że to nie dział śmiesznych obrazków.

Nadaszyniak:

--- Cytat: Technolog w 09 Marzec, 2021, 11:37 ---Trudno poszukać odpowiedni dział na forum do takich obrazków?
Nie jesteś tu od dzisiaj, żeby tego nie wiedzieć, że to nie dział śmiesznych obrazków.

--- Koniec cytatu ---
(mtg): Wezmę pod uwagę na przyszłość co napisałeś Technolog - przepraszam

PS. Zgadzam się, że w tamtym dziale nie odpowiedni był ten wątek, ale w Nadaszyniakowym uważam pasuje doskonale, nich ''Dżechowiaki" zaglądają, może ten mem ich pobudzi do myślenia

Tadeusz:
Miałem to nieszczęście przysłuchiwać się dialogom z filmu z jworg-a odnośnie pieczenia chleba na pamiątkę.
Padają tam słowa (cytuję z pamięci): To bardzo ważne aby WSZYSTKO było tak jak za dni Jezusa, czyli do ciasta nie można dodawać nic poza mąką i wodą. A chwilę potem: Ale jeśli nie ma mąki pszennej wtedy można użyć kukurydzianej. WTF?!? Nie można dodać soli bo to byłoby niezgodne z tym co robili w starożytności ale można mąkę kukurydzianą?
I jeszcze obrzydliwa manipulacja: Jezus powiedział, że chleb oznacza jego ciało. Po czym lektor mówi: chleb i wino przeszły z rąk do rąk a potem Jezus powiedział czyńcie to na moją pamiątkę.
Czyżby kolejny zrewidowany przekład? CK zatwierdziło głos z góry?

Nadaszyniak:

--- Cytat: Tadeusz w 25 Marzec, 2021, 10:29 ---
I jeszcze obrzydliwa manipulacja: Jezus powiedział, że chleb oznacza jego ciało. Po czym lektor mówi: chleb i wino przeszły z rąk do rąk a potem Jezus powiedział czyńcie to na moją pamiątkę.
Czyżby kolejny zrewidowany przekład? CK zatwierdziło głos z góry?
--- Koniec cytatu ---

(mtg): tak się stają ''Dzechowiaki''- KANIBALAMI, ale wiosenne ''pisanki'' to szokujące, że byłem jednym z ludojadów- brrrrrrrrr .... - groza  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej