BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Nie mogę uwierzyć, że minęło już tyle czasu. List.

<< < (5/6) > >>

PoProstuJa:

--- Cytat: matowa w 22 Marzec, 2021, 13:46 ---Jak sam się odłączasz to tak mówią? zamiast XYZ nie jest już ŚJ?

--- Koniec cytatu ---

Od kilku lat (a może i z 10 lat? bo ten czas tak szybko leci...) z mównicy jest tylko formułka: "....nie jest już Świadkiem Jehowy".

Nie ma żadnej informacji czy się odłączył czy został wykluczony.

Sebastian:

--- Cytat: Sebastian w 10 Marzec, 2021, 06:13 ---17 grudnia 2002 ogłoszono na zebraniu, że "Sebastian odłączył sie od świadków Jehowy"

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: matowa w 22 Marzec, 2021, 13:46 ---Jak sam się odłączasz to tak mówią? zamiast XYZ nie jest już ŚJ?

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: PoProstuJa w 22 Marzec, 2021, 13:53 ---Od kilku lat (a może i z 10 lat? bo ten czas tak szybko leci...) z mównicy jest tylko formułka: "....nie jest już Świadkiem Jehowy".

Nie ma żadnej informacji czy się odłączył czy został wykluczony.

--- Koniec cytatu ---
od kilku lat komunikaty są znormalizowane, ale ja odłączałem się w superdawnych czasach (18 lat temu) i wtedy jeszcze nie było jednego ogólnego komunikatu

starsi zboru ogłosili to co ogłosili - i tyle...

dla mojej przyjemności mogli głosić sobie cokolwiek chcieli... gdyby nawet ogłosili że Sebastiana "opętał Szatan Diabeł" albo gdyby odprawiali jakieś specjalne modły i "odkażanie" sali królestwa niegdyś skażonej przez "nieczystego" Sebastiana służącego Diabłu...także nie zaprotestowałbym...

najważniejsze, że mam "porządek w papierach", tzn.
1) ja wiem, że do nich nie należę,
2) oni wiedzą że ja wiem
3) ja wiem że oni wiedzą że ja wiem

DeepPinkTool:
 :) Ciekawe tylko czy Szatan już wie, że Cię opętał?  ;)

Sebastian:

--- Cytat: DeepPinkTool w 22 Marzec, 2021, 18:04 ---:) Ciekawe tylko czy Szatan już wie, że Cię opętał?  ;)
--- Koniec cytatu ---
Lucyfer od 18 lat nic nie wie, ale to i tak jego wina :)

DreamM@ster:

--- Cytat: PoProstuJa w 22 Marzec, 2021, 13:53 ---Od kilku lat (a może i z 10 lat? bo ten czas tak szybko leci...) z mównicy jest tylko formułka: "....nie jest już Świadkiem Jehowy".

Nie ma żadnej informacji czy się odłączył czy został wykluczony.

--- Koniec cytatu ---

Fajna manipulacja te nie mówienie czy ktoś został wykluczony czy się odłączył.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej