Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zorganizowana akcja?  (Przeczytany 4324 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Marzec, 2021, 20:59 »
Otóż, niestety albo stety, pomimo zaproszeń i broszur i telefonu wykonanego od mojego byłego/aktualnego kolegi ze zboru o pamiątce zapomniałem. Jest to druga pamiątka opuszczona przeze mnie. A broszurka zapraszająca mnie na zooma leżała na stole.  :o
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Marzec, 2021, 21:41 »
moim zdaniem, Gandalfie, Twoja nieobecność "na pokazie latających talerzy" była właściwa...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Marzec, 2021, 23:41 »
Zapraszam na swoje powitanie. Data wykluczenia 22.01.2019 -datę swojej "śmierci" się pamięta
błogosławieni wykluczeni przed epidemią albowiem obecnie starsi wszelkie wykluczenia odkładać w nieskończoność będą :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Marzec, 2021, 00:05 »
Nie wiem jak to opowiedzieć zeby nie było. Dalej jestem pseudo aktywny.
Ale, ale... kurcze. Sa ludzie którzy w to wierzą. Oni się starają. Chcą zrobić cos dla Jehowy.  Czy to źle że do was piszą? Zoom. No można nabić godziny. Chyba nie to jest meritum. Co WAS boli? Ze napisali. To dobrze. Ze nie maja wiedzy... powinniście odpisać i ich kształcić. Pytanie: gdzie jest wasza miłość? Latwo się śmiać,  gorzej zrobić coś lepszego.

Ps: nie chodzi o to kto co uznaje za "prawdę" tylko jakie pobudki na tym forum ma. Poprawa ego. Uważam że 90% komentarzy do tego się sprowwadza. Gratuluje osobom które cos wnoszą z kanału łączności bo to trzon tego forum. Nie ilość kom a jakość....

Skąd możesz wiedzieć jakie ktoś ma pobudki na tym forum, Kurt? "Wszechmocny spełnia swe zamierzenia na wiele sposobów" jak to powiedział Wujek Monty. Śmiech to potężna broń w walce ze zniewoleniem. Każdy totalitaryzm nienawidzi bycia wyśmiewanym, najbardziej się boi utraty powagi.
I być może cynizm i szyderczy sarkazm to dla kogoś jedyna forma w jakiej potrafi wyrażać swoją tzw trudną miłość do osób beznadziejnie tkwiących w iluzjach tworzonych przez Ciało Kierownicze?
Bezlitosne wyśmiewanie czyichś urojeń w nadziei że ten ktoś dostrzeże w końcu ich bezsens i wyjdzie z ciemności na światło? Dlaczego nie? Niektórym, w tym niżej podpisanemu pomogło się otrzeźwić z czarów rzuconych przez Strażnicę kiedy dostrzegli jej patos - wyśmiany.
nihilista


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Marzec, 2021, 08:26 »
Jeśli chodzi o kwestionowanie nauk Cielca Kierowniczego nie ma "zmiłuj". Dwa tygodnie temu w Trójmieście małżeństwo miało komitet w "realu" ,na sali .Nic więcej nie mogę powiedzieć.Może ktoś miejscowy zna dokładnie tę sprawę i mógłby coś dodać.
Czystość zboru ponad wszystko-pedofilowi okażą litość i współczucie ale nie odstępcom od nauk CK