Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Konklawe u JW  (Przeczytany 2871 razy)

Offline Estera

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Luty, 2021, 15:29 »
A KTO UMARŁ??  BO PODOBNO ze to pokolenie miało nie przeminąć póki nie nadejdzie koniec...
   Kyuubi.
   Świeci Ci nieaktualne światełko prorockie świadków Jehowy.
   Obecne tłumaczenie, to zazębione pokolenia.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Luty, 2021, 17:27 »
To teraz jakiegoś Polaka powinni wziąć, może wzrosty w Polsce by były.... Jakiegoś Pawła albo Janka
Nawet tak nie żartuj. Na szefa innej religii raz wybrali Polaka i zobacz co się teraz dzieje.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Luty, 2021, 17:31 »
Nawet tak nie żartuj. Na szefa innej religii raz wybrali Polaka i zobacz co się teraz dzieje.
skoro kiedyś wybrano Smakosza Kremówek i kierowana przez niego instutucja znalazła się w ogólnoświatowym kryzysie, to może faktycznie wybieranie Polaków to dobry pomysł?!

postawić Polaka na czele jw.org a po kilkudziesięciu latach ostatni zgasi światło :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Luty, 2021, 17:36 »
postawić Polaka na czele jw.org a po kilkudziesięciu latach ostatni zgasi światło :)
Jednak wolałbym nie. Nasi rodzimi czciciele niebieskiego kwadratowego cielca dostaliby zbiorowego orgazmu duchowego. Już teraz głowy noszą tak zadarte do góry, z dumy bycia świadkiem, to co byłoby jakby ich krajan został szefem? Bez kija nie podchodź.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Matylda

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Luty, 2021, 18:08 »
Ale kto umarł?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Luty, 2021, 18:28 »
Ale kto umarł?
NADASZYNIAK


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Luty, 2021, 18:32 »
NADASZYNIAK

Że co??? Istnieje zatem życie pozagrobowe. Nadajesz z nad chmur?  ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Luty, 2021, 18:37 »
Że co??? Istnieje zatem życie pozagrobowe. Nadajesz z nad chmur?  ;)
Sądzisz że znad chmur? Wg mnie to raczej jakby z podziemi nadawał.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Luty, 2021, 21:10 »
Sądzisz że znad chmur? Wg mnie to raczej jakby z podziemi nadawał.  ;D
sugerujesz, że po tym co wypisywał o swojej małżonce jako małoliterkowym profesorze teraz nasz Nadarzyniak musi chować się przed małżonką w piwnicy?! :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Luty, 2021, 22:47 »
Że co??? Istnieje zatem życie pozagrobowe. Nadajesz z nad chmur?  ;)

ZAPEWNIAM was Nadaszyniak żyje i ma się dobrze (ze swoją wybranką losu troszkę gorzej) ..
Dajmy mu sił i pozytywną energię Aby sprostał trudnością życia obecnego

Wspomóżmy naszego brata Nadaszyniaka lubikami i dobrą energią (ja go lubię)  :) :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Luty, 2021, 23:31 »
(mtg): Nadaszyniak muszę sprostować wpis Naszego Sebastiana  :)

Sawiaszi: czy rześ jakiś prorok cy cuś, że obwieszczasz moje tródności  małrzenskie  u mnie dopsze nawet barco dobże  w grafitacyji z ślóbną.
Wszystko doskinale widzę z gury w tym wontkó, łazik z Marsa świetnie pżekazuje co napisaliśta
Zazdroscie, rze Was tu nie ma w gronie 99.000 w obecości Krula-lula mego pana w  złotej auże.
Wiadomość dla Was- dla  ziemskiego padołu brakuje 45 000 chentnych aby zasiedli na stołkah wraz ze mnom, więc powałania som jak najbardziej na czasie o zazęmbiajomcym się pokoleniu, kture obwieżcza osmiu  ''Dżechowiaków'' z hameryki.

PS. Ja za ''lubikami'' nie przepadam i nie jestem na nie łasy Drogi Sawaszi, ale mimo wszystko lubię Twoje posty oraz humor - pozdrawiam     
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2021, 23:33 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline sawaszi

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Luty, 2021, 00:03 »
Zaprawdę powiadam Ci bracie ; jam nie prorok (z 'Bożej Laski') ale twój przyjaciel w doświadczeniach z "JW - org" anizacją  :-*
To dobra sekta jest - dla tych co im tam się podoba  :D
Pozdrawiam Ciebie oraz Twoją żonę  :) :)


Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Luty, 2021, 00:23 »
u mnie dopsze nawet barco dobże  w grafitacyji z ślóbną.
piszesz o grawitacji a mnie kojarzy się ona z grawitacją ziemską, np. ja sobie chodzę po powierzchni ziemii, jak mrówka po mojej głowie :)

czyżby szanowna małżonka chodziła po Tobie Nadaszyniaku albo nawet wchodziła Tobie na głowę? :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Luty, 2021, 10:34 »
piszesz o grawitacji a mnie kojarzy się ona z grawitacją ziemską, np. ja sobie chodzę po powierzchni ziemii, jak mrówka po mojej głowie :)

czyżby szanowna małżonka chodziła po Tobie Nadaszyniaku albo nawet wchodziła Tobie na głowę? :)

Witaj Sebastian:
Nie martw się moim prywatnym życiem lecz obierz kierunek na Swoją '''połóweczkę'' - Bercherovka,
Moja szefowa od rana marudzi abym robił kotlety, więc spełniając tę prośbę, tak sprawiałem baty Schaboszczakowi, że stał się tak cieniutki aż przezroczysty 
Cytuję z Twojego postu: 'piszesz o grawitacji a mnie kojarzy się ona z grawitacją ziemską, np. ja sobie chodzę po powierzchni ziemii, jak mrówka po mojej głowie .
Sebastianeczku zaskoczyłeś mnie , że Jesteś miłośnikiem przyrody - mając mrowisko,na ''poddaszu'' jest słoneczna pogoda w Karpaczu idź na spacer szukając ''królowej'' może się spotkamy, bo jestem na rzut kamieniem od Ciebie  - serdecznie pozdrawiam
Ps. A tak z przekąsem  ;)-  zejdźmy z Naszych pięknych ''DWOREK'' już nastał dzień.



Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Luty, 2021, 22:37 »
zauważyłem, Nadaszyniaku, że starasz się ale robisz stanowczo za mało błędów ortograficznych,

w szkole teokratycznej dostajesz ode mnie P jak pracuj nad tym :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)