Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Konklawe u JW  (Przeczytany 2885 razy)

Offline paragraf4N wg.CK

Konklawe u JW
« dnia: 19 Luty, 2021, 15:59 »
Pojawiła się informacja o śmierci członka CK -pytanie czy można to sprawdzić bo wiosną były info o śmierci Prezesa Ciranco a można go było zobaczyć w lutowej
audycji TVorg. i nie wyglądało to na nagranie archiwalne.
Wracając do tematu :zawsze się zastanawiałem jak do wyboru dochodzi. Zawsze to MUSI być pomazaniec.Skąd mają 100% pewność ?Z jednej strony piszą
że nikt nie ma prawa kwestionować czyjegoś powołania -to sprawa między nim a bogiem.Z drugiej strony wzrost spożywających emblematy tłumaczą nasilaniem się
przypadków chorób PSYCHICZNYCH. Czyli jednak kwestionują ! TO CO -powołują konsylium lekarskie w celu zbadania poczytalności pomazańca ? A jak nie badają to może ONI wszyscy mają zaburzenia .Strach myśleć.Czy ktoś pomoże rozwikłać tę tajemną tajemnicę?


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty, 2021, 16:16 »
Ale jak orzec czy Twierdzący, że jest bratem Pana z nadzieją niebiańską jest poczytalny psychicznie?


Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Luty, 2021, 16:21 »
zaiste jest to wielka tajemnica wiary albowiem nikt nigdy sensownie jej nie objaśnił
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty, 2021, 17:19 »
Oni często "odkrywają" u siebie nadzieję niebiańską jak już są w tych odpowiednich kręgach. Dowiadują się że jest dla nich miejsce u góry i wtedy zaczynają jeść te wafle.
nihilista


Offline Siedemtwarzy

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty, 2021, 17:54 »
Przy dobrej szkockiej siadają i zastanawiają się, który z Warwick ma mocna głowę i nie puści  pary z ust, nawet jak go jakaś komisja będzie maglować. Musi być umoczony w jakieś gówno zborowe, żeby za bardzo nie fikał w składzie. Przydatna będzie umiejętność pierdo....nia od rzeczy, tak żeby nowe światła przedstawiać bez tykniecia brefki.
Co do badań na choroby psychiczne, to każdy kto wierzy, że po śmierci będzie wspokrolował z innymi w niebiosach, musi mieć zryty beret. Także badań się nie przewiduje, bo po co samemu pod górke robić. To teraz jakiegoś Polaka powinni wziąć, może wzrosty w Polsce by były.... Jakiegoś Pawła albo Janka
« Ostatnia zmiana: 19 Luty, 2021, 17:55 wysłana przez Siedemtwarzy »


Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty, 2021, 18:08 »
To teraz jakiegoś Polaka powinni wziąć, może wzrosty w Polsce by były.... Jakiegoś Pawła albo Janka
imiona Paweł i Jan skojarzyły mi sie ze Smakoszem Kremówek i dowcipem na jego temat który kiedyś krążył po kurii rzymskiej

"czy celibat będzie zniesiony?" zapytano JP2 "napewno nie za mojej kadencji" odpowiedział JP2
"czy będzie kolejny papież polak" zapytano Boga "napewno nie za mojej kadencji" odpowiedział Bóg

a wracając do papiestwa warwickiego, to Polacy którzy dotychczas zasiadali w CK sprawili, że zostało po nich złe wspomnienie i kolejni nie są przewidywani do dokooptowania
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Luty, 2021, 18:37 »
a wracając do papiestwa warwickiego, to Polacy którzy dotychczas zasiadali w CK sprawili, że zostało po nich złe wspomnienie i kolejni nie są przewidywani do dokooptowania

Bracia Sydlik i Jaracz? Co takiego zrobili?
Jak mogło zostać po nich złe wspomnienie?... Przecież byli to namaszczeni Duchem Świętym Bracia Króla.  >:D >:D >:D
« Ostatnia zmiana: 19 Luty, 2021, 18:57 wysłana przez Mahershalalhashbaz »
nihilista


Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Luty, 2021, 21:26 »
szczególnie Jaracz
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Luty, 2021, 21:53 »
Przy dobrej szkockiej siadają i zastanawiają się, który z Warwick ma mocna głowę i nie puści  pary z ust, nawet jak go jakaś komisja będzie maglować. Musi być umoczony w jakieś gówno zborowe, żeby za bardzo nie fikał w składzie. Przydatna będzie umiejętność pierdo....nia od rzeczy, tak żeby nowe światła przedstawiać bez tykniecia brefki.
Co do badań na choroby psychiczne, to każdy kto wierzy, że po śmierci będzie wspokrolował z innymi w niebiosach, musi mieć zryty beret. Także badań się nie przewiduje, bo po co samemu pod górke robić. To teraz jakiegoś Polaka powinni wziąć, może wzrosty w Polsce by były.... Jakiegoś Pawła albo Janka
Zastanawiające, dlaczego Nadaszyniak nie dał tutaj polubienia!
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Luty, 2021, 22:27 »
Zastanawiające, dlaczego Nadaszyniak nie dał tutaj polubienia!
Witaj NNN: ''Lubik,lubik'' o wszystkim nie świadczy ale jak dyskretnie prosisz to dam Tobie nawet dwa ''lubiki''  >:D


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2168
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Luty, 2021, 23:18 »
Oprócz oczywistych wymogów jak picie wina i bycie anglojęzycznym mężczyzną mieszkającym w jakimś betel
chyba jest jeszcze jedno kryterium.
Coś Cedars wspominał o nim.
Chodzi o wcześniejszą pracę w komitecie do spraw (nie pamiętam jak to się nazywa).
Ma to sens taki żeby członkiem CK została osoba co już się trochę obznajomiła z ciemną stroną mocy.
Inaczej istniałoby poważne ryzyko, że człowiek po dostąpieniu tego zaszczytu i zobaczeniu tylu brudnych spraw
stracił by "wiarę" i odszedł,
Albo nie daj Boże rozpruł na youtube.



Offline Sebastian

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Luty, 2021, 23:25 »
Inaczej istniałoby poważne ryzyko, że człowiek po dostąpieniu tego zaszczytu i zobaczeniu tylu brudnych spraw
stracił by "wiarę" i odszedł,
Albo nie daj Boże rozpruł na youtube.
boją się "Raymonda nr 2" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Luty, 2021, 10:09 »
Szacowny Siedemtwarzy wspomniał o dwóch członkach CK z "nutą" nadwiślańskiej krwi. W czasach ich świetności w bruklińskim Betel prześmiewczo i żartem
mówili o nich :polska mafia.Sydlik kojarzy mi się z nieprzyzwoicie młodą żoną.Na prywatnym spotkaniu delikatnie spytany o różnice wieku powiedział ,że woli
wąchać perfumy niż lekarstwa.Widać ona miała odwrotnie.Jeśli chodzi o tego drugiego to spotkałem się z przypuszczeniami iż był pomysłodawcą NIEBIESKICH
KOPERT.Jeśli to prawda to krzyk ofiar powinien nam się kojarzyć zawsze z jego wizerunkiem.


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2168
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Luty, 2021, 11:41 »
Sydlik kojarzy mi się z nieprzyzwoicie młodą żoną.

Była poniżej 16tego roku życia?? :o


Offline Kyuubi

Odp: Konklawe u JW
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Luty, 2021, 14:42 »
A KTO UMARŁ??  BO PODOBNO ze to pokolenie miało nie przeminąć póki nie nadejdzie koniec...