Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: SUDOP  (Przeczytany 701 razy)

Offline Siedemtwarzy

SUDOP
« dnia: 16 Luty, 2021, 18:18 »
Ostatnio na stronie https://sudop.uokik.gov.pl wpisałem NIP związku SJ w Polsce. To co mnie zdziwiło to wpisaniu NIPu, kliknąłem pobierz nazwe beneficjenta zamiast coś w rodzaju SJ w Polsce wyskoczyło nazwisko Litwin Dawid. Szukałem dalej po nr regonu i KRS i wyskoczyło mi ośrodek NZOZ Samarytanin zarejestrowany na ten sam numer NIP. Telefony i adresy te same. Tak tylko opisuje, może ktoś ma jakąś większą wiedzę w tym temacie...


Offline Sebastian

Odp: SUDOP
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty, 2021, 18:21 »
ten "niemiłosierny" :) Samarytanin NIE udziela pomocy lekarskiej ani odstępcom ani ludziom ze świata, ale jedynie faryzeuszom zatrudnionym w Nadarzynie ...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Matylda

Odp: SUDOP
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty, 2021, 19:25 »
Wynajmują może pomieszczenia albo adres takim samym hohsztaplerom jak i oni sami.


Offline Technolog

Odp: SUDOP
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty, 2021, 20:44 »
"Samarytanin"???
Przecież Samarytanie to byli odstępcy od Żydów.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: SUDOP
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Luty, 2021, 08:52 »
Siostro, bracie,sympatyku prawdy (słynny wstęp pewnego NO -wyjątkowa kreatura). Po co zaglądasz na te szatańskie strony i zaprzątasz sobie głowę
niepotrzebnymi informacjami burzącymi Twój spokój ? Wchodż tylko na jedyną słuszną ,sprawdzoną i prawdziwą JWorg. Skieruj swoją uwagę szczególnie
na ikonę DATKI i wesprzyj współpracowników "braci króla" bo jak zabraknie funduszy to przyjdzie na nich ucisk,będą musieli porzucić swoje betelowe pielesze
i co najgorsze zacząć PRACOWAC tak ja my.