Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia  (Przeczytany 5307 razy)

Online Storczyk

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Luty, 2021, 15:18 »
Jeśli jakaś kobieta zaprzeczy, że wygadanie się zaufanej osobie do szczęścia jej  nie potrzebne to nie uwierzę ;)
Mi dziś do szczęścia zdrowie i spokój  wystarczy.
Stanisław pisze o pieniądzach jak to kobiety je kochają, a mężczyźni to już nimi gardzą :D
 W dzisiejszych czasach  oboje zachrzaniać muszą, aby wymiarę żyć.
Oczywiście są Prezesi i dyrektorzy u nich żona  ma leżeć i pachnieć, ale to już inny temat ;)



Offline Gostek

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Luty, 2021, 16:05 »
Nie z ankiety, ale z mej obserwacji.
Kobiety; lubią mieć pieniądze i wydawać, lubią być podziwiane, głaskane, chwalone pod wieloma względami, zawsze mieć rację, chociaż jej nie mają, lubią rządzić mężem, czyli "kręcić jego głową", ale na tyle ostrożnie, aby nie uchodził za pantoflarza, mieć kochanka w tajemnicy. i coś tam jeszcze.
Męższczyźni; Mieć wierną żonę, ale sami mieć więcej kobiet, a gdy ich nie mają, to popisywać się przed kolegami ile to w swym życiu "przeleciał". Lubią żonę mądrą, która potrafi górować i ośmieszać innych mężczyzn, byle nie swego męża, która wobec niego ma być uległa, pozwalać na wiele zachcianek, a ona sama ma być powściągliwa i zarazem nie podejrzliwa i coś tam jeszcze. 
Ps.
Zazwyczaj kobiety zachowują się tajemniczo w przeciwieństwie do mężczyzn, chociażby przyglądając się temu wątkowi, gdzie dominuje aktywność mężczyzn, a kobiety jakby głos straciły.

Stanisławie Klocku, po Twoim wpisie wnioskuję, że Twoja wiedzą na temat potrzeb kobiet jest raczej mniej aniżeli przeciętna.
Nie wiem z czego to wynika.
Może, żyjesz sam, bez towarzystwa kobiety, albo być może obracasz(obracałeś się) w towarzystwie nieodpowiednich kobiet.

Zapewniam Cię, że kobiety potrafią być różnorakie, tak samo jak mężczyźni.. 😎
« Ostatnia zmiana: 14 Luty, 2021, 16:07 wysłana przez Gostek »


Marzena

  • Gość
Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Luty, 2021, 16:24 »
Jeśli jakaś kobieta zaprzeczy, że wygadanie się zaufanej osobie do szczęścia jej  nie potrzebne to nie uwierzę ;)
Mi dziś do szczęścia zdrowie i spokój  wystarczy.
Stanisław pisze o pieniądzach jak to kobiety je kochają, a mężczyźni to już nimi gardzą :D
 W dzisiejszych czasach  oboje zachrzaniać muszą, aby wymiarę żyć.
Oczywiście są Prezesi i dyrektorzy u nich żona  ma leżeć i pachnieć, ale to już inny temat ;)

Storczyku chyba jestem inna.. nie potrzebuje, a nawet nie chcę się wygadać przed nikim. Otwartość nigdy nie była moją mocną stroną..


Offline Trinity

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Luty, 2021, 17:17 »
Czytając informację Storczyka wydaje mi się, że niewiele się przez tysiąclecia zmieniło. W swoim narodzie wybranym Jehowa wymyślił poligamię aby dać szczęście i mężczyznom i kobietom. Mężczyźni uszczęśliwiani byli wieloma związkami a kobiety miały relacje z wieloma współżonami.  ;)

wiem że żartujesz DPT 😂
jak miały kobiety w polgamicznych związkach to znamy parę historyjek.
Sara i Hagar albo Rachela i Lea 😅
szczerze sie nie znosiły.
trudno się dziwić. ja powiem czego chcą kobiety bo to chyba zrozumiałe.
my kobiety chcemy być chciane. żeby nam facet powiedział
TY ALBO ŻADNA. i głowę daje że zadziała


Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Luty, 2021, 18:24 »
Storczyku chyba jestem inna.. nie potrzebuje, a nawet nie chcę się wygadać przed nikim. Otwartość nigdy nie była moją mocną stroną..

Też jestem takim typem który nie praktykuje" wygadania sie"
Jeżeli już to wolę na poczekalni u lekarza z obcą Panią sobie pogadać w stylu, a wie pani coś, mojemu to ogon wyrósł.
Zresztą co do wygadania się to mam takie doświadczenia że jak miałam pierwszego męża który pił, rozrabial, raz pracował, pięć razy nie. To moje naprawdę serdeczne przyjaciółki bardzo mi współczuły, rozumiały i wspierały. Kiedy mam drugiego męża który ma same zalety 😜Moje przyjaciółki są bardzo wyczulone na jego potknięcia. Nawet to jest wadą w mniemaniu moich koleżanek że Jasiek zamiast wyskoczyć z kumplami, podaję nam kawkę kiedy mnie te cholerny odwiedzą.
I to są naprawdę przyjaźnie od dziecka. Wielokrotnie sobie pomagałyśmy w tarapatach i zawsze możemy na siebie liczyć. Wiemy o sobie wszystko.
Jednak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja nie lubię ich mężów bo to przeciętne cwaniaki a one mojego bo zawsze można na niego liczyć.
Nie ma więc mowy o żadnym wygadaniu, nie jestem samobójcą. 🤓Jak by się moje koleżanki dowiedziały że mój mąż po 16 latach wreszcie powiedział do mnie, Ty stara krowo 😮 jak mu solidnie zalazłam za skórę, to by mnie zaraz otoczyly opieką 🙄i powiedzialy:a nie mówiłyśmy, to tyran i morderca 🙄
Niestety takie są dziewczyny.


Marzena

  • Gość
Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Luty, 2021, 18:29 »
Też jestem takim typem który nie praktykuje" wygadania sie"
Jeżeli już to wolę na poczekalni u lekarza z obcą Panią sobie pogadać w stylu, a wie pani coś, mojemu to ogon wyrósł.
Zresztą co do wygadania się to mam takie doświadczenia że jak miałam pierwszego męża który pił, rozrabial, raz pracował, pięć razy nie. To moje naprawdę serdeczne przyjaciółki bardzo mi współczuły, rozumiały i wspierały. Kiedy mam drugiego męża który ma same zalety 😜Moje przyjaciółki są bardzo wyczulone na jego potknięcia. Nawet to jest wadą w mniemaniu moich koleżanek że Jasiek zamiast wyskoczyć z kumplami, podaję nam kawkę kiedy mnie te cholerny odwiedzą.
I to są naprawdę przyjaźnie od dziecka. Wielokrotnie sobie pomagałyśmy w tarapatach i zawsze możemy na siebie liczyć. Wiemy o sobie wszystko.
Jednak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja nie lubię ich mężów bo to przeciętne cwaniaki a one mojego bo zawsze można na niego liczyć.
Nie ma więc mowy o żadnym wygadaniu, nie jestem samobójcą. 🤓Jak by się moje koleżanki dowiedziały że mój mąż po 16 latach wreszcie powiedział do mnie, Ty stara krowo 😮 jak mu solidnie zalazłam za skórę, to by mnie zaraz otoczyly opieką 🙄i powiedzialy:a nie mówiłyśmy, to tyran i morderca 🙄
Niestety takie są dziewczyny.

Im mniej wiedzą o nas inni tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, tak zawsze mówi moja mama. I to się sprawdza🙂


Online Storczyk

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Luty, 2021, 20:47 »
Źle mnie zrozumiałyscie. Ja nie pisze o wygadaniu się o swoim mężu  "przyjaciółką",
O mężu mówi się,albo dobrze albo wcale  ;)






Online Gremczak

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Luty, 2021, 20:48 »
Kiedy ludzie się pobierają, kobieta coś zyskuje a mężczyzna coś traci.

Kobieta zyskuje poczucie bezpieczeństwa a mężczyzna traci poczucie wolności.
A już myślałem ,ze masz na myśli prawo Archimedesa.
 'Ciao zanurzone w ciało ,traci na wartości tyle ile zyskało drugie ciało" :)


Marzena

  • Gość
Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Luty, 2021, 21:46 »
Źle mnie zrozumiałyscie. Ja nie pisze o wygadaniu się o swoim mężu  "przyjaciółką",
O mężu mówi się,albo dobrze albo wcale  ;)

Chodziło mi tylko o wygadanie się o wszystkimi o niczym 😉
« Ostatnia zmiana: 14 Luty, 2021, 21:48 wysłana przez Marzena »


Offline Matylda

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Luty, 2021, 23:29 »
Źle mnie zrozumiałyscie. Ja nie pisze o wygadaniu się o swoim mężu  "przyjaciółką",
O mężu mówi si
ę,albo dobrze albo wcale  ;)

Z mężem to tylko taki przykład był z mej strony. Ja ogólnie nie lubię rozmawiać o swoich sprawach, decyzjach, planach. I niestety też się łapie na tym że nie bardzo lubię słuchać. Bo skończyły nam się wspólne tematy. Moje koleżanki są babciami i wnuczki to ich świat teraz a mnie interesuje czy mi wahacze nie stukają, czy okna  z roletami czy bez, czy w niedziele śpimy do10, czy do 9.


Offline Sebastian

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Luty, 2021, 00:10 »
my kobiety chcemy być chciane. żeby nam facet powiedział TY ALBO ŻADNA.
i głowę daje że zadziała
a jak nie zadziała, to następnego dnia facet podchodzi do kolejnej kobiety i też jej mówi: TY ALBO ŻADNA (i tak do skutku aż zadziała) :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Marzena

  • Gość
Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Luty, 2021, 07:31 »
Z mężem to tylko taki przykład był z mej strony. Ja ogólnie nie lubię rozmawiać o swoich sprawach, decyzjach, planach. I niestety też się łapie na tym że nie bardzo lubię słuchać. Bo skończyły nam się wspólne tematy. Moje koleżanki są babciami i wnuczki to ich świat teraz a mnie interesuje czy mi wahacze nie stukają, czy okna  z roletami czy bez, czy w niedziele śpimy do10, czy do 9.

To inny etap.. skąd ja to znam 😉


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Luty, 2021, 13:40 »
a jak nie zadziała, to następnego dnia facet podchodzi do kolejnej kobiety i też jej mówi: TY ALBO ŻADNA (i tak do skutku aż zadziała) :)

 :) Dokładnie spełniają się w ten sposób słowa z Ewangelii wg. Jana Sztaudyngera: "Ilu samców, tylu kłamców"  ;)


Offline pies berneński

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Luty, 2021, 18:33 »
A już myślałem ,ze masz na myśli prawo Archimedesa.
 'Ciao zanurzone w ciało ,traci na wartości tyle ile zyskało drugie ciało" :)
Dobre😁👍
To ja może podam definicję prawa Ohma:
Ciało rzucone na tapczan traci na energii.
Zbliżając się w stronę kolan wzrasta napięcie,maleje opór😂
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Trinity

Odp: Czego potrzebują kobiety i faceci do szczęścia
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Luty, 2021, 00:43 »
jest jeszcze drugie prawo Oma
nie śpij z jedną tylko z dwoma