Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!!!  (Przeczytany 5318 razy)

Offline Puszek

Witam!!!
« dnia: 26 Czerwiec, 2015, 23:15 »
Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu jestem stałym bywalcem forum więc nadszedł czas tu jakoś zaistnieć. Pseudonim i avatar podkradłem od mojego kota  :o
Krótko o sobie - jestem ŚJ chrzest przyjąłem jako 12 latek (cóż ja miałem wówczas za świadomość jako dzieciak?) poza tym jestem od urodzenia synem starszego więc zawsze byłem na świeczniku, teraz już jako dorosły mający swoją rodzinę facet to minęło oprócz ciągłej mani ojca bym dążył do przywilejów w zborze. Jednak nigdy mi to nie leżało.
Podziękowania dla Gedeona bo to od jego wystąpienia w TVN zacząłem badać swoją religię choć przyszło to z czasem, początkowo musiałeś  mieć drogi Gedeonie mocne wypieki na policzkach bo nie przebierałem w słowach po programie, jacy ci odstępcy są okropni by do telewizji iść. I tak miesiąc po miesiącu następowała przemiana i poznanie prawdy o prawdzie. Co dalej?! Jeszcze nie wiem.
Tyle na początek. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec, 2015, 23:18 wysłana przez P. »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline M

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 23:24 »
Podziękowania dla Gedeona bo to od jego wystąpienia w TVN zacząłem badać swoją religię choć przyszło to z czasem, początkowo musiałeś  mieć drogi Gedeonie mocne wypieki na policzkach bo nie przebierałem w słowach po programie, jacy ci odstępcy są okropni by do telewizji iść. I tak miesiąc po miesiącu następowała przemiana i poznanie prawdy o prawdzie. Co dalej?! Jeszcze nie wiem.

Uwierz mi, bardzo podobnie wtedy odebrałem ten wywiad z Gedeonem. Wczoraj obejrzałem go jeszcze raz i dopiero dostrzegłem, że nie padło tam ani jedno słowo będące nadużyciem. A wtedy uważałem to za podłą, odstępczą propagandę ;D. Miło o tym usłyszeć że to wystąpienie tak na Ciebie podziałało - to pokazuje, że w działaniu Gedeona (i zarazem stowarzyszenia Wyzwoleni) jest głęboki sens.

Witaj na forum, czuj się jak u siebie! :)


Mario

  • Gość
Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 00:02 »
Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu jestem stałym bywalcem forum więc nadszedł czas tu jakoś zaistnieć. Pseudonim i avatar podkradłem od mojego kota  :o
Krótko o sobie - jestem ŚJ chrzest przyjąłem jako 12 latek (cóż ja miałem wówczas za świadomość jako dzieciak?) poza tym jestem od urodzenia synem starszego więc zawsze byłem na świeczniku, teraz już jako dorosły mający swoją rodzinę facet to minęło oprócz ciągłej mani ojca bym dążył do przywilejów w zborze. Jednak nigdy mi to nie leżało.
Podziękowania dla Gedeona bo to od jego wystąpienia w TVN zacząłem badać swoją religię choć przyszło to z czasem, początkowo musiałeś  mieć drogi Gedeonie mocne wypieki na policzkach bo nie przebierałem w słowach po programie, jacy ci odstępcy są okropni by do telewizji iść. I tak miesiąc po miesiącu następowała przemiana i poznanie prawdy o prawdzie. Co dalej?! Jeszcze nie wiem.
Tyle na początek. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Witaj Puszku, Gedeon swoją determinacją zrobił niesamowicie dużo.
Cieszymy się, że tu jesteś i ciesz się życiem i każdym dniem codziennym.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 00:52 »
Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu jestem stałym bywalcem forum więc nadszedł czas tu jakoś zaistnieć. Pseudonim i avatar podkradłem od mojego kota  :o
Krótko o sobie - jestem ŚJ chrzest przyjąłem jako 12 latek (cóż ja miałem wówczas za świadomość jako dzieciak?) poza tym jestem od urodzenia synem starszego więc zawsze byłem na świeczniku, teraz już jako dorosły mający swoją rodzinę facet to minęło oprócz ciągłej mani ojca bym dążył do przywilejów w zborze. Jednak nigdy mi to nie leżało.
Podziękowania dla Gedeona bo to od jego wystąpienia w TVN zacząłem badać swoją religię choć przyszło to z czasem, początkowo musiałeś  mieć drogi Gedeonie mocne wypieki na policzkach bo nie przebierałem w słowach po programie, jacy ci odstępcy są okropni by do telewizji iść. I tak miesiąc po miesiącu następowała przemiana i poznanie prawdy o prawdzie. Co dalej?! Jeszcze nie wiem.
Tyle na początek. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Witaj Puszku, tez Lubie kotki lecz niestety nie mogę ich mieć :)  fajnie ze jesteś tutaj z Nami.
Wywiad ze Stasiem oglądałam kilka razy, bo jakoś ciężko było mi to wysłuchać. Jak wiele krzywdy wyrządziła ta podla organizacja. Ale dzięki takim osoba jak Ty Puszku, widać jak wiele dobrego robi masz gedeon.


Offline gedeon

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 06:46 »
Witaj Puszek, milo mi że zasiałem ziarna prawdy w Twoim umyśle.


Offline Roszada

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 08:24 »
Witaj Puszek! :)
Już zdaje się jest tu i Pusia, więc parka, choć męska. ;D


Offline Puszek

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 12:11 »
Witaj Puszek! :)
Już zdaje się jest tu i Pusia, więc parka, choć męska. ;D

Mrrrr Mrrrrrr Mrrrrr .....  ;)

 
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2015, 14:56 wysłana przez Mario »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 12:30 »
Witaj puszek!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline M

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 12:36 »
Uważaj z podawaniem takich informacji, data + opis imprezy + koligacje rodzinne = łatwe zdemaskowanie przez kogoś kto Cię zna i tutaj zajrzy.


Offline Puszek

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 13:36 »
Uważaj z podawaniem takich informacji, data + opis imprezy + koligacje rodzinne = łatwe zdemaskowanie przez kogoś kto Cię zna i tutaj zajrzy.

Świetna rada i bardzo ci za nią dzięki! Za bardzo się podnieciłem forum i pisaniem o swoich odczuciach :P
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2015, 13:53 wysłana przez R2D2 »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Estrella Despierta

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 13:58 »
Cześć
To opowiedz jakie masz metody przekonywania, bo mam dużą rodzinę do przekabacenia :)


Duch

  • Gość
Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 20:55 »
Witaj,


W przypadku zauważenia błędu lub "że powiedziało się za dużo o sobie", trzeba dać znać modom - coś z tym zrobią ;)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 21:01 »
O Duch się pojawił, Duchu, już pożar ugaszony, tak własnie zrobiono dano znaki dymne modom!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Duch

  • Gość
Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Czerwiec, 2015, 21:06 »
O Duch się pojawił, Duchu, już pożar ugaszony, tak własnie zrobiono dano znaki dymne modom!

Sory Dwie godziny wisiało na ekranie niewysłane.


Offline Puszek

Odp: Witam!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Czerwiec, 2015, 23:52 »
Cześć
To opowiedz jakie masz metody przekonywania, bo mam dużą rodzinę do przekabacenia :)

Tak naprawdę do zmiany nastawienia przekonała mnie sama Biblia bo dla każdego ŚJ jest ona autorytetem i choć Przekład Nowego Świata pozostawia baaardzo wiele do życzenia gdy się go dokładnie zbada to jednak są w nim perełki które świadczą przeciwko samym wierzeniom ŚJ. I tylko Biblii używam do przekabacania. Szczególnie polecam Mateusza 28:18 w kwestii obalenia doktryny roku 1914 że niby wtedy Jezus objął panowanie. Ojj nikt mi jeszcze nie potrafił tego fragmentu wytłumaczyć że Jezus nie miał władzy po zmartwychwstaniu. Oczy wówczas się otwierają :o
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."