Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii  (Przeczytany 1248 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« dnia: 23 Styczeń, 2021, 16:10 »
(mtg):
Zaistniała kontrowersyjna sytuacja z polskim pacjentem, który przebywa na intensywnej terapii w Wielkiej Brytanii, rodzina w Polsce (matka i siostra oraz druga siostra przebywająca w Anglii) wyrażają kategoryczny sprzeciw wobec eutanazji przebywającego w śpiące członka rodziny, ponieważ u pacjenta nie nastąpiła śmierć mózgu (pacjent reaguje, płacze, ściska dłoń ....), natomiast żona, przywiozła ów męża do szpitala  prosząc o pomoc, gdyż nie daje sobie rady w opiece w tak  trudnej sytuacji nazwijmy taki stan  jako ''roślinka''.
Pacjent nie potrzebuje respiratora lecz żywienia.
Pacjent od listopada przebywa w szpitalu, sąd opiekuńczy w Wielkiej Brytanii postanowił przerwać dalsze leczenie.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-22/polak-w-spiaczce-w-wielkiej-brytanii-szpital-wydal-oswiadczenie/


Offline Sebastian

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń, 2021, 16:13 »
sprawa jest na tyle nietypowa że nawet niektórzy "obrońcy życia" (tacy jak Tomasz Terlikowski) mają wątpliwości.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Fantom

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń, 2021, 18:29 »
 W Anglii chyba nie ma jeszcze eutanzaji. Bardziej bym to nazwał zaprzestaniem uporczywego leczenia, chociaż z tego co czytałem, to jego choroba nie jest śmiertelna. Nie wiemy co małżonkowie ustalili i czy w ogóle ustalili jakie kroki poczynić, gdyby jedno z nich miało być ''warzywem''. Jeżeli mąż wcześniej wyraził zgodę na przerwanie uporczywego leczenia, to żona wyraża jego wolę. Nie znamy szczegółów.
 Prawdopodobnie zostanie przewieziony do Polski jako dyplomata. Są już chętni na jego organy i sąd angielski może robić trudności.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Styczeń, 2021, 19:30 »
(mtg): Czy to '' ...histeria ...'' wokół pacjenta jak wypowiedział się publicysta T.T ...?, uważam takich przypadków istnieje o wiele, wiele więcej w świecie, natomiast ten nagłośniony poprzez ''piątą władzę'' - stan w kwestii śpiączki polaka, to kolejny chwyt medialny aby odwrócić uwagę społeczną od Covida19.
Fantom cytuję z Twojego postu: ' ....Są już chętni na jego organy ...', zapytam z ciekawości skąd masz takie informacje, może jako znawca w tej dziedzinie sam jesteś zainteresowany, albo kolejny trik podałeś jako ''prywatna SZÓSTA władza''  >:D


Offline Fantom

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Styczeń, 2021, 23:11 »
(mtg): Czy to '' ...histeria ...'' wokół pacjenta jak wypowiedział się publicysta T.T ...?, uważam takich przypadków istnieje o wiele, wiele więcej w świecie, natomiast ten nagłośniony poprzez ''piątą władzę'' - stan w kwestii śpiączki polaka, to kolejny chwyt medialny aby odwrócić uwagę społeczną od Covida19.
Fantom cytuję z Twojego postu: ' ....Są już chętni na jego organy ...', zapytam z ciekawości skąd masz takie informacje, może jako znawca w tej dziedzinie sam jesteś zainteresowany, albo kolejny trik podałeś jako ''prywatna SZÓSTA władza''  >:D

''An English hospital has made the final determination to harvest the organs of a Pole who had suffered a heart attack in November 2020.''   https://rmx.news/article/article/uk-hospital-wants-to-cut-polish-man-s-life-support-and-harvest-his-organs
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline sawaszi

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Styczeń, 2021, 23:31 »
Towarzysze
- ja miałem córkę na ojomie (po wypadku samochodowym) w 1997 pod respiratorem i w śpiączce farmakologicznej
Odłączyli ją od aparatury podtrzymującej  życie jej - bez mojej zgody  :(
Ale nie pisano o tym w prasie , ani w tv nawet nie było to wspomniane  :-\
To dziwne ?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Styczeń, 2021, 00:26 »
Witaj Fantom
ZWRACAM HONOR  w wyrażonym powyższym moim poście. Za podany materiał wielkie dzięki


Offline Fantom

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Styczeń, 2021, 00:42 »
 Informację o pobraniu czytałem jeszcze w innym źródle, ale to, że jest o tym wzmianka nie znaczy, że jest prawdziwa. Szpital jak na razie nie zdementował tych informacji.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Takajaja

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Styczeń, 2021, 10:19 »
Towarzysze
- ja miałem córkę na ojomie (po wypadku samochodowym) w 1997 pod respiratorem i w śpiączce farmakologicznej
Odłączyli ją od aparatury podtrzymującej  życie jej - bez mojej zgody  :(
Ale nie pisano o tym w prasie , ani w tv nawet nie było to wspomniane  :-\
To dziwne ?

Sawaszi, polubiłam twoj post, ale wolałabym go "nie lubic" bo ci szczerze wspolczuje i jest mi bardzo przykro z tego powodu☹

P.S Z innej beczki ....chetnie bym widziała na naszym forum malutką zmiane w "polubieniach" jak na fb
Łapka w górę "lubię", smutna minka ☹, uśmiech do łez 🤣, warte do przymyślenia🤔.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2021, 10:26 wysłana przez Takajaja »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Polak w śpiączce w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Styczeń, 2021, 15:55 »
''An English hospital has made the final determination to harvest the organs of a Pole who had suffered a heart attack in November 2020.''   https://rmx.news/article/article/uk-hospital-wants-to-cut-polish-man-s-life-support-and-harvest-his-organs


Co to za portal? Jakieś poważne źródło rzetelnych informacji czy ruska fabryka fake newsów?
nihilista