Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Celebryci świadkami Jehowy  (Przeczytany 2812 razy)

Offline 34Falilejczyk

Celebryci świadkami Jehowy
« dnia: 17 Styczeń, 2021, 07:43 »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń, 2021, 08:42 »
Co za bzdury. Nie wypowiem się na temat przykładów z USA, ale wymienieni celebryci wśród polskich ŚJ to żenada ze strony autora filmiku.
Polscy celebryci ŚJ to wg Falilejczyka: Kazik, Sara A. i Tomasz S.
Kazik celebrytą?
Kazik nigdy nie był ŚJ.
Sara i Tomek byli ŚJ ale czy odejście od ŚJ i upublicznienie
tego kroku czyni z nich celebrytów?
Celebryta 34Falilejczyk kreujący się na naukowca stwierdza że ŚJ płacą dziesięcinę. Przez 376 miesięcy bycia ŚJ nie płaciłem dziesięciny. Dziesięciny nie płaciła moja żona, nie płaci moja mama, brat, bratowa, teściu, teściowa ani żaden ŚJ, którego znam, a znam ich setki.
Wiadome jest, że ŚJ nie płacą dziesięciny.
 :) "Dziesięcina jest płacona" przez 34Falilejczyka i resztę Katolików, celebrytów i zwykłych parafian, natomiast bezdomni jako dary dla Kościoła Katolickiego wnoszą mercedesy ;)  ;D >:D
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń, 2021, 08:44 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline zona_abrahama

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń, 2021, 10:09 »
Na Pudelku ani o mnie, ani o Tomku nie pisali więc protestuję :p
A poza tym, co to za wymienianie mnie bez Edwina. To on już celebrytą być nie może?  ;D


Offline Natan

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Styczeń, 2021, 10:42 »
Co za bzdury. Nie wypowiem się na temat przykładów z USA, ale wymienieni celebryci wśród polskich ŚJ to żenada ze strony autora filmiku.
Polscy celebryci ŚJ to wg Falilejczyka: Kazik, Sara A. i Tomasz S.
Kazik celebrytą?
Kazik nigdy nie był ŚJ.

Kazik to mój dobry kolega już od 1980 roku. Potwierdzam, że Kazik nigdy nie był ochrzczonym Świadkiem. Był sympatykiem Świadków, a w 1982 r. było prowadzone z nim studium "biblijne". Kazik nie mógł się pogodzić z tym, że musiałby porzucić muzykowanie, aby zostać Świadkiem. Dwóch byłych członków grupy Kazika, Kult to Świadkowie: Jacek Sz. i Piotr W. Ten drugi jest od 1995 r. menedżerem Kultu.

Tutaj Kazik tłumaczy swoje związki ze Świadkami:



Offline Trinity

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Styczeń, 2021, 13:13 »
pamiętam ten czas
bo miałam starszego brata wyznawcę Kultu
w domu slychać było Kazika
i to podniecenie że studiuje, i zawód że jednak nie "poznał prawdy"
chyba na płycie Kaseta były utwory inspirowane studium biblijnym.
teraz już nie pamiętam tytułów, ale mój bratol po dzień dzisiejszy chodzi na koncert jak jest w naszej wsi 😂.
Natan zazdro że znasz Kazalota osobiście


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Styczeń, 2021, 13:31 »
Kiedyś śJ jarali się tym, że rzekomo Zenon Laskowik został śJ i dlatego opuścił scenę kabaretową i został listonoszem.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Safari

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń, 2021, 15:12 »
Kiedyś śJ jarali się tym, że rzekomo Zenon Laskowik został śJ i dlatego opuścił scenę kabaretową i został listonoszem.  ;D

Potwierdzam, ze chodzila taka plotka. Ale nie wiem czy to prawda? (Odnosnie Laskowika).

A o Kaziku tez slyszalam 😊 dobrze ze nie zostal SJ Bo nie byloby piosenki "Twoj bol jest lepszy niz moj". 😊
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń, 2021, 15:48 »
Kiedyś śJ jarali się tym, że rzekomo Zenon Laskowik został śJ i dlatego opuścił scenę kabaretową i został listonoszem.  ;D
(mtg): Zenek L. nie był ''Dżechowiakiem''  - poniżej  wywiad

https://opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZS/donbosco200903-laskowik.html

powrócił ponownie w kabaretowe show

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/byl-krolem-kabaretu-nikt-nie-mogl-uwierzyc-gdy-rzucil-kariere-by-zostac-listonoszem-aa-K4G5-JFNp-uxAZ.html
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń, 2021, 16:06 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Natan

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń, 2021, 18:32 »

chyba na płycie Kaseta były utwory inspirowane studium biblijnym.
teraz już nie pamiętam tytułów, ale mój bratol po dzień dzisiejszy chodzi na koncert jak jest w naszej wsi 😂.
Natan zazdro że znasz Kazalota osobiście

W twórczości wczesnego Kultu faktycznie były utwory inspirowane studium ze Świadkami.

A Kazik to równy gość. Woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Jest bardzo przystępny i koleżeński. Był bardzo związany z moim rodzinnym miastem, Toruniem. Z Piernikowego Miasta ma żonę, Anię, która jest młodszą siostrą mojego dawnego przyjaciela. Kazik z Anią tworzą niezwykle dobraną parę, bardzo szczęśliwe małżeństwo od lat.


Offline Trinity

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń, 2021, 19:01 »
do Ani
kultowa piosenka
pamiętam jak była na pierwszym w trójce


Offline lukier

Odp: Celebryci świadkami Jehowy
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Styczeń, 2021, 13:43 »
Stormzy ma mamę która jest świadkiem Jehowy. Pewnie nikt go tutaj nie kojarzy, ale może koś kiedyś się znajdzie :)

Jest nadal wierzącym, ale raczej już nie w organizację, bo rapuje z takim samym zacięciem o wierze jak i o spustach na twarz :P