Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List styczeń 2021  (Przeczytany 5054 razy)

Offline Technolog

Odp: List styczeń 2021
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Styczeń, 2021, 09:31 »

Muszę Cie zawieść na wirtualnej pamiątce widać tylko wykład, a użytkowników już po. Obawiam się, że nikt nie będzie miał szans zwrócić na to uwagi.
Nie tak do końca. Jak ktoś ogląda na laptopie to ma możliwość wyśwletlania cały czas wszystkich osób w jednym oknie w grupach po 25 lub 49 w zależności od mocy komputera.


Offline Lovely

Odp: List styczeń 2021
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Styczeń, 2021, 09:39 »
Nie tak do końca. Jak ktoś ogląda na laptopie to ma możliwość wyśwletlania cały czas wszystkich osób w jednym oknie w grupach po 25 lub 49 w zależności od mocy komputera.
O ile dobrze pamiętam to u nas dopiero po Pamiątce włączyli możliwość włączenia kamery i dźwięku.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Matylda

Odp: List styczeń 2021
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Styczeń, 2021, 13:56 »
Do mnie już dzwoniono ale w Nowy Rok. To raczej była inicjatywa wlasna osób dzwoniących j. Bynajmniej nie było to dwóch starszych, ani starczy że sługą, tylko starszy wiekiem, znany mi dobrze człowiek z żoną 😎😜

Mnie się bardzo podoba że co prawda "bracia jeżdżący po garach" robią teraz online ale ich "przemiłe" małżonki, muszą jak najbardziej w realu, rękawy zakasać i pitrasić krupnik, schabowego i serniczek tymi swoimi dwiema lewymi rączkami🤓🤓🤓
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń, 2021, 13:58 wysłana przez Matylda »