PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Afera szczepionkowa

<< < (20/20)

witja:

--- Cytat: Nemo w 06 Styczeń, 2021, 17:32 ---Widzę że za wszelką cenę chcesz trollować na tym forum. Żeby wszystkie Twoje dąsy na mnie i na mava rozwiać. A Ty tak bardzo podpierasz się regulaminem to może przeczytaj go w całości, a nie tylko to co Tobie pasuje. A pkt.1:19 brzmi...I tu masz problem. mav i ja jesteśmy administratorami. Byliśmy nimi długo przed Tobą i pewnie długo jeszcze będziemy.
Przyrównując dalej Twoją tutaj twórczość do opisanej przez mnie gry w szachy napiszę tylko tyle "szach mat"
Wybacz bezczelność, ale na Twoją bezczelność nie można odpowiedzieć inaczej. Następny Twój jakikolwiek wpis podważający działania administracji będzie skutkował moderacją. Mam dosyć Twojego ciągłego jątrzenia na forum. To Ty posiałeś wiatr. A teraz masz pretensje że zbierasz burzę.

--- Koniec cytatu ---
No i basta po dyskusji.
Ja mam jeszcze małą sugestię, żeby wszystko było tip top to warto byłoby dodać punkt 1.20 o brzmieniu
1.20 Powyższy regulamin nie dotyczy administracji forum.

A jak komuś nie pasi to wypie......

Nemo:

--- Cytat: witja w 06 Styczeń, 2021, 17:40 ---Ja mam jeszcze małą sugestię, żeby wszystko było tip top to warto byłoby dodać punkt 1.20 o brzmieniu
1.20 Powyższy regulamin nie dotyczy administracji forum

--- Koniec cytatu ---
Skoro sugerujesz... trzeba będzie przemyśleć. A za wzorzec forum weźmiemy realia opisane w książce "Folwark zwierzęcy" George’a Orwella .  ;)

Edit: Po Twojej edycji.

--- Cytat: witja w 06 Styczeń, 2021, 17:40 ---A jak komuś nie pasi to wypie......

--- Koniec cytatu ---

O tym też pomyślimy.

Nemo:
Temat zamykam. Niektórzy zrobili sobie z niego swoją tubę propagandową przeciwko administracji tego forum. Ostatnie wpisy będące typowym hejtem na administrację i wpisy z nimi powiązane zostały usunięte.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej