PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Afera szczepionkowa

(1/20) > >>

jaromi:
Dużo piszecie o szczepionkach jednak nikt nie wspomina o aferze z nimi związaną.
Co sądzicie o aferze ze szczepionkami, która zaczęła się w Sylwestra?
W Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, którego rektorem jest prof Zbigniew Gaciong (jednocześnie vice przewodniczący rady fundacji TVN), zaszczepiono poza kolejnością co najmniej 18-tu celebrytów i polityka.
Wśród nich Leszek Miler, Krystyna Janda, jej był mąż Andrzej Seweryn wraz z córką Marią Seweryn, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Magda Umer oraz dyrektor programowy TVN- Edward Miszczak.
Jak dotad szczepienia przysługują grupie ) czyli medykom, pracownikom służby zdrowia.
A tu zostali zaszczepieni celebryci nie związani w ogóle ze służbą zdrowia

Salome:
Jak dla mnie to tani teatrzyk oparty na socjotechnikach, tzw. "reguła niedostępności".

nazari:
Co się czepiasz Janda grała pielęgniarkę a Materna to siostra Irena

Janda po szczepionce napisała że jest szczęśliwa i czuje się świetnie oraz dziękuje za tę możliwość bo jest w grupie ryzyka.
A co z innymi, którzy są w grupie ryzyka i muszą czekać?
Janda musi jeszcze wrzucić do sieci wpisów, memów jak to inni sprzedali się za 500+ oraz jakiś wpisik że czuje się jakby na nią na.rano

Materna ponoć strasznie nie lubi chamstwa i arogancji.

Baran:

--- Cytat: Salome w 03 Styczeń, 2021, 19:42 ---Jak dla mnie to tani teatrzyk oparty na socjotechnikach, tzw. "reguła niedostępności".

--- Koniec cytatu ---

 Zapowiedzi socjotechniki z przed trzech miesięcy  :D Czyżby się wygadał i musiał odejść ? ;D

klasyka...

Marzena:
Boszzz nudny temat. Tylko szczepionki i szczepionki po co zazdrościć skoro nikt i tak tych szczepionek oprócz mnie nie chce... No dobra i kilku osób jeszcze...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej