Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii  (Przeczytany 2046 razy)

Offline Jozue

Wskazówki w załączniku.
Proszę pamiętać w jakim to jest dziale. :)
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2020, 17:41 wysłana przez Jozue »
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień, 2020, 18:33 »
(mtg):  Kilka słów jakie przedstawiła (Ww) w powyższej przesłanej notce ''Kampania pisania listów..." szczególnie w podtytule ''Fakty", powiem szczerze: pełna żenada, obrzydliwe kłamstwo do potęgi ''en-tej''
Przebiegłość i cynizm jaki przedstawiło 8-guru współwyznawcą to wyraz bezczelnego wyrachowania, podważając Raport Królewskiej Komisji badającej przypadki pedofilii wśród  sJ  w Australii.
Natomiast do pierwszego zagadnienia w podtytule "Fakty" zamieszczają pełną mobilizację do poszczególnych członów sekty aby przesyłała listy pod wskazane adresy.
Podsumowując _ Gdzie ich ten Dżechowa ... który nie broni swego wybranego ludu?
Kolejne państwo ujawnia się na arenie świata biorąc przykład jakże stosowny idąc w ślady czerwonej gwiazdy.
Wydaje się, że następuje początek wielkiego ucisku dla sekty (Ww) , może my odstępczuchy w dobie dzisiejszej będziemy świadkami jej całkowitego upadku - oby te słowa jak najszybciej się spełniły.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień, 2020, 20:02 »
Przepisałem  tą notkę (Ww)


Kampania pisania listów w celu wsparcia Świadków Jehowy w Australii
Wskazówki
29 grudnia 2020


Udział w kampanii uczyń przedmiotem osobistej modlitwy (1 Tym.2:1-4).
Osobiste listy należy wysłać nie później niż 25 stycznia 2020
Prześlij swój osobisty list jednemu lub więcej urzędników na liście znajdującej się na końcu tego dokumentu Jednej osobie można przesłać więcej niż jeden list.

Format

Jeżeli prowadzisz własną firmę, możesz użyć w liście jej nagłówka z nazwą.
Listy pisz we własnym języku. Nie ma potrzeby tłumaczyć na język angielski. Jeżeli bardzo dobrze znasz język angielski, możesz pisać w tym języku
Listy powinny być nie dłuższe niż na jedną stronę, napisane na komputerze lub czytelnie własnoręcznie.
Pamiętaj o właściwej pisowni, gramatyce i interpunkcji (be ss. 71-73)
Pod listem umieść swój własnoręczny podpis.
Kopii listów nie trzeba przesyłać do Biura Oddziału,  starszym zboru ani innym osobom.
Do listu nie należy dołączać żadnych publikacji.
Na kopercie należy umieścić osobisty adres pocztowy. Upewniając się, czy adres urzędnika, który jest odbiorcą listu, zgadza się z danymi podanymi na liście dołączonej do niniejszych wskazówek.
List prześlij poczt, opłacając koszty przesyłki. Nie wysyłaj listów pocztą elektroniczną.

Treść

W liście zwróć się do urzędnika z prośbą o interwencję. Wyraź nadzieję, że australijskie władze zaprzestaną kroków prawnych wymierzonych w Biuro Oddziału i zbory w tym kraju, by nasi bracia i siostry mogli dalej się bez przeszkód spotykać na zebraniach mających pokojowy charakter.
Możesz wyrazić swoją wdzięczność za prawa obowiązujące w Australii, które gwarantują wolność wyznania wszystkim obywatelom.

Listy powinny być szczere, ale taktowne. Własnymi słowami opisz podstawowe fakty. Możesz nawiązać do jednego lub dwóch faktów podanych poniżej lub do nowych informacji podanych w serwisie jw.org. Pamiętaj, że „odpowiedź łagodna odwraca złość” i „ język łagodny potrafi złamać kość” (Prz. 15:1; 25:15).
Możesz krótko wspomnieć, jakie osobiste korzyści przyniosły ci nasze zebrania i publikacje. Nie podawaj imion i nazwisk mieszkających w Australii Świadków Jehowy.

Fakty

Dnia 22 października 2020 roku Premier Australii skierował do Parlamentu Australijskiego wniosek „o uznanie organizacji religijnej i Centrum Administracyjnego Świadków Jehowy za przestępcze, pozbawienie statusu organizacji charytatywnej oraz nałożenie podatków na dobrowolne datki”.
Przychylenie się Parlamentu do wniosku Premiera niosłoby poważne skutki dla wszystkich Świadków Jehowy w Australii. Centrum Administracyjne i 754 jednostek prawnych, którymi się posługujemy, by posiadać lub wynajmować Sale Królestw, zostałyby zdelegalizowane.
Oznacza to, że Biuro Oddziału w Ingleburn i Sale Królestwa w całym kraju mogą zostać przejęte przez państwo. Ponadto każdy z ponad 69 000 świadków mógłby zostać oskarżony o przestępstwo tylko za spotkanie się w celu oddawania czci Bogu i wspólnego czytania Biblii lub za rozmawianie z innymi o swojej wierze.

Australijska ustawa o przeciwdziałaniu pedofilii jest błędnie stosowana wobec świadków Jehowy w tym kraju.  Świadkowie Jehowy starają się być dobrymi obywatelami. Na całym świecie jesteśmy znani z prowadzenie pokojowej działalności i nigdy nie uciekamy się do żadnych czynów, które w jakikolwiek sposób mogłyby zostać uznane za mające „charakter pedofilski” lub przestępczy.

Wskazówki
29 grudnia 2020
strona 2

Działalność Świadków Jehowy oraz wydawane przez nich publikacje zachęcają do okazywania miłości Bogu, bliźniemu i członkom rodzin, a także do okazywania szacunku władzą. W takich opartych na Biblii publikacjach absolutnie nie ma nic „przestępczego” lub niezgodnego z prawem.


Adresy

Prezes Rady Ministrów Australii
The Hon Scott Morrison MP
Prime Minister
Parliament House
CANBERRA ACT 2600

Minister Sprawiedliwości
184 Phillip St, Sydney NSW 2000 Australia

Office of  Fiona Patten MLC
Parliament of Victoria
747 Sydney Road, Brunswick, VIC 3056, Australia
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2020, 20:04 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Technolog

Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień, 2020, 23:24 »
Wskazówki w załączniku.
Proszę pamiętać w jakim to jest dziale. :)
Niektórzy nie zauważyli w jakim to jest dziale, będąc w ciągu ciśnięcia na jw.orgi ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2020, 23:26 wysłana przez Technolog »


BetMen

  • Gość
Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień, 2020, 12:00 »
 Jozue jeśli sam to wymyśliłeś to gratuluje wyobraźni!
Miałeś już kontakt z "braćmi króla" może wezmą pod uwagę Twoje sugestie?
Wyszłoby na to, że o to właśnie powstał narodził się kolejny król...tylko który :))


Offline Technolog

Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień, 2020, 18:26 »
Niektórzy nie zauważyli w jakim to jest dziale, będąc w ciągu ciśnięcia na jw.orgi ;D ;D
O i cisnący post NNN został usunięty ;D
A mogłem zacytować ;D


Offline NNN

Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Grudzień, 2020, 18:34 »
A odczep się ty człowieku ode mnie, ja tutaj nic nie pisałem! Mylisz mnie z gościem o jednym N, cy cuś?  ;)
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Technolog

Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:34 »
A odczep się ty człowieku ode mnie, ja tutaj nic nie pisałem! Mylisz mnie z gościem o jednym N, cy cuś?  ;)
Masz rację, przepraszam, odczepiam się, modyfikować posta już nie mogę.
To był N.daszyniak :))


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Grudzień, 2020, 21:15 »
Masz rację, przepraszam, odczepiam się, modyfikować posta już nie mogę.
To był N.daszyniak :))
Witaj Technolog:
Zapytam z ciekawości, co z Naszyniakiem, bo nie rozumiem?


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień, 2020, 21:35 »
Rozumiem czemu chcą odebrać status organizacji charytatywnej i tu jest pełna zgoda. Nie wiem czemu tylko od razu ma ona stać się przestępczą. Tu ktos popłynął. Kościół katolicki tez bedzie za taki uznany? Dali im tylko paliwo i pozwolili odwrócić uwage od faktycznego problemu. W moim odczuciu to błąd. Sama zmiana statusu byłaby wystarczająco kosztowna i nie bardzo byloby jak tego tłumaczyć ludziom.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień, 2020, 22:59 »
Nadaszyniak,
twój post skasowany, nie wiem dlaczego, więc tematu nie ma.
Technolog: coś się Tobie ''popiermandoliło'' , chyba już świętujesz Sylwesterka 2021 w tym wątku napisałem tylko dwa posty i one widnieją w tym wątku - pozdrawiam


Offline Technolog

Odp: Hipotetyczna reakcja towarzystwa Strażnica na sytuację w Australii
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień, 2020, 23:03 »
Tak, przez to, że mam ignora na twoje posty, mi się właśnie popermandoliło z tym skasowaniem.