Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?  (Przeczytany 3174 razy)

Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« dnia: 23 Grudzień, 2020, 22:06 »
Drodzy bracia, plandemia nie szczędzi nikogo. Również nasze fundusze zostały mocno uszczuplone. Tak jak od dziesięcioleci okłamywaliśmy Was o jakimś rychłym końcu, tak i teraz brniemy nadal w kłamstwo. Oczywiście my nigdy nie rozumieliśmy co się dzieje na świecie i szyliśmy coś zawsze na gorąco. Nie inaczej jest tym razem. Prawdziwi władcy świata - ludzie, którzy opanowali wszystkie struktury - na nowo rozdali pionki na szachownicy i nikt nie wie co będzie za 10 lat...tym bardziej my. Pragniemy jednak 'coś' wymyślić, gdyż bardzo miłym jest uczucie kontroli na kilkoma milionami umysłów.
Cieszymy się, że usuwacie dowody na nasze dotychczasowe ściemy - tak, nakaz zniszczenia literatury sprzed 2017-go roku pozwoli Wam zrobić przyjemny reset pamięci i zapomnieć o naszych poprzednich doktrynach pisanych po alkoholu. 'Żadna z nich się nie spełniła' - jak prorokował o nas mądry Jozue. Przyjmijcie zatem z docenieniem to nowe postanowienie jak i kolejny zwrot przez sztak w naszym halsowniczym trybie prowadzenia łodzi - aviomarin i do przodu bracia!
Z biegiem czasu stało się jasne, że musieliśmy zrewidować nasz pogląd na 'prawdę'. Od tej pory nie będziemy już nauczać, że w którymś momencie przyjdzie jakiś nowy świat (no może 'nowy porządek świata' (NWO), gdy wszyscy poddacie się wszczepieniom). Będziemy raczej koncentrować się na tym, że jesteśmy społecznością skupioną wokół jednego celu (kaska musi płynąć) i że jest nam tak razem dobrze, a na zewnątrz są ludzie chorzy psychicznie.
Dlatego prosimy Was - pójdzie za przykładem siostry Ewy, która bardzo dobrze odnalazłą się w tym cyrku i sama wzmacnia urojenia religijne.
Waszym celem będzie zalanie listami sieci sklepów franczyzowych Żabka. Listy do Putina dały swój efekt - prezydent Federacji Rosyjskiej ma wszyskie Wasze dane. Chcemy powtórzyć taką kampanię również na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Zachęcamy do działania!
Najlepszy list zostanie nagrodzony uściskiem dłoni Gerrita Lo:esha - jak pamiętacie wyrzekł się on przynależności do koła wyznaniowego wieży strażniczej, dlatego też jest i Wy niczego mu nie udowodnicie.
Z poważaniem
Wasi liderzy religijni z Nadarzyna
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Do

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudzień, 2020, 22:59 »
***** *** a ja kiedyś tak też głosiłem, aż mnie ciarki przechodzą ...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Grudzień, 2020, 23:22 »
... w którymś momencie przyjdzie jakiś nowy świat (no może 'nowy porządek świata' (NWO), gdy wszyscy poddacie się wszczepieniom). ...

O jaki NWO i wszczepienia chodzi?


Offline Gremczak

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień, 2020, 09:12 »
Pewnie o czipa żelowego i składnik postarzający.


Offline Kyuubi

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień, 2020, 09:55 »
Pewnie o czipa żelowego i składnik postarzający.

Chyba "Cipa"  :o :o :o


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Grudzień, 2020, 11:01 »
Pewnie o czipa żelowego i składnik postarzający.

Ale to w hot-dogach z Żabki są te "cipy"? A składnik postarzający w sosie?


Offline Sebastian

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Grudzień, 2020, 11:28 »
jeśli ktoś zamieniłby wiarę w niewolnika w ośmiu osobach jedynego na wiarę w _czipy_ i w _plandemię_, to rzekłbym mu "zamienił stryjek siekierkę na kijek"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Siedemtwarzy

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Grudzień, 2020, 16:28 »
Piękny list. Powstawał pewnie z 10 godzin. Oczywiście użycie choćby papeterii, nie wchodzi w grę. Trzeba napisać na szmacie od podłogi, czyli kartce wyrwanej z jakiegoś zeszytu. Ehh jakie przesłanie taka i forma...


Offline Nabab

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Grudzień, 2020, 14:39 »
Zero1 i jeszcze to ostatnie sprawozdanie... Nawet nie wiem jak to skomentować


Offline nazari

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Grudzień, 2020, 18:45 »
***** *** a ja kiedyś tak też głosiłem, aż mnie ciarki przechodzą ...
Ja mam takie pytanie co znaczą te gwiazdki ***** *** ?


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Grudzień, 2020, 18:52 »
Ja mam takie pytanie co znaczą te gwiazdki ***** *** ?

LUBIĘ ORG  >:D :D


Offline nazari

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Grudzień, 2020, 18:53 »
LUBIĘ ORG  >:D :D
Ahaaa...
A to po co te gwiazdki?
Nie można po prostu napisać ?


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Grudzień, 2020, 22:39 »
Ahaaa...
A to po co te gwiazdki?
Nie można po prostu napisać ?

Może i można ale po co?


Offline PoProstuJa

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Grudzień, 2020, 23:44 »
Właśnie natrafiłam na ten wątek i aż mi oczy dęba stanęły jak zobaczyłam, że adresatem jest Żabka!  ;D ;D ;D ;D
Ja bym się nie ograniczała do Żabki! Mamy przecież jeszcze Biedronki, Stokrotki, Groszki, Smyki, stacje benzynowe, sklepy monopolowe, hurtownie papieru toaletowego itd. itp.

Zastanawiam się co czuje pracownik takiej Żabki jak widzi taki list?!  :)) :)) :))

Bo mnie to rozbroiło! Zastanawiam się czy gdybym była jeszcze mentalnie Świadkiem, to czy dałabym się na trzeźwo wkręcić w takie "głoszenie"?!

Owszem... mi także zdarzało się pisać listy (do tych co ich na terenie nie zastałam), ale pisałam na białej kartce A4. Taki list nakryklany na kartce w kratkę dobrego wrażenia na mnie nie robi...
W ogóle pomysł żeby pisać do sklepu spożywczo-monopolowego z orędziem religijnym...ehhh...
Skutek niestety przeciwny do spodziewanego... kto uzna, że takie listy są normalne?!


Online Mahershalalhashbaz

Odp: A czy Ty napisałeś już list - do Żabki?
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Grudzień, 2020, 00:03 »
Bezczynność jest zabójcza dla wspólnej sprawy... Trzeba coś dać korpoludkom do roboty bo inaczej się rozlezą jak smród po gaciach :)
nihilista