Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Święta, to szabat oraz Pascha  (Przeczytany 17035 razy)

Offline Sebastian

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Listopad, 2020, 01:24 »
Moim odpoczynkiem szabatowym jest aktywne głoszenie Ewangelii Jezusowej, która ma wysoką częstotliwość wibracji do holistycznej regeneracji.
Jezus nie wspominał o żadnych wibracjach. Nie mam wykształcenia technicznego więc wibracje kojarzą mi sie z przedmiotem który kręci się (np. kręci się w kółko); sam rozumiesz, że wszelkie językowe "kręcenie" niezbyt pozytywnie się kojarzy, a już na pewno nie kojarzy sie z prostotą ewangeliczną i z jasnością ewangeliczną

Jezus nie nauczał o żadnej holistycznej regeneracji ani o żadnych holistycznych krętactwach tylko mówił prosto np. "sabat dla człowieka, a nie człowiek dla sabatu"; To faryzeusze byli krętaczami a nie Jezus, gdyż Jezus wszelkie krętactwa potępiał.

mam pytanie: czy Twoim zdaniem mądrzej postępuje człowiek używający podczas głoszenia ewangelii terminów technicznych (które nie są zrozumiałe dla wiekszości ludzi), takich jak "częstotliwość" oraz "wibracja" oraz "holistyczny" oraz niepolski wyraz "regeneracja", czy też człowiek którego słowa byłyby jasne i proste jak przypowieści ewangeliczne?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Listopad, 2020, 02:57 »
Moim odpoczynkiem szabatowym jest aktywne głoszenie Ewangelii Jezusowej
A co jeszcze robisz podczas sabatu, _oprócz_ głoszenia ewangelii?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline glorianow144

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Listopad, 2020, 10:37 »
Ja gdybym tak czynił to ze wstydu bym się spalił.

Masz nikczemne poczucie wstydu, bo powodem do wstydu jest brak wiedzy i świadomości, którą posiadali starożytni Majowie, umieszczona w Kronice Akaszy, że wszelka wiedza, czyli wszechinformacja zapisana jest w kosmosie. A twórczy umysł Boga stworzył świat, czyli system duchowo-informacyjny.
==================
Jezus nie wspominał o żadnych wibracjach. Nie mam wykształcenia technicznego więc wibracje kojarzą mi sie z przedmiotem który kręci się (np. kręci się w kółko); sam rozumiesz, że wszelkie językowe "kręcenie" niezbyt pozytywnie się kojarzy, a już na pewno nie kojarzy sie z prostotą ewangeliczną i z jasnością ewangeliczną

Jezus nie nauczał o żadnej holistycznej regeneracji ani o żadnych holistycznych krętactwach tylko mówił prosto np. "sabat dla człowieka, a nie człowiek dla sabatu"; To faryzeusze byli krętaczami a nie Jezus, gdyż Jezus wszelkie krętactwa potępiał.

mam pytanie: czy Twoim zdaniem mądrzej postępuje człowiek używający podczas głoszenia ewangelii terminów technicznych (które nie są zrozumiałe dla wiekszości ludzi), takich jak "częstotliwość" oraz "wibracja" oraz "holistyczny" oraz niepolski wyraz "regeneracja", czy też człowiek którego słowa byłyby jasne i proste jak przypowieści ewangeliczne?

Wysokie i niskie częstotliwości wibracji, dotyczą cząstki elementarnej i wszechinformacji w czasoprzestrzeni, którą zajmuje się fizyka kwantowa i medycyna wibracyjna. Skoro nie stosujecie się do prostych nauk Jezusa Zbawiciela, to może fizyka kwantowa zbieżna z biblijną zmieni świadomość, żeby w systemie duchowo-informacyjnym, nie czynić destrukcyjnych falowych zakłóceń,i nie ponieś konsekwencji, czyli ekologia duchowa.
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką."
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Offline Sebastian

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Listopad, 2020, 12:39 »
Skoro nie stosujecie się do prostych nauk Jezusa Zbawiciela, to może fizyka kwantowa zbieżna z biblijną zmieni świadomość
Twoje rozumowanie przypomina postępowanie kto na olimpiadę na bieg mararoński wysyła osobę chorą która jeździ na wózku i nie może wstać z wózka ani samodzielnie uczynić pierwszego kroku - takie postępowanie nie jest rozsądne
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline glorianow144

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Listopad, 2020, 17:37 »
Twoje rozumowanie przypomina postępowanie kto na olimpiadę na bieg mararoński wysyła osobę chorą która jeździ na wózku i nie może wstać z wózka ani samodzielnie uczynić pierwszego kroku - takie postępowanie nie jest rozsądne

Teraz jesteś świadomym, że czynienie destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie jest źródłem wszelkich dramatów i śmierci. Na twój wybór nie mam wpływu ale świadomość zobowiązuje.
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką."
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Offline Blue

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Listopad, 2020, 18:15 »
Teraz jesteś świadomym, że czynienie destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie jest źródłem wszelkich dramatów i śmierci. Na twój wybór nie mam wpływu ale świadomość zobowiązuje.

Jesteśmy świadomi, że uznajesz tą gargantuiczną bzdurę jako fakt, w który głęboki wierzysz. Dla nas jednak to tylko bajania warte tyle, co zdanie płaskoziemców o astrofizyce. Ani rzetelnej podstawy ani jakichkolwiek dowodów.


Offline Gremczak

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Listopad, 2020, 20:54 »
Masz nikczemne poczucie wstydu, bo powodem do wstydu jest brak wiedzy i świadomości, którą posiadali starożytni Majowie, umieszczona w Kronice Akaszy, że wszelka wiedza, czyli wszechinformacja zapisana jest w kosmosie. A twórczy umysł Boga stworzył świat, czyli system duchowo-informacyjny.
==================

Właśnie odwrotnie.
Ty nie masz wiedzy i świadomości.
Po prostu zostałeś zmanipulowany.

Na jakiej podstawie twierdzisz,ze to twórczy umysł boga stworzył świat?
Czy tylko tak palnąłeś bez zastanowienia.


Offline glorianow144

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #52 dnia: 23 Listopad, 2020, 21:07 »
Właśnie odwrotnie.
Ty nie masz wiedzy i świadomości.
Po prostu zostałeś zmanipulowany.

Na jakiej podstawie twierdzisz,ze to twórczy umysł boga stworzył świat?
Czy tylko tak palnąłeś bez zastanowienia.
Bóg Wszechmogący stworzył twórczą myślą wirową formę energii, w której zamieścił słowo-dźwięk, wibracja- nośnik informacji, zamieszczony w wirowej formie energii, stając się rodzajem informacji.
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką."
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Listopad, 2020, 21:31 »
(mtg): Jeśli Bóg byłby możliwy do pojęcia umysłem ludzkim, to czy rzeczywiście byłby Bogiem?  >:D
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2020, 21:40 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Gremczak

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Listopad, 2020, 21:37 »
Bóg Wszechmogący stworzył twórczą myślą wirową formę energii, w której zamieścił słowo-dźwięk, wibracja- nośnik informacji, zamieszczony w wirowej formie energii, stając się rodzajem informacji.

Ale na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Jak na razie to puste słowa bez pokrycia.


Offline Storczyk

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #55 dnia: 24 Listopad, 2020, 07:17 »
Fajny, prosty artykuł na temat energii pozytywnej ( wysokie wibracje) i negatywnej ( niskie)
https://bodyclean.pl/szczesliwe-zycie-wibracje/


Offline Sebastian

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Listopad, 2020, 08:21 »
Teraz jesteś świadomym, że
na razie pytam Ciebie o różne szczegóły

przyszedłeś na forum z rewelacją, że szabat jest konieczny i że szabat służy zdrowiu

nie odpowiedziałeś na pytania innego użytkownika dot. wyższosci soboty nad środą
nie odpowiedziałeś na moje pytanie dot. tego jakie formy _aktywnego_ wypoczynku są dozwolone w sabat

proszę, abyś odpowiedział na te zaległe pytania, bo mam kolejne, a chcę zachować porządek
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline glorianow144

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #57 dnia: 24 Listopad, 2020, 10:48 »

Ale na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Jak na razie to puste słowa bez pokrycia.

Fizyka teoretyczna i czołowi nobliści z fizyki teoretycznej wskazują na duchową przyczynę istnienia świata materialnego, umownie nazwanego. Natomiast G. Szypow zza równań matematyczno-fizycznych zobaczył twórczy umysł Boga.
=====================
na razie pytam Ciebie o różne szczegóły

przyszedłeś na forum z rewelacją, że szabat jest konieczny i że szabat służy zdrowiu

nie odpowiedziałeś na pytania innego użytkownika dot. wyższosci soboty nad środą
nie odpowiedziałeś na moje pytanie dot. tego jakie formy _aktywnego_ wypoczynku są dozwolone w sabat

proszę, abyś odpowiedział na te zaległe pytania, bo mam kolejne, a chcę zachować porządek

Podjąłeś decyzje czynienia destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, będąc świadomym konsekwencji.
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką."
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Offline Blue

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Listopad, 2020, 10:52 »
O nie, destrukcyjne zakłócenia falowe w systemie. Aż strach się bać.

A Armagedon to kiedy będzie?


Offline Sebastian

Odp: Święta, to szabat oraz Pascha
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Listopad, 2020, 11:31 »
Podjąłeś decyzje czynienia destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, będąc świadomym konsekwencji.
nieprawda! Na razie podjąłem decyzję, że chcę drążyć temat przez cały listopad a jak trzeba to jeszcze grudzień, aby dowiedzieć sie co _konkretnie_ user glorianow144 ma mi do zaoferowania.

ja posiadam umysł ścisły, a do tego jestem księgowym i mam takie skrzywienie zawodowe, że lubię nie tylko przeczytać "przepis", ale także dopytać, w jaki sposób przepis _zastosować_;

jeśli reklamujesz starożytne przepisy o sabacie, to ja pytam o wszystkie szczegóły.

jak na razie, nie mogę podjąć żadnej decyzji, bo nie wiem czego konkretnie dotyczy decyzja (na razie nie zostałem przez Ciebie poinformowany o tym _jak_ świętować szabat).

prosiłem, abyś odsączył ze swojego przekazu wszystkie popularnonaukowe ozdobniki i zamiast pisać ogólniki o jakimś wibrującym krętactwie abyś po prostu napisał mi _jak_ wypoczywać _aktywnie_ w szabat

pytanie proste, a odpowiedzi brak. Jestem zdziwiony.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)