Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy  (Przeczytany 1746 razy)

Offline Mahershalalhashbaz

Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« dnia: 16 Listopad, 2020, 13:33 »
Właśnie dostałem list w kopercie bez imienia i nazwiska odbiorcy, tylko z adresem. Mam go przed sobą. Wygląda jak napisany ręcznie, zeskanowany i wydrukowany na drukarce. Do listu był dołączony traktat "Will suffering ever end?"
Więc teraz w taki sposób wyrabiają godzinki. Wysyłanie pocztą spamu na chybił trafił.
Na razie napisałem e-maila do tej osoby z zapytaniem czy to od niej dostałem ten list. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
nihilista


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad, 2020, 13:39 »
Czy w adresie mailowym jest ciąg cyfr 1419?  ???
To chyba błąd... nie powinno być 1914?  >:D


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad, 2020, 13:48 »
Zapytam o to jeśli mi odpisze : )

Tak długo czekałem aż Świadkowie Jehowy spróbują się do mnie odezwać, jest tyle pytań które chciałbym im zadać.
nihilista


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad, 2020, 13:52 »
Zapytam o to jeśli mi odpisze : )

Tak długo czekałem aż Świadkowie Jehowy spróbują się do mnie odezwać, jest tyle pytań które chciałbym im zadać.

 :) Wcale Ci nie zazdroszczę tego otrzymanego listu z kontaktem. Wiadomo... jest tyle pytań, które chciałoby się zadać choć już niekoniecznie słuchać na nie odpowiedzi... ale zabawa może i tak być przednia.  ;)


enterol

  • Gość
Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopad, 2020, 17:32 »
Właśnie dostałem list w kopercie bez imienia i nazwiska odbiorcy, tylko z adresem. Mam go przed sobą. Wygląda jak napisany ręcznie, zeskanowany i wydrukowany na drukarce. Do listu był dołączony traktat "Will suffering ever end?"
Więc teraz w taki sposób wyrabiają godzinki. Wysyłanie pocztą spamu na chybił trafił.
Na razie napisałem e-maila do tej osoby z zapytaniem czy to od niej dostałem ten list. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
Poczcie zarobić dajom


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopad, 2020, 20:07 »
To bardzo ofiarne że robią to jako ochotnicy w niekomercyjnym celu i pomagają ludziom zrozumieć co biblia  odpowiada na takie ważne pytania jak "jak postrzegasz przyszłość?" i "czy cierpienie kiedyś się skończy?" a na znaczki wydają ze swoich. Naprawdę to doceniam.

Norma jak dotąd nie odpisała na mojego maila, ciągle czekam. Pewnie dużo ludzi się do niej odezwało i jest zawalona pisaniem do nich.
nihilista


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopad, 2020, 22:16 »


Norma jak dotąd nie odpisała na mojego maila, ciągle czekam.

Pewno uznała że to błąd w Matrixie że ktoś odpisał, albo że to jakiś parszywy odstępca :)


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopad, 2020, 07:19 »
Piękny list, taki na odpierdol. Ciekawe ile osób łącznie wzięło udział w tej twórczości. Dziwne że traktat, a nie kampanijna strasznica. Ciekawym bardzo czy odpisze...


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Wysyłanie listów bez imienia i nazwiska odbiorcy
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Listopad, 2020, 20:55 »
Odpisała, przyznała się że należy do świadków jehowy (z małej litery napisała imię boga - dziwne), coś o biblijnych obietnicach zakończenia cierpień "gdyż jak wiesz teraz jest pandemia i wielu ludzi cierpi", nie chciało mi się tego starannie czytać, odpisałem że dziękuję za poświęcony czas ale uważam każdą religię za oszustwo, podpisałem się ładnie (nieswoim ale polskim) imieniem i nazwiskiem i czekam na rozwój wydarzeń.
nihilista