Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenia Listopad 2020  (Przeczytany 1485 razy)

Offline Technolog

Ogłoszenia Listopad 2020
« dnia: 04 Listopad, 2020, 19:28 »
Pojawiło się S-147 na Listopad po angielsku, źródło avoidjw.org (może Blue poratuje po polsku):
W skrócie:
- zgromadzenia specjalne online - starsi roześlą link do JwStream do obejrzenia po studium Strażnicy które przypada w tygodniu zgromadzenia danego zboru
- starsi uzgodnią zorganizowanie spotkania online dla głosicieli w mniejszych grupach w następnym tygodniu, żeby podzielili się tym co ciekawego zauważyli w treści zgromadzenia.
- jeśli ktoś nie będzie miał dostępu do JwStream program będzie nadawany przez Zoom po zebraniu
- ostrzeżenia przed klikaniem w maile wyglądające na przesłane z jwpub a mające na celu wyłudzenie loginów i haseł do jw.org
- 130000 braci zachorowało, 5000 zmarło, zakrywać nos i usta, siedzieć w domu jak nie ma potrzeby wychodzić i słuchać ostrzeżeń rządowych.

A to chyba najciekawsze:
- będzie około 3 miesięczne opóźnienie w wydaniu kolejnych czasopism do rozpowszechniania Strażnica nr 2 i nr 3 oraz Przebudźcie się, należy rozpowszechniać podstawowe narzędzia do nauczania
 (tak, wiem, zaraz się rozpiszecie, że pokarm na czas słuszny nie dojechał na czas słuszny :) )
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2020, 19:33 wysłana przez Technolog »


Offline Janna

Odp: Ogłoszenia Listopad 2020
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad, 2020, 21:00 »
No to będzie się działo, odkąd sięgam pamięcią "pokarm na papierze" nigdy nie miał żadnych opóźnień, przecież Jehowa zawsze umiał zadbać o swój lud a tu nagle takie nowiny??? Dzięki za info
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 229
  • Polubień: 549
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Ogłoszenia Listopad 2020
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad, 2020, 21:27 »
Ten list jest odczytywany w tym tygodniu w zborach w Polsce również.


Offline Janna

Odp: Ogłoszenia Listopad 2020
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad, 2020, 22:04 »
Wszystko się sprawdziło co do joty, aż mi się chciało śmiać, że "odstępcy" mają pokarm na czas słuszny o wiele szybciej niż zwykłe owce. Najbardziej jednak zdziwił mnie fakt, że żaden świadek z tych, których widziałam na Zoomie nawet się nie skrzywił na wieść, iż czasopisma papierowe będą opóźnione o 3 miesiące. Przykro to mówić bo może i brak w tym klasy, ale betonowym świadkom ciało kierownicze oddałoby mocz na twarz a ci by powiedzieli, że deszcz pada.....
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Aliki

Odp: Ogłoszenia Listopad 2020
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad, 2020, 23:23 »
Kim na YouTube czytała też list do starszych, gdzie wyszczególniono kolejne publikacje do zniszczenia. Czy ktoś ma do tego dostęp?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Ogłoszenia Listopad 2020
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad, 2020, 10:10 »
Jakiś nowy? Taki list pojawił się dość dawno, jest gdzieś na forum. Chyba, że chodzi o jakąś zaktualizowaną wersję.

Edit: O, tutaj jest wersja z 2018 roku: https://sjwp.pl/informacje-prosto-z-kanalu/literatura-do-zniszczenia/

A tutaj wersja z 2012 roku: https://wtsarchive.com/letter/s-60-p_lista-publikacji-zatwierdzonych-do-zniszczenia
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2020, 10:18 wysłana przez mav »