Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020  (Przeczytany 2178 razy)

Offline Technolog

Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« dnia: 30 Październik, 2020, 12:34 »
Wg listu wysłanego do zborów w Zimbabwe (dostępnego na avoidjw.org) zgromadzenia regionalne w 2021 odbędą się w takiej samej formie online jak w 2020. W obecnym tyg po zebraniu w weekend ma być odczytany list w tej sprawie. Nie wiem czy w Polsce również będzie czytany.

Edycja:
Z możliwością, że jeśli będą zezwolenia na zgromadzanie się to program może być odtwarzany na Salach Królestwa albo Zgromadzeń.
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2020, 13:24 wysłana przez Technolog »


Offline Blue

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik, 2020, 12:48 »
Oj oj oj. Tak mi przykro.

Znowu nie będzie okazji, żeby wydusić kasę z owieczek.


Offline Takajaja

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Październik, 2020, 12:54 »
No bidne owieczki, bo znow siostrzyczki nowych kiecek i butów nie bedą mialy okazji pokazać.
Młodziez szukająca drugiej polowy nie bedzie miala gdzie i na kim oka zawiesić itp. 🙄 cięzkie czasy!


Offline zenobia

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Październik, 2020, 13:06 »
Na zebraniu w tyg.był jakis komunikat , by grupowi pozbierali od braci maile.
Ma to miec zwiazek ze zgromadzeniem
Bardzo pokrętnie to argumentował , wie ktoś po co im jeszcze to?
Pomijam fakt , ze ci biedni starsi ludzie nie mają pojęcia o co im chodzi


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 229
  • Polubień: 549
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Październik, 2020, 13:15 »

Znowu nie będzie okazji, żeby wydusić kasę z owieczek.

Chyba sobie i tak poradzą z kasą. Słyszałem od kilku osób z różnych zborów, że wpływy są większe w pandemii niż przed pandemią. Nie wiem jak w innych zborach. Może ktoś wie?
Myślę sobie, że pokrętnie wytłumaczą owieczkom, że skoro nie muszą płacić za dojazd na zgromadzenie, za nocleg w hotelu to można te pieniądze spożytkować dla dobra Króla i Jego królestwa i wrzucić do skrzynki. Ot taki argument i już płynie strumień $$$$ do sakiewki...


Offline Technolog

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik, 2020, 13:20 »
Na zebraniu w tyg.był jakis komunikat , by grupowi pozbierali od braci maile.
Ma to miec zwiazek ze zgromadzeniem

U mnie nie było.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik, 2020, 14:02 »
No bidne owieczki, bo znow siostrzyczki nowych kiecek i butów nie bedą mialy okazji pokazać.
Młodziez szukająca drugiej polowy nie bedzie miala gdzie i na kim oka zawiesić itp. 🙄 cięzkie czasy!

Co to będzie, co to będzie, jak jedna z drugim zawiesi wzrok na jakimś fajnym sąsiedzie lub sąsiadce.  :o


Offline Sebastian

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Październik, 2020, 14:18 »
jestem nieco zdziwiony, że już teraz piszą listy dotyczące 2021

owszem, wiadomo, że epidemia będzie trwać i nie ma szans na normalne zgromadzenia 2021
(a zatem nie warto np. robić odpłatnych rezerwacji obiektu sportowego)

ale przecież w interesie organizacji leży przedstawiać obecną sytuację jako "chwilową", itd.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Październik, 2020, 14:29 »
Ja odnosiłem zawsze wrażenie, że w interesie organizacji było jednak przedstawianie sytuacji jako takiej, że jest coraz gorzej a będzie jeszcze gorzej a ewentualna nadzieja z nikąd pochodzi ... ewentualna poprawa sytuacji to znak nagłego pogorszenia czychającego jak bóle na niewiastę brzemienną ... tak do Armagedonu


Offline Sebastian

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Październik, 2020, 15:26 »
kolejny raz odnoszę wrażenie że aktualne CK zachowuje sie NIE jak członkowie zarządu ale jak likwidatorzy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Październik, 2020, 15:32 »
kolejny raz odnoszę wrażenie że aktualne CK zachowuje sie NIE jak członkowie zarządu ale jak likwidatorzy

Ten syndyk na upadłości masy może masę zarobić... kto wie jaki feniks uniesie się znad popiołów.


Offline Takajaja

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Październik, 2020, 15:42 »
Co to będzie, co to będzie, jak jedna z drugim zawiesi wzrok na jakimś fajnym sąsiedzie lub sąsiadce.  :o

Jak to, co bedzie? Wielkie love i Wielkie odstępstwo😂 i zgrzytanie zębami przed starszymi i rodzicami.


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Październik, 2020, 17:57 »
Nie wiem o co chodzi, ale weszłem na stronę avoidjw.org i bez problemu pobrałem książkę "Paście" po polsku i po czsku.


Offline Technolog

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Październik, 2020, 18:01 »
Nie wiem o co chodzi, ale weszłem na stronę avoidjw.org i bez problemu pobrałem książkę "Paście" po polsku i po czsku.
No i?


Offline janeczek

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Listopad, 2020, 11:37 »
Tak całkiem nie odpusicili jeżeli warunki lokalne pozwolą to na salach zgromadzeni można puszczać lub salach,żyją w stanach a tam jest ostro z cowid mam tam rodzinę w usa nie umierają jednostki ale rodziny,opieka zdrowotna nawet ta nasza ułomna nie istnieje,Tramp rozmątował to co Obama zrobił w opiece zdrowotnej pytałem jak tam jest to dostałem odpowiedzi, jak nie masz kasy to masz prawo konstytucyjne zdechnąć bo państwo ci nie pomoże
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się