Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Specjalna kampania w listopadzie 2020  (Przeczytany 3669 razy)

Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Specjalna kampania w listopadzie 2020
« dnia: 13 Październik, 2020, 23:12 »
W Listopadzie na całym świecie Świadkowie Jehowy rozpoczynają specjalną kampanie.



W Polsce Świadkowie Jehowy będą wysyłali listy (tradycyjne lub elektroniczne) do wszystkich firm i instytucji.
Wiem, że obecnie SJ już gromadzą bazę firm i wkrótce zaczną spamować. ;)

Pomyślałem, że fajnie było było zorganizować naszą akcję informacji o Świadkach Jehowy w Listopadzie
Jest co prawda mało czasu ale z Waszą pomocą może się uda.


Akcja mogła by polegać na:

1) Stworzenie nowej strony informacyjnej www specjalnie pod kampanie.
2) Przygotowanie plakatów oraz banerów do akcji informacyjnej w internecie jak również tradycyjnej.
3) Nagłośnienie medialne tematu. Przygotowanie artykułów informacyjnych i rozesłanie ich po redakcjach. Wykupienie reklam sponsorowanych na fb. Inne metody promocji.


Aby to się udało potrzebujemy:

1) Osób do stworzenia strony internetowej.
2) Osób do redakcji tekstu oraz korekty.
3) Osób które pomogą nagłośnić akcję.

Co sądzicie o tym pomyśle?
Kto z Was chciałby włączyć się do akcji?

Czasu jest bardzo mało, więc jeżeli mamy rozpocząć pracę do końca tygodnia musimy mieć komplet osób :)

Piszcie w komentarzach lub na priv (gwarantuje pełną anonimowość)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik, 2020, 02:21 »
Na kampanię świadków nikt nie zwróci uwagi, a zwłaszcza w instytucjach, mejl pójdzie w spam razem z reklamami środków na erekcję.

Już lepiej by zrobili wysyłając ręcznie sporządzone listy, bo ludzie nie dostają słowa pisanego pocztą od kilku lat i z pewnością byłoby to dla wielu niecodzienne, nostalgiczne wydarzenie.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 02:23 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Takajaja

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik, 2020, 09:40 »
Moim zdaniem to by sie przydała porzadna strona internetowa. Skupiająca wszystkie akcje ex-sj.
W nowym stylu i na czasie. Nowe zdjecia, nowa grafika.

Ostatnio powstala ulotka "o dzieciach Sj", ale nie ma w niej linku (źrodla) gdzie czytelnik moglby przeczytac cos wiecej.itp.

Tak samo przy tej i innych akcjach....

Jest pare stron, ktore albo juz nie działają przy kliknieciu linkow, albo są stare (nic sie na nich nie dzieje, nikt nic nie umieszcza, stara czcionka, grafika itp).

Sukces osiagniemy gdy bedziemy miec profesjonalną strone glowną! I tylko wtedy ludzie beda brac nas powaznie.

Niestety, wiem tez ze takie przedsiewziecie wiaże sie z czasem i kosztami, ktore ktos musi poświecic zeby nad taka strona czuwać itp.

Ale to tylko moje skromne zdanie... ☹
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 09:56 wysłana przez Takajaja »


Offline Światus

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik, 2020, 11:48 »
Uważam, że im więcej info o ŚJ tym lepiej.
Jednak tworzenie strony specjalnie "pod kampanię" mija się z celem.
Tak, jak napisała Takajaja, przydałaby się porządna strona. Z historią ŚJ, artykułami, głupimi cytatami z publikacji, przydatnymi linkami, ewentualnie listami.
Przypomnę, że istnieje już strona "Przerywamy milczenie", ciesząca się... zainteresowaniem.
Zamiast się spieszyć, lepiej coś zrobić dobrze. I potem to utrzymać...
Mogę pomóc w korekcie tekstów.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


BetMen

  • Gość
Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik, 2020, 12:27 »
Od jakiegoś czasu zajmuje się marketingiem internetowym, więc mogę pomóc w rozpropagowaniu takiej strony, jeśli powstanie...
Można by też pomyśleć nad założenie zbiórki funduszy na serwisie typu Zrzutka.pl i w ten sposób pozyskać środki na stworzenie strony i jej utrzymanie, a później tylko rozwijać!
Myślę, że społeczeństwo "zasponsorowałoby" taką inicjatywę ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 13:20 wysłana przez BetMen »


Offline NNN

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik, 2020, 15:03 »
Właśnie jedna z inicjatyw umiera w tej chwili, i nikt tym projektem się nie interesuje.    JWORG.XYZ
Jeśli ktoś uważałby, że to jest dobry pomysł, z przyszłością, lub prawdopodobnie nie może tej strony otworzyć, by się z orientować o co chodzi, proszę do mnie na priv. Z kontaktuję z autorem.
 
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 15:06 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Październik, 2020, 16:25 »
Ja stawiam na stronę przerywamymilczenie.

Można na tej stronie umieszczać kolejne artykuły.

Kwestia ustaleń.

Jeśli chodzi o fundusze, to one są a brakuje pracy i regularnego zaangażowania - co dało by efekty.



Offline Drengr

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik, 2020, 17:58 »
A co jeśli w odpowiedzi na taki e-mail głosiciel dostanie link do tego forum lub do materiałów z Australii?  ;D


Offline Reskator

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik, 2020, 18:11 »
Jakie jest przesłanie tej specjalnej kampanii,nikt nie pisze o tym ?
Dla wielu widzę ta kampania działa jak płachta na byka-nie wiedząc nawet o czym ona jest.
Może ktoś napisze o tej kampanii co w niej jest że zaraz trzeba tworzyć przeciwne strony internetowe.
Zastrzegam nie jestem adwokatem >:D śj



« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 18:13 wysłana przez Reskator »


Offline Technolog

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Październik, 2020, 18:26 »
Jakie jest przesłanie tej specjalnej kampanii,nikt nie pisze o tym ?

Cytuję z wzoru/szablonu listu:
Cytuj
w kampanii mającej na celu dostarczenie specjalnego numeru Strażnicy do wszystkich urzędników państwowych, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym.

Znaleziono grupę docelową, do której można (chyba) legalnie pozyskać adresy i wysyłać hurtem listy i Strażnicę, bez zapytania o pozwolenie. Wzrosną godziny i rozpowszechnienia w statystykach. To będzie mega wysoki szczyt na wykresie, w porównaniu do ostatnich kilku miesięcy.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 18:28 wysłana przez Technolog »


Offline Takajaja

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Październik, 2020, 18:28 »
Jakie jest przesłanie tej specjalnej kampanii,nikt nie pisze o tym ?
Dla wielu widzę ta kampania działa jak płachta na byka-nie wiedząc nawet o czym ona jest.
Może ktoś napisze o tej kampanii co w niej jest że zaraz trzeba tworzyć przeciwne strony internetowe.
Zastrzegam nie jestem adwokatem >:D śj

Reskator o jaką kampanie ci chodzi?
Jesli o tą co wymyślili SJ, to nie jest ten wątek.
Jeśli chodzi ci o akcje, ktorą zaproponował Kleryk to poczekaj chwilke. Jest "rzucone haslo" teraz wyłonił sie pomysł zeby zacząć od odświezenia "starej strony". Burza mozgow trwa!

Poza tym są potrzebni ludzie do roboty!


Offline Reskator

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Październik, 2020, 19:03 »
Reskator o jaką kampanie ci chodzi?
Chodzi mi o "specjalną kampanię w listopadzie 2020"-śj w której wątku ja i Ty teraz właśnie piszemy.























« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 19:04 wysłana przez Reskator »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Październik, 2020, 20:10 »
Sukces osiagniemy gdy bedziemy miec profesjonalną strone glowną! I tylko wtedy ludzie beda brac nas powaznie.

Niestety, wiem tez ze takie przedsiewziecie wiaże sie z czasem i kosztami, ktore ktos musi poświecic zeby nad taka strona czuwać itp.

A teraz zdefiniuj słowo 'sukces'. Tylko bardziej państwowo, ponieważ prywatnie już czytaliśmy.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Październik, 2020, 22:30 »
Dziękuje wszystkim za wzięcie udział w dyskusji.
Pojawiło się kilka ciekawych pomysłów wartych rozważenia.

Jeśli chodzi o nową stronę to uważam, że jest to sprawa priorytetowa. Obecne strony takie jak przerywamymilczenie są bardzo dobre, ale chodzi mi o stworzenie strony bardziej informacyjnej, której celem będzie krótka i rzeczowa treść skierowana zarówno do Świadków Jehowy jak i osób postronnych.
Strona ma być merytoryczna, czytelna i nowoczesna. Tylko konkrety, krótko i na temat sprawdzone informację. (no może tez troszeczkę emocji ale merytorycznych emocji ;))
Dzisiaj ludzie są zbyt leniwi na czytanie. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego Org. Nowa strona musi być przynajmniej na tym samym poziomie czytelności.

Mam tez dobrą wiadomość. Jest już firma która pomoże w stworzeniu technicznym strony. :)

Potrzebujemy jednak do niej treści, dlatego poszukuje osób które pomogą w redakcji tekstu oraz w korekcie.

Potrzebna jest treść do następujących tematów:

1) Ostracyzm, czyli traktowanie wykluczonych. Czy Świadkowie Jehowy rozbijają rodziny?
2) Krew. Czy Świadek Jehowy poda dziecku krew aby ratować mu życie?
3) Pedofilia. Bezduszne procedury. O Australii
4) Ciągle zmieniające się wierzenia z historii Świadków Jehowy. Piramida, przeszczepy, pokolenie itp

Krótko, zwięźle, bardzo czytelnie i na temat. Mogą być podpięte linki do filmów z YT, do innych stron gdzie jest więcej informacji.
Jeśli ktoś chciałby się zając konkretnym tematem piszczcie.

Jeśli macie taką możliwość to poruszcie temat wśród znanych wam EX-ów (również w grupach fb) może znacie osoby, które zaangażują się w akcję.
Do końca tygodnia, czekam na chętne osoby i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.

« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2020, 22:56 wysłana przez Kleryk »
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Trinity

Odp: Specjalna kampania w listopadzie 2020
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Październik, 2020, 13:14 »
przyszła mi na myśl działalność naszego
nieocenionego Roszady  Tusi choć on się z forum
wypisał. ale jest w sieci. uważam że są bardzo profesjonalni.
no i reklamy mogłyby być jak w tamtym forum. byleby nie rzygać tęczą.