Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020  (Przeczytany 13813 razy)

Offline Asia1984

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #90 dnia: 10 Grudzień, 2020, 01:30 »
a propo godzinek: stojaki są podczas pandemii nieobowiązkowe czy całkowicie zabronione?

Bo jak nie są zabronione to można przecież postawić stojak na odludziu ale blisko zagrody u jakiegoś bacy: aby chętne owieczki mogły posłuchać :) stojak na odludziu więc ludzie nie przychodzą, wirusów nie roznoszą,

praktyki religijne nawet podczas pandemii i nawet w czerwonej strefie i nawet podczas głębokiem lockdownu są dozwolone, limit "7m2 na osobę" zachowany, więc spoko...

i można stać sobie 1h dziennie trzymając wartę jak przy grobie nieznanego żołnierza :)

z tych 30h to się nawet uzbiera quantum dla promocyjnego przedpamiątkowego pioniera :)

co więcej: może nawet napisanoby o mnie w strażnicy, podając jako wzór do naśladowania
 
wspomnianoby że strażnica zalecała, że (cyt.) "powinniśmy być gotowi usłuchać każdego polecenia, nawet jeśli z naszego lub ze strategicznego pkt widzenia byłoby ono nierozsądne", a później wspomnianoby że brat Sebastian usłuchał nierozsądnego polecenia, stał jak palant na trzydziestostopniowym mrozie i odmrażał sobie pęcherz moczowy; obok pola na którym brat Sebastian udawał śniegowego bałwanka przejeżdżał autobus, którym jechały dwie nastolatki ze świata i dziwiły się temu, jedna zapytała retorycznie „skąd się biorą takie palanty?!” a druga odpowiedziała „nie wiesz?! Czytają stronę internetową jw.org”; rozmowę tę usłyszała emerytka siedząca kilka siedzeń dalej, wpisała adres strony na swoim komputerze, zaczęła czytać tę stronę i poznała prawdę, albowiem była w głębokiej depresji po śmierci współmałżonka który zmarł na koronawirusa”; a zatem, sumując, brat Sebastian (który stał jak palant, odmrażał sobie pęcherz i przypominał śniegowego bałwanka) stosując sie do „nierozsądnego polecenia” przyczynił się do uratowania kolejnej owieczki. Amen.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) normalnie umarlam ze smiechu. Sebastian Ty powinienes kabaret zalozyc


Offline Janna

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #91 dnia: 10 Grudzień, 2020, 08:46 »
Świadek w pracy męża bardzo przeżywał fakt, że ponoć Poczta Polska nie może się nadziękować świadkom za ich kampanię, bo dzięki niej zarobiła mnóstwo kasy. Ponoć z tej wdzięczności PP wypuściła okolicznościowy znaczek z jakąś strażnicową okładką - no cóż, chociaż jakaś korzyść z tej całej farsy  :))
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #92 dnia: 01 Luty, 2021, 11:28 »
Cały czas kontunuuję korespondencję mailową z panią która mi przysłała list. W tej chwili korespondencja jest na etapie że ja ją przekonuję że religie to fałsz i ściema nastawiona na zbieranie pieniędzy od omamionych czcicieli a ona mi wkleja strażnicowe wywody popierające wpłacanie na religię. Poza standardowymi dwoma wersetami o radości z dawania i bogu miłującym dawcę ochoczego użyła też cytatu z biednej Anny Frank. Nie spodziewałem się że będą potrafili aż tak nisko upaść - używać słów ofiary Holocaustu której w imię totalitarnej ideologii zabrano kompletnie wszystko aby zachęcać ludzi do wspierania totalitarnej sekty... 
nihilista


Offline Siedemtwarzy

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Luty, 2021, 12:48 »
Mahershalalhashbaz, piękne świadectwo jest Tobie wydawane. Pewnie na zbiórce jest omawiany Twój przykład i grupa kilkunastu osób układa co mają Ci odpowiedzieć. Jeśli kiedyś miałbyś okazję lub życzenie opublikować ta wymianę poglądów z przyjemnością zabrałbym się za lekturę. Pozdrawiam


Offline Takajaja

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #94 dnia: 01 Luty, 2021, 14:11 »
Jeśli kiedyś miałbyś okazję lub życzenie opublikować ta wymianę poglądów z przyjemnością zabrałbym się za lekturę. Pozdrawiam

Też bym chętnie poczytała co tam upocili wspólnie


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #95 dnia: 01 Luty, 2021, 21:17 »
Wrzucę tu te maile jak już skończymy ze soba pisać i przetłumaczę jej i swoją twórczość. Napisała do mnie wczoraj, ja do niej dzisiaj i poczekam tydzień na odpowiedź bo zazwyczaj tyle jej schodzi na odpisanie.
nihilista


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2164
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Luty, 2021, 20:41 »
Zazdraszczam.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #97 dnia: 02 Luty, 2021, 22:12 »
Świadek w pracy męża bardzo przeżywał fakt, że ponoć Poczta Polska nie może się nadziękować świadkom za ich kampanię, bo dzięki niej zarobiła mnóstwo kasy. Ponoć z tej wdzięczności PP wypuściła okolicznościowy znaczek z jakąś strażnicową okładką - no cóż, chociaż jakaś korzyść z tej całej farsy  :))

Chciałbym ten "wdzięcznościowy znaczek PP" zobaczyć  >:D
To chyba jakieś życzenie tego Świadka. PP nie wydała w 2020r. żadnego znaczka z wdzięczności dla ŚJ i Strażnicy. Poczta ma taką usług "mój znaczek" gdzie można za kaskę zamówić sobie znaczek. Z wdzięczności za wpłaconą kasę PP wykona wtedy znaczek dla ŚJ, podobnie jak pani w cukierni z wdzięczności za wpłaconą jej kaskę podaruje nam pączką, wuzetkę czy nawet napoleonkę.  ;) 


Offline Sebastian

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #98 dnia: 03 Luty, 2021, 07:35 »
Świadek w pracy męża bardzo przeżywał fakt, że ponoć Poczta Polska nie może się nadziękować świadkom za ich kampanię, bo dzięki niej zarobiła mnóstwo kasy. Ponoć z tej wdzięczności PP wypuściła okolicznościowy znaczek z jakąś strażnicową okładką - no cóż, chociaż jakaś korzyść z tej całej farsy  :))
wątpię, aby takie drobinki jak kilkaset tysięcy listów mogły robić wrażenie na takim kolosie jak Poczta Polska SA, która o wiele większą kasę trzepie np. na roznoszeniu listów w których ZUS powiadamia każdego z milionów polskich emerytur o ile wzrosła mu emerytura.

Wątpię aby cała społeczność świadków Jehowy w Polsce wykupiła chociaż 1% tych usług, za które płaci ZUS, nie wspominając o organach podatkowych i o sądach powszechnych.

Poza tym, decyzje o wydaniu poszczególnych znaczków (niezależnie od tego jak śmiesznie to zabrzmi) są decyzjami niemalże politycznymi, o czym świadczy chociażby to, że Poczta Polska od kilku lat NIE wydaje znaczków okolicznościowych z okazji finałów WOŚP (wcześniej takie znaczki wydawała) i to tylko dlatego że jakiejś tam _małej_części_ środowiska pisowskiego WOŚP się nie spodobał.

Pomijając mało prawdopodobny przypadek, w którym (z jakiegoś tylko sobie i kotu znanego pokręconego powodu ;) ) Jarosław NieWielki "zdecydowałby zdecydować" o wydaniu takiego znaczka (bo "kto Jarkowi zabroni?!"), nie widzę opcji, aby Poczta Polska wydała taki okolicznościowy znaczek.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #99 dnia: 03 Luty, 2021, 09:07 »
 :) Podaję jako ciekawostkę - prawdziwy powód niewydania znaczka ze Strażnicą.  ;)


Offline Sebastian

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #100 dnia: 04 Luty, 2021, 20:41 »
DPT, czy twórczość na znaczku pocztowym jest w pełni dowolna czy ktoś to zatwierdza?

Załóżmy że ktoś zrobiłby ("na znaczku") zestawienie dat "nieszczęścia dla całej ludzkości"

06-08-1945 zrzucenie bomby na Hiroszimę
10-04-2010 Jarosław Kaczyński NIE zginął w Smoleńsku

taki znaczek też poczta wydrukuje, czy jednak powie że nie można?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #101 dnia: 04 Luty, 2021, 21:11 »
Sebastianie, znaczek, który wrzuciłem powyżej jest wynikiem mojego zalogowania się na stronie PP i około 5 minutek mojej pracy. Nie składałem zamówienia. Natomiast jest tam dostępny regulamin i cennik.

https://www.poczta-polska.pl/sklep/mojznaczek/

Być może regulamin wyklucza wykonanie znaczków zawierających jakieś "niedozwolone" treści.
Na stronie można, jednakowoż sprawdzić, że Poczta Polska nie wydała żadnego znaczka z wdzięczności dla Strażnicy, która rzekomo swoją "gigantyczną listopadową kampanią" utrzymała PP przy życiu  ;)


Offline Takajaja

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #102 dnia: 04 Luty, 2021, 21:35 »
:) Podaję jako ciekawostkę - prawdziwy powód niewydania znaczka ze Strażnicą.  ;)

Szczerze powiedziawszy....nawet ładnie wyszłeś na tym znaczku😂👍 No moze Miss Polonia z ciebie nie jest, ale głowe na karku masz, jak widać


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #103 dnia: 04 Luty, 2021, 22:03 »
Szczerze powiedziawszy....nawet ładnie wyszłeś na tym znaczku😂👍 No moze Miss Polonia z ciebie nie jest, ale głowe na karku masz, jak widać

To moje stare zdjęcie. Teraz jestem o jedenaście lat ładniejszy.  8-) ... i mam implanty.  ;)


Offline Takajaja

Odp: Listopadowa Kampania z Strażnicą nr 2 2020
« Odpowiedź #104 dnia: 04 Luty, 2021, 22:35 »
To moje stare zdjęcie. Teraz jestem o jedenaście lat ładniejszy.  8-) ... i mam implanty.  ;)

Implanty powiadasz?🤔 a czego? Zębów, pośladkow? Piersi nie podejrzewam...😉