Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.  (Przeczytany 6191 razy)

Offline Matylda

Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Luty, 2021, 18:47 »
Też poszłam w którymś momencie do prawników, jak się miarka okrucieństwa ze strony moich jehowickich krewnych przebrała.
Usłyszałam mniej więcej to samo co podkreślił Technolog. Najcięższe i uzasadnione zarzuty się przedawniły. Pozostałe nie znajdowały uzasadnienia do wystąpienia do sądu bo dotyczyły wiary,sumienia i przekonań.
Ot co.
Szkoda na tych skurwysynów prądu.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Luty, 2021, 19:32 »
Nikogo do miłości się zmusić nie da. Nawet gdyby sąd zmusił, to czy zależałoby nam na ich miłości? Przecież oni potrafią kochać tylko na gapę, tffuu... znaczy miłością Agapę. W pewnym sensie ostracyzm jest błogosławieństwem dla odstępców. Tymi, którzy nas odrzucają chyba nie warto się przejmować. Po co na siłę szukać więzi z ludźmi, którzy nie mają do nas ludzkich uczuć.


Offline Matylda

Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Luty, 2021, 19:45 »
Nikogo do miłości się zmusić nie da. Nawet gdyby sąd zmusił, to czy zależałoby nam na ich miłości? Przecież oni potrafią kochać tylko na gapę, tffuu... znaczy miłością Agapę. W pewnym sensie ostracyzm jest błogosławieństwem dla odstępców. Tymi, którzy nas odrzucają chyba nie warto się przejmować. Po co na siłę szukać więzi z ludźmi, którzy nie mają do nas ludzkich uczuć.
Święte słowa DPT, święte słowa.
Tylko że mnie osobiście zajęło to ładnych parę lat zanim to zrozumiałam. Wcześniej bardzo cierpiałam i bardzo się miotałam.
Teraz gdyby jakimś cudem ktoś z mojej rodziny opuścił sekte i przyszedł do mnie to powiedziała bym:życzę ci szczęścia i odwróciła bym się na pięcie.
Po tylu latach nic mnie już z nimi nie łączy. I to jest nieodwracalne.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Luty, 2021, 20:24 »
Święte słowa DPT, święte słowa.
Tylko że mnie osobiście zajęło to ładnych parę lat zanim to zrozumiałam. Wcześniej bardzo cierpiałam i bardzo się miotałam.
Teraz gdyby jakimś cudem ktoś z mojej rodziny opuścił sekte i przyszedł do mnie to powiedziała bym:życzę ci szczęścia i odwróciła bym się na pięcie.
Po tylu latach nic mnie już z nimi nie łączy. I to jest nieodwracalne.

Teraz tak mówisz Matyldo. Do końca chyba sama nie wiesz co byś zrobiła gdyby ktoś z twojej rodziny zapukał do Ciebie jako odstępca. Jego nastawienie byłoby inne niż z czasów pracy w węźle betoniarskim a i Ty patrzyłabyś na niego inaczej niż wcześniej. Tak czy siak, życzę sytuacji gdy przedstawiciele Twojej rodziny przychodzą do Ciebie jako wybudzeni.


Offline Matylda

Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Luty, 2021, 20:42 »
Tak czy siak, życzę sytuacji gdy przedstawiciele Twojej rodziny przychodzą do Ciebie jako wybudzeni.
☺️☺️ dobry z ciebie człowiek. Wyrozumiały. Nie taki pieniacz jak ja.
Ja im też życzę żeby się ocknęli ale tylko tyle.




Offline Takajaja

Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Luty, 2021, 22:00 »
W pewnym sensie ostracyzm jest błogosławieństwem dla odstępców. Tymi, którzy nas odrzucają chyba nie warto się przejmować. Po co na siłę szukać więzi z ludźmi, którzy nie mają do nas ludzkich uczuć.

Jeśli chodzi o tych pseudo przyjacioł, to masz racje DPT 😊.
Ja odeszłam, napisałam liscik pozegnalny i......cisza.
Wreszcie cisza....ulga.... Nikt z tych "przyjaciol" nie pisze, nie dzwoni. Nie musze odpowiadac im na glupie pytania. Nie musze się męczyc zeby wymiksowac sie z zaproszenia.
Wreszcie mam jasną, klarowną sytuacje.....kto przyjaciel, a kto fanatyk. Tak, wiec....nie oddzywają sie? To ich strata 😊, a moj zysk. Czyli blogosławieństwo!

Gorzej jednak jest z Ostracyzmem jesli chodzi o rodzine. Bo to cholernie boli napewno!! I tu raczej blogosławieństwa nie ma po zadnej ze stron.☹☹. To zawsze bedzie boleć! Byc odrzuconym przez matke, ojca, dzieci...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty, 2021, 22:30 »
Boli obdzieranie ze złudzeń. Każdy sam musi sobie odpowiedzieć czy lepsze jest długie czy krótkie obdzieranie.


Offline Estera

Odp: Belgia - GANDAWA. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Marzec, 2021, 16:42 »
   Informacja dla zainteresowanych GANDAWĄ w Belgii.
   Klenczon czuwa :D
   https://sjwp.pl/index.php?topic=10694.msg232225#msg232225

   Strażnica dostała karę grzywny 12 000 euro za podżeganie do dyskryminacji, nienawiści lub przemocy,
   wobec byłych członków społeczności świadków Jehowy.
   Moim zdaniem, świetna robota sądu.
   Brawo.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline klenczon

Odp: Belgia - GANDAWA. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Marzec, 2021, 16:54 »
   Informacja dla zainteresowanych GANDAWĄ w Belgii.
   Klenczon czuwa :D
   https://sjwp.pl/index.php?topic=10694.msg232225#msg232225

   Strażnica dostała karę grzywny 12 000 euro za podżeganie do dyskryminacji, nienawiści lub przemocy,
   wobec byłych członków społeczności świadków Jehowy.
   Moim zdaniem, świetna robota sądu.
   Brawo.

To historyczna chwila,  wyrok sądowy za przemoc wobec byłych członków ŚJ czyli wykluczonych. Ciśnienie na pewno im się podniosło :)

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline Estera

Odp: Belgia - GANDAWA. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Marzec, 2021, 17:04 »
To historyczna chwila,  wyrok sądowy za przemoc wobec byłych członków ŚJ czyli wykluczonych.
Ciśnienie na pewno im się podniosło :)
   Tak, to jest napewno historyczna chwila.
   Są już odszkodowania dla ofiar pedofilii, a teraz doszły odszkodowania dla ofiar ich nienawiści i przemocowej polityki wobec tych co odchodzą.
   Praktycznie rzecz ujmując, każdy wykluczony członek, były śj czy odchodzący sam, mógłby składać pozew do sądu.
   Albo najlepiej zredagować ... pozew zbiorowy ... przez takie ofiary.
   W każdym kraju, gdzie się tego przestępstwa strażnica dopuściła.
   Tam już napewno dla prawników strażnicy mózgi parują.
   Z wysiłku nad myśleniem  :'( :'(
   Jak by się tego wywinąć !!!!!
   By zachować kasę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Marzec, 2021, 18:21 »
Co to jest 12 000 euro dla takiej korporacji ?Jak ukłucie komara.Coś zabrzęczało.Oby jak najdłużej swędziało.Wyrok-dla nich najważniejsze jest prawo "boskie",które ,podobno,każe gardzić takimi jak MY.Jeśli u nich miłość do boga wiąże się nienawiścią do ludzi to nawet rozumu tam nie ma.


Offline Technolog

Odp: Belgia. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Marzec, 2021, 20:09 »
Kwota nie ma znaczenia jak to, że wyrok został wydany w europejskim sądzie (tak myślę, że dobrze, że nie na jakimś zadupiu świata (przepraszam zadupia)). Teraz tylko odwołanie, poddtrzymanie wyroku i JWBrodcasting, że organizacja jest cacy, ona niczego nie nakazuje, tylko Biblia, a te podłe odstępce znowu się czepiają i musimy słuchać bardziej Boga niż ludzi.
Szybka zmiana książki Paście na październik 2021, że utrzymywanie kontaktu z wykluczonym jest odłączeniem się, a nie wykluczeniem i cyk, karawana jedzie dalej.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec, 2021, 20:10 wysłana przez Technolog »


Offline Estera

Odp: Belgia - GANDAWA. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Marzec, 2021, 22:27 »
Co to jest 12 000 euro dla takiej korporacji ?Jak ukłucie komara.Coś zabrzęczało.Oby jak najdłużej swędziało.
Wyrok-dla nich najważniejsze jest prawo "boskie",które ,podobno, każe gardzić takimi jak MY.
Jeśli u nich miłość do boga wiąże się nienawiścią do ludzi to nawet rozumu tam nie ma.
   Może i masz rację, tak twierdząc.
   Ale przychylam się do opinii Technologa.
   Ważne jest, że to wyrok sądu europejskiego i następna poważna krecha na tej rzekomo "kryształowej" twarzy strażnicy, choć myślę, że i tak niewiele jej zostało.
   Czego dowodem jest coraz więcej osób świadomych, czym ta organizacja jest.
   I obecność tu, takich osób jak my, odstępujących od doktryny strażnicy, nie godzący się ślepo na manipulację.
   I jestem przekonana, że gdyby nie ostracyzm i różne powiązania braterskie i nie głębokie konsekwencje wiążące się z odejściem stamtąd.
   To myślę, że na dziś tak od ręki 50% tam będących, albo nawet więcej powiedziało by ... "żegnaj strażnico" ...
   Strażnica ma ciągle w ręku bat w postaci zachęcania do zrywania wszelkich stosunków z osobami wykluczonymi.
   A już zupełnie ucina drogę jeśli chodzi o odstępców.
   Trzyma wielu w psychologicznym uścisku taką postawą.
   I wielu nie może sobie pozwolić na odejście.
   Niestety  :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Belgia - GANDAWA. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Marzec, 2021, 01:12 »
Strażnica dostała karę grzywny 12 000 euro za podżeganie do dyskryminacji, nienawiści lub przemocy,
   wobec byłych członków społeczności świadków Jehowy.
   Moim zdaniem, świetna robota sądu.
   Brawo.

Powinni wytaczać procesy a w ramach kary domagań się zamieszczenia przeprosin w publikacjach oraz w Brodkastingu :P


Offline Vog

Odp: Belgia - GANDAWA. ŚJ w sądzie za podżeganie do nienawiści.
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Marzec, 2021, 06:50 »
Powinni wytaczać procesy a w ramach kary domagań się zamieszczenia przeprosin w publikacjach oraz w Brodkastingu :P
O tak, to by bardziej bolało niż kasa  :)